نیوزیلند Beauden بارت به دست سوپر راگبی در سال 2021 برای روی لئامت دادن در ژاپن

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Beauden بارت را از دست ندهید فوق العاده راگبی در سال آینده و بازی برای Suntory Sungoliath در ژاپن در لیگ برتر اما پرواز-نصف در دسترس خواهد بود برای همه سیاه پوستان’ برنامه های بین المللی این Auckland, بلوز روز جمعه گفت.

بارت یک قرارداد چهار ساله با نیوزیلند راگبی (NZR) و بلوز طریق به 2023 جام جهانی راگبی که شامل یک گزینه از یک بازی فرصت مطالعاتی خارج از کشور.

“آرایش شبیه به آنچه در جای خود برای Beaudy را سیاه پوستان همه هم تیمی برودی Retallick و سام Whitelock که بازی در ژاپن در این سال” NZR سر از راگبی حرفه ای کریس Lendrum در بیانیه ای گفت.

“انعطاف پذیری که در قرارداد اصلی این است: آن اجازه می دهد تا برترین بازیکنان ما به بازخوانی متفاوت راگبی محیط زیست اما باقی می ماند متعهد به نیوزیلند راگبی که در دراز مدت برای هر دو طرف است.”

رسانه های بریتانیا گزارش دو بار بازیکن جهان سال تا به حال امضا قرارداد دو ساله به ارزش حدود NZ$1.5 میلیون ($977,000) یک سال است که ساخته اند و او را فاقد شرایط لازم برای سیاه پوستان همه تا 2023.

بلوز گفته او در دسترس خواهد بود برای نیوزیلند در سال 2021.

برت ساخته شده است که تغییر شمال به بلوز در این سال پس از نه فصل با طوفان ولینگتون در حال گسترش خارج از فصل سال گذشته جام جهانی در ژاپن است.

“من بسیار هیجان زده به پیوستن به Suntory تیم راگبی و برای خانواده من به تجربه بیشتر از زندگی و فرهنگ” او در بیانیه ای گفت.

بارت نیست بازی در سوپر راگبی قبل از آن متوقف شد با توجه به Covid-19 ساخته شده اما اولین بازی خود را برای آبی در برابر طوفان در بازار داخلی ‘سوپر راگبی Aotearoa رقابت آغاز شده است که در ماه گذشته.

بلوز مربی لئون مک دونالد گفت: “29 ساله خواهد بود بزرگ “از دست دادن”.

“اما این است که مقابله با آنچه که او انجام شده است و در این زمینه این است که ما او را برای دو سال دیگر,” او اضافه شده است.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>