نیوکاسل مقابل استون ویلا زنده: استون ویلا بازگشت به مبارزه به قرعه کشی در نیوکاسل در لیگ برتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا جایگزین سعید دقیقی به ثمر رساند با هفت دقیقه مانده به محاصره جانبی بالقوه راه نجات از سقوط به عنوان آنها ادعا یک نقطه در یک 1-1 لیگ برتر قرعه کشی در نیوکاسل در روز چهارشنبه ،

ویلا باقی مانده در پایین دو را رو به با خود fightback در St James' Park پس از جایگزین دوایت گیل قرار داده شده بود این تیم در خانه در مقابل در 68 دقیقه است.

نیوکاسل که ضرب و شتم شفیلد یونایتد 3-0 روز یکشنبه در اولین بازی خود پس از Covid-19 مستند ماند در محل 13th آنها به عنوان پیشرفته به 39 امتیاز از 31 بازی.

ویلا در 27 امتیاز پس کشیده دو تا از سه بازی انجام شده در هفت روز املا پس از لیگ, بازگشت به عمل است.

گیل کرده و برای یک دقیقه زمانی که همکار جایگزینی اندی کارول ارائه گفتن صلیب به او اجازه می دهد به نمره اما ال محمدی سازی خانه یک نظر اجمالی هدر از یک گوشه در 83 دقیقه برای کسب ویلا یک نقطه.

ویلا ساخته شده بود پر جنب و جوش شروع اما محمود Trezeguet از دست رفته پس از سایه اندازی در پشت دفاع و Mbwana Samatta موفق به دریافت انرژی کافی بر روی یک خوب سر فرصت.

جان McGinn و مت Targett نیز موفق به تبدیل نیمه شانس را به نگه دارید تا ویلا فقیر به ثمر رساند رکورد آنها را مشبک دو بار در آخرین پنج لیگ برتر بازی.

نیوکاسل بودند به زندگی به ارمغان آورد الان Saint-Maximin در خط میانی اما کیفیت خدمات خود بود و نه همسان با اعتصاب.

میزبان باید جلوتر رفته اند و در دقیقه 57 زمانی که میگل Almiron در بر داشت خود را در فضا در مقابل هدف اما او اجازه تایرون Mings زمان برای جلوگیری از این تلاش است.

ایسنا

آخرین مطالب