مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک روز صبح دوشنبه در اواخر ماه سپتامبر استیو بروس لغو آموزش به خود نیوکاسل بازیکنان قدیمی bollocking. قبلی روز آنها شده بود کوبید 5-0 توسط لستر سیتی; آیزاک هیدن را خاتم gored دنیس Praet را shin کاهش آنها به 10 و از آنجا بروس را در کنار هم پاشیده و یا به عنوان او آن را “تسلیم”.

به وضوح آن را به حال شده است و یک انتقال راحت از رافائل بنیتز استراتژیک نکات دقیق وظریف به بروس که تا به حال سمت چپ بازیکنان اشتباه توسط برخی از تصمیمات تاکتیکی در افتتاحیه هفته از این فصل است. در اینجا هر چند او اجازه دهید آنها را می دانم که دقیقا چگونه او احساس خود را در مورد لنگی نمایش در کینگ پاور استادیوم. “ما نمی توانیم مانند که بازی دوباره گفت:” اندی کارول. “نیا بود کالایی و درستی است – آن را کاملا وحشتناک است. سر رفت; چه چیزی اتفاق افتاده بود یک رسوایی است.”

با ادراک آن لحظه ممکن است چیزی از یک نقطه عطف است. آخر هفته زیر بروس دست 19 ساله Matty Longstaff اولین بازی خود را در کنار برادر شان در خط میانی و هم پسران محلی در مورد ترساندن منچستر یونایتد در مقابل یک ربودهشده St James’ Park. Matty درخشان گرفته شده در اواخر برنده مسجل نیوکاسل دومین پیروزی فصل تخلیه آنها را از منطقه سقوط و شروع برخی از حرکت.

بیش از این هفته نیوکاسل ضرب و شتم West Ham, Bournemouth, پرواز شفیلد یونایتد آرسنال و کریستال پالاس به جشن کریسمس در محل 10. طرفداران نرم نسبت به بروس بی روح سبک و حتی شروع به لذت بردن از گاه به گاه پیچ و مهره از هیجان ایجاد شده توسط جونجو شلوی را عبور از محدوده و الان Saint-Maximin را غیر قابل پیش بینی دریبل.

نیوکاسل

2019-20

لیگ موقعیت: 13

فرم: DLLLDW

سه بعدی وسایل: شفیلد یونایتد (h) استون ویلا (h), بورنموث (یک)

جام: جام حذفی یک چهارم نهایی برای آمدن در برابر منچستر سیتی, همگام با جام دور دوم

بازیکن فصل تا کنون: جیمی Vardy

سپس در روز بوکس, نیوکاسل بازدید منچستر یونایتد. این بار نتیجه متفاوت بود: اگر چه Matty Longstaff به ثمر رساند دوباره منچستر یونایتد کف بازگشت سخت به پیروزی 4-1. پس شروع در 10 بازی لیگ اجرا تنها با یک پیروزی و یک کل بسیاری از رکود است. نیوکاسل وارد مستند 13th با 37 امتیاز لکنت زبان بیش از ایمنی خط.

سقوط ممکن است واقع بینانه نگرانی اما اجرای برنامه باید باشد. هیچ تیم اتحاد به ثمر رساند کمتر از نیوکاسل 25 اهداف است. شلوی یک deep-lying playmaker است که این باشگاه بهترین گلزن با پنج لیگ اهداف است که می گوید داستان از یک فصل است که در آن £35 مهاجم Joelinton تحویل داده نشده است.

شده اند وجود دارد لحظه چشمک می زند از شور و هیجان بود و فلوریان Lejeune آسیب-زمان رسیدن به خرج کردن یک قرعه کشی در اورتون نمایش دهنده روح و هم که بروس اغلب به ارمغان می آورد اما این گونه بوده است و چند دور بین. بروس اتحاد برافراشته در برابر صحبت از روش سوارکاری با کمی شانس در طول راه است اما برای تماشای نیوکاسل در سال 2020 آن است که سخت به این نتیجه آنها نه سواری فوق طبیعی خود را به ایستگاه. آمار موافق: آنها رتبه در پایین سه در اختیار اهداف شانس ایجاد شده و فقط در مورد هر جلو پا متریک شما ممکن است فکر می کنم. هیچ دروازه بان تا به حال به صرفه جویی بیشتر در این فصل از مارتین Dubravka.

و پس از آن به سختی تعجب آور است که بی مزه اجرای برنامه همراه با یک نفرت صاحب بیشترین طرفداران تقاضاهای مصرانه برای تکمیل گزارش-حمایت پیشنهاد برای باشگاه باقی می ماند که در برزخ به عنوان فصل ری استارت. این کمپین اتحاد محصور شده بسیار دهه گذشته در St James’ Park: روح در پیک اما کمی در راه از کیفیت و عمر را صرف نگاه کردن نیست. بسیاری از حامیان دوست دارم هیجان انگیز فصل جدید حتی اگر به معنای مالی به آن رخ می دهد آمده از چنین ناخوشایند منبع.

به عنوان در لیگ برتر ارزیابی عربستان پیشنهاد تصاحب و بررسی پرشور در مورد در برابر آن نیوکاسل آینده نامشخص باقی مانده است خاموش بشه در حالی که در آن وجود دارد به وضوح نیاز به تازه انگیزه به تیم ملی فاقد سرمایه گذاری. تنها آرامش این است که ترقی زیر که دلتنگ شکست لستر تضمین کرده است که هر آنچه اتفاق می افتد در طول هفته های آینده نیوکاسل می تواند برنامه ریزی برای یک فصل دیگر از لیگ برتر فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de