خرید رپورتاژ

Soft Robotics Cheetah Robot
محققان با الهام از بیومکانیک از یوزپلنگ آسیایی را اختراع نوع جدیدی از نرم رباتیک قادر به حرکت با سرعت بیشتری نسبت به نسل های قبلی روی سطوح جامد و یا در آب است. قبلی نرم روبات می تواند حرکت در 0.8 بدن در طول هر ثانیه در تخت سطوح جامد اما این کلاس جدید از نرم روبات که به نام “اعمال نفوذ الاستیک ناپایداریهای برای تقویت عملکرد” (LEAP) قادر به رسیدن به سرعت های تا 2.7 بدن در طول هر ثانیه در پایین تحریک فرکانس 3Hz. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آنها همچنین قادر به در حال اجرا تا inclines تند که می تواند چالش برانگیز و یا غیر ممکن است برای نرم رباتیک که اعمال نیروی کمتر در برابر زمین است. جهش طراحی نیز می تواند در بهبود سرعت شنا برای نرم روبات ها به آنها متصل باله به یکی و آن را قادر به شنا کردن در سرعت 0.78 بدن در طول هر ثانیه نسبت به 0.7 بدن در طول هر ثانیه برای قبلی سریعترین شنا نرم ربات.

فروش

LEGO Boost Creative Toolbox 17101 Fun Robot Building Set and Educational Coding Kit for Kids, Award-Winning STEM Learning Toy (847 Pieces)
لگو افزایش خلاق Toolbox 17101 سرگرم کننده ربات ساختمان مجموعه آموزشی برنامه نویسی کیت برای کودکان و نوجوانان برنده جایزه بنیادی یادگیری, ابزار جنسی (847 قطعه)

  • چه کسی دوست ندارد روبات ؟ معرفی بچه های خلاق دنیای برنامه نویسی با بهترین آموزشی های بنیادی اسباب بازی به تقویت کنجکاوی خود را. ساختمان آموزش و برنامه نویسی روبات ها شده است هرگز بیشتر سرگرم کننده است!
  • شامل 847 قطعات لگو که بچه ها می توانند ساخت و بازسازی به 5 سرد چند منظوره مدل. بهترین و محبوب ترین اسباب بازی رباتیک برای 7 تا 12 سال پسران و دختران که عشق را به سرهم بندی کردن و یاد بگیرند که در مورد علم است. با استفاده از آخرین فن آوری مانند رنگ و فاصله و سنسور شیب.
  • ساخت و کد Vernie ربات به رقص راک در Guitar4000 فاستر فرانکی, گربه, ارتباط برقرار کردن با Autobuilder یا کشف یک کشف جدید با M. T. R. 4 (Multi-Anniversary رور 4). ضریب هوشی و تقویت فعالیت های بی پایان هستند!
  • برنده جایزه و هدیه ای مناسب برای کودکان و نوجوانان است. دستورالعمل برای همه 5 مدل گنجانده شده با لگو افزایش برنامه. دانلود در Appstore آمازون: amazon.com/dp/B075LL7KGB. نیاز به 6x AAA 1.5 V باتری (شامل نمی شود).
  • Vernie ربات می ایستد بیش از 10″ (27 سانتی متر), قد بلند Guitar4000 بیش از 1″ (5 سانتی متر) بالا 16″ (42 سانتی متر) طول و 5″ (15 سانتی متر) عرض فرانکی گربه بیش از 6″ (17 سانتی متر), قد بلند AutoBuilder بیش از 10″ (27 سانتی متر) بالا M. T. R. 4 بیش از 4″ (12 سانتی متر) بالا 9″ (23 سانتي متر) طول و 5″ (14 سانتی متر) عرض دارد.

ما می توانید سوئیچ بین این ثبات متحده به سرعت در حال با پمپاژ هوا به داخل کانال که خط نرم سیلیکون ربات. سوئیچینگ بین دو کشور منتشر مقدار قابل توجهی از انرژی اجازه می دهد ربات به سرعت اعمال زور در برابر زمین است. این را قادر می سازد ربات به چهار نعل رفتن در سراسر سطح معنی است که آن را سر پا, ترک, زمین,” دکتر گفت: Jie یین استادیار دانشکده فنی و مهندسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net