فن آوری های جدید می توانید سگ خود را ضبط حرکت ستاره فیلم

محققان از دانشگاه, داخل حمام, توسعه تکنولوژی است که اجازه می دهد مردم را به digitise سگ خود را.

چنین برنامه ای می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعدادی از مقاصد از قبیل کمک به دامپزشکان در تشخیص مسائل مربوط به پیاده روی و نظارت خود را بازیابی.

آن را نیز می تواند مورد استفاده برای بیشتر سرگرم کننده دلایلی مانند قرار دادن دیجیتال نمایندگی از سگ به فیلم و بازی های ویدئویی – بدون استفاده مداوم از ضبط حرکت مناسب و یا تجهیزات گران قیمت.

دانشمندان کامپیوتر دیجیتالی جنبش 14 نژادهای مختلف سگ از جمله lurchers و pugs بودند که ساکنان محلی پناهگاه حیوانات.

ضبط حرکت مناسب ساخته شده به خصوص برای سگ, فیلم برداری شد انجام طیف وسیعی از حرکات را به عنوان بخشی از فعالیت های خود را.

آنها سپس ایجاد یک مدل کامپیوتری است که می تواند با دقت پیش بینی و تکرار به شمار سگ گرفتن تمام اطلاعات حیاتی بدون سگ پوشیدن لباس.

در عوض محققان می توانند با استفاده از یک RGBD دوربین. این دوربین همچنین قادر به ضبط عمق در کنار قرمز و سبز و آبی رنگ در هر پیکسل است که استاندارد دوربین های عکس.

این دوربین می تواند هزینه حدود 100 پوند در حالی که حتی کم بودجه ضبط حرکت مناسب می تواند هزینه تا آنجا که $2,500 (حدود £2,000).

“این اولین بار است که RGBD تصاویر استفاده شده است برای پیگیری حرکت سگ با استفاده از یک دوربین که بسیار مقرون به صرفه تر از سنتی به سیستم های ضبط حرکت است که نیاز به چندین دوربین” محقق دکترا Sinéad کارنی گفت.

“این تکنولوژی اجازه می دهد تا ما را به مطالعه جنبش از حیوانات مفید است که برای برنامه های کاربردی مانند تشخیص لنگش در سگ های اندازه گیری و بازیابی آن در طول زمان است.”

“برای صنعت سرگرمی تحقیقات ما می تواند کمک به تولید بیشتر معتبر جنبش مجازی حیوانات در فیلم های سینمایی و بازی های ویدئویی. صاحبان سگ می تواند همچنین استفاده از آن برای ایجاد یک 3D دیجیتال نمایندگی از حیوان خانگی خود را بر روی کامپیوتر خود است که بسیاری از سرگرم کننده!”

حیوانات دیگر نیز دستگیر شده اند با استفاده از این روش از جمله اسب و گربه و شیر و گوریل.

محققان با هدف گسترش این پایگاه بیشتر به نتایج دقیق تر و همچنین ساخت آن را در دسترس برای استفاده غیر تجاری.

استاد دارن Cosker مدیر ضبط حرکت مرکز گفت: “در حالی که وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات در تجزیه و تحلیل خودکار از حرکت انسان بدون نشانگر قلمرو حیوانات است که اغلب نادیده گرفته شده است.”

“تحقیقات ما یک گام به سوی ساختمان دقیق مدل 3D از حیوانات حرکت همراه با فن آوری است که اجازه می دهد تا ما را به راحتی اندازه گیری حرکت خود را. این است که بسیاری از برنامه های هیجان انگیز در سراسر طیف وسیعی از مناطق — از علم دامپزشکی به بازی های ویدئویی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید