نیوکاسل تصاحب: خانواده های فعالان برگزار شد در عربستان سعودی ‘التماس’ لیگ برتر به بلوک پیشنهاد

خانواده های فعالان حقوق بشر برگزار شد در عربستان زندان نوشته اند به لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد با یک شخصی که درخواست تصاحب نیوکاسل مجاز به جلو بروید در حالی که عزیزان خود را زندانی باقی می ماند. نامه سازمان حقوق بشر خیریه اعطای آزادی “التماس” رقابت به “انجام کار درست” و استفاده از آن “فرصت منحصر به فرد برای تغییر تقاضا”.

لیگ برتر سپری کرده است در چهار ماه گذشته بررسی بحث £300m تصاحب است که به رهبری عربستان سعودی عمومی صندوق سرمایه گذاری (PIF). در این نامه اشاره می کند که چگونه دولت مطلق سلطنت بنابراین PIF را “رهبری است بنابراین تفکیک از اقدامات ولیعهد و دولت سعودی” ارائه “روشن اخلاقی مورد امتناع”.

آن را امضا کرده است توسط خانواده: Loujain al-Hathloul 30 ساله و فعال حقوق زنان در بازداشت پس از 2018; Abdulrahman al-Sadhan یک زن 36 ساله عربستان بشردوستانه کارگر و کارمند هلال احمر برگزار شد پس از 2018; آیدا al-Ghamidi و پسر او سلطان و عادل برگزار شد از ماه مارس سال 2018 به خاطر پسرش برجسته رهبر مخالفان; Dr سلمان Alodah, 63 ساله محقق و فعال برای دموکراسی به طور بالقوه در معرض مجازات اعدام پس از فراخوانی برای صلح در توییتر در سال 2017.

این نامه در ادامه به طرح درمان هر یک با استناد به شکنجه و تهدید به تجاوز به عنف و گفت آن است که “حیاتی” لیگ برتر شنیدن داستان های خود را قبل از تصمیم گیری.

“ما در حال التماس شما را به انجام کار درست – عربستان سعودی نباید مجاز به خرید راه خود را به لیگ برتر در حالی که عزیزان ما رنج کشیده در زندان تحت ترین وحشتناک از شرایط” در این نامه به عنوان خوانده شده. “آنها شده اند مورد ضرب و شتم ، شکنجه ، تهدید به قتل و تجاوز جنسی برگزار شد در انزوا و ترس ما از آنها می میرند در دست اسیرکنندگان خود را فقط به عنوان بسیاری از جمله جمال Khashoggi باید قبل از درگذشت آنها.”

آن را در ادامه می گویند: “این است که خیلی دیر به انجام کار درست. فوتبال جهانی بازی و شما کار خود را محبوب ترین لیگ – شما باید یک فرصت منحصر به فرد برای تغییر تقاضا است. خرید Newcastle United Football Club by پادشاهی عربستان سعودی در پرتو درمان از عزیزان ما و نقض حقوق بشر مطرح شده در این نامه و در جای دیگر خشم اخلاقی است می تواند آسیب های جبران ناپذیری به لیگ برتر شهرت و ممکن است نقض قوانین خود را.

“ما در حال گدایی شما – لطفا برای جلوگیری از معامله و تاریخ ما خواستار آزادی همه فعالان حقوق بشر برگزار شد در عربستان زندان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>