بیمه خدمات درمانی کارکنان و فعالان در بخشی از کشته و زخمی بر جای افتخار از کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را در طول همه گیر

یک کشته و زخمی بر جای برگزار شد توسط بیمه خدمات درمانی کارکنان و فعالان به پرداخت ادای احترام به کسانی که فوت کرده اند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

یکشنبه 5 تیر علائم 72 سالگرد بیمه خدمات درمانی که راه اندازی شد در سال 1948 توسط وزیر بهداشت Aneurin بیوان.

روزی خواهد رسید با انواع جشن ها از جمله در سراسر کشور clap که امیدوار است برای تبدیل شدن به یک سنت سالانه.

دو روز قبل از 72 تولد از خدمات بهداشت ملی, یک شب زنده داری صورت گرفت به عنوان بخشی از صفوف در مرکز لندن به افتخار کسانی که از دست داده اند و زندگی خود را در طول Covid-19 بحران از جمله بیمه خدمات درمانی کارکنان.

سازماندهی شده توسط مجمع مردم و سلامت مبارزات با هم نگه دارید ما بیمه خدمات درمانی عمومی و ما خود را از آن شب صفوف آغاز شده و در سنت توماس ” در بیمارستان قبل از سفر در سراسر پل وست مینستر به سمت خیابان داونینگ.

حدود 50 بیمه خدمات درمانی کارکنان و فعالان در زمان هر یک حامل یک فانوس است که به نمایندگی از 1 ، 000 افرادی که پس از ابتلا به ویروس. اخیرا گزارش شده است که بریتانیا coronavirus مرگ و میر افزایش یافته بود به 44,131.

هنگامی که صفوف رسیده Downing Street پزشکان و سلامت کارگران به عنوان خوانده شده نام بیمه خدمات درمانی کارگران که درگذشت به عنوان یک 20 دقیقه ای کشته و زخمی بر جای مشاهده شد.

رامونا McCartney ملی سازمان های مردم, مجلس, گفت این بود: “بسیار غم انگیز و احساسی” مناسبت.

“ما در حال آمدن به 72 سالگرد برای بیمه خدمات درمانی وجود خواهد داشت و جشن, اما ما فکر می کنم آن را واقعا مهم است به پرتاب با توجه به راه هایی که در آن دولت و سنن و وضعیت و تعداد زیادی از مردم جان خود را از دست متاسفانه” Ms McCartney گفت.

مردم با پوشیدن ماسک و برگزاری فانوس حضور در یک مراسم برای قربانیان coronavirus بر روی پل وست مینستر در 3 جولای سال 2020 در لندن (عکس توسط Chris J Ratcliffe/گتی ایماژ)

“برای دیدن بیمه خدمات درمانی کارکنان خواندن نام آن را بسیار در حال حرکت بود. این واقعی بود لحظه ای تأمل و تحمل نور مطلق تراژدی است که می تواند اجتناب شده است.”

با توجه به آمار منتشر شده در ماه گذشته بیش از 300 بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی کارگران در طول درگذشت coronavirus بیماری همه گیر.

صحبت کردن با توجه به رقم نخست وزیر سوال در اواخر ماه مه نخست وزیر گفت: “من می دانم که این افکار از کل خانه با خانواده و دوستان خود.”

مردم با پوشیدن ماسک و برگزاری فانوس حضور در یک مراسم برای قربانیان coronavirus بر روی پل وست مینستر در 3 جولای سال 2020 در لندن (عکس توسط Chris J Ratcliffe/گتی ایماژ)

هفته گذشته دفتر آمار ملی انگلیس اعلام کرد که هیچ حد و میر ثبت شده در انگلستان و ولز برای بیش از یک هفته اولین بار این اتفاق افتاده بود از مارس.

در 3 جولای, گزارش شده است که یک پنجم از خانه مراقبت ساکنان آلوده شد با Covid-19 هنگامی که این ویروس در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>