نیوکاسل تصاحب: بیانیه پر از PIF, Amanda ستولی و برادران روبن به عنوان پیشنهاد پیشنهاد نتواند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

عربستان سعودی و ثروت صندوق خارج شده است پیشنهاد خود را برای خرید نیوکاسل پس از این روند متوقف شد با نگرانی ها در مورد دزدی دریایی توسط پادشاهی و حقوق بشر شکایت.

لیگ برتر شده بود با توجه به اینکه برای تصویب £300million تصاحب که دیده اند عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری به دست آوردن 80 درصد را در شمال شرقی باشگاه برای چهار ماه گذشته.

انگلیسی-بر اساس روبن برادران و سرمایه آماندا ستولی برنامه ریزی برای هر خرید باقی مانده 10 درصد سهام برای پایان دادن به مالکیت خرده فروشی کارآفرین مایک اشلی.

اما در حال حاضر کاهش یافته است از طریق با تایید این خبر در یک بیانیه مشترک روز پنج شنبه بعد از ظهر.

“با درک عمیق برای نیوکاسل جامعه و اهمیت آن, باشگاه فوتبال ما به این تصمیم به خروج منافع ما در دستیابی به Newcastle United Football Club” آن را بخوانید. “ما این کار را با تاسف که ما هیجان زده شدند و به طور کامل متعهد به سرمایه گذاری در شهر نیوکاسل و معتقدم که ما می تواند به بازگشت این باشگاه به موقعیت آن تاریخ و سنت و طرفداران شایستگی.

“متاسفانه طولانی شدن روند تحت شرایط فعلی همراه با اطمینان جهانی به ارائه پتانسیل سرمایه گذاری دیگر به صورت تجاری قابل دوام. به این منظور ما احساس مسئولیت به طرفداران برای توضیح عدم وجود جایگزین از دیدگاه سرمایه گذاری.

“به عنوان یک مستقل و صرفا تجاری سرمایه گذار ما تمرکز بر ایجاد ارزش بلند مدت برای باشگاه طرفداران خود و جامعه به عنوان ما همچنان متعهد به همکاری عملی و proactivity از طریق یک دوره دشوار از اطمینان جهانی و چالش های قابل توجهی برای طرفداران و باشگاه است.

“در نهایت در طول unforeseeably طولانی شدن روند تجاری توافق بین گروه سرمایه گذاری و باشگاه صاحبان تمام شده و ما سرمایه گذاری در پایان نامه نمی تواند پایدار به خصوص با هیچ وضوح به شرایطی که تحت آن فصل آینده شروع خواهد شد و هنجارهای جدید که بوجود می آیند را برای مسابقات آموزش و فعالیت های دیگر.

“به عنوان اغلب رخ می دهد و با پیشنهاد سرمایه گذاری در دوره نامشخص زمان خود تبدیل شد و دشمن از معامله به ویژه در این مرحله دشوار است مشخص شده توسط بسیاری از چالش های واقعی رو همه ما از Covid-19

“ما احساس محبت بزرگ برای نیوکاسل طرفداران ما با آنها به اشتراک گذاشته یک تعهد بزرگ برای کمک به نیوکاسل خود را مهار پتانسیل فوق العاده ای و ساخت بر آن قابل توجه و میراث تاریخی که با همکاری نزدیک با جامعه محلی است.

“ما می خواهم بگویم که ما واقعا قدردانی خود را باور نکردنی عبارات از حمایت و صبر شما در طول این فرایند است. با عرض پوزش این است که نمی شود. ما آرزو می کنم این تیم و هر کس در ارتباط با آن را بسیار خوب شانس و موفقیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>