اگر شما در حال خرید ماشین در بودجه تنگ است, شما ممکن است فکر می کنم که انتخاب های خود را فوق العاده محدود است. اما پول متخصص کلارک هوارد می گوید: در حال حاضر در واقع زمان خوبی برای خرید یک ماشین اگر شرایط شما آن را اجازه می دهد.

خودرو, سایت پژوهش iSeeCars به تازگی منتشر شده یک لیست از مدل های است که نه تنها مقرون به صرفه است اما نشان داده اند قابلیت اطمینان بیش از یک دوره طولانی از زمان.

در اینجا بهترین و مقرون به صرفه استفاده می شود اتومبیل زیر $10K

برای کامپایل لیست iSeeCars تجزیه و تحلیل بیش از 6.1 میلیون ماشین (مدل سال 2011 و جدیدتر) با میانگین امتیاز ایمنی از حداقل چهار نفر از پنج ستاره از ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت (زیادی از NHTSA).

بیایید نگاهی به بهترین اتومبیل استفاده می شود در زیر $10,000, با توجه به iSeeCars داده:

به عنوان شما می توانید از لیست وسایل نقلیه نزدیک به یک دهه قدیمی هنوز هم می تواند برخی از گاز در مخزن پس به صحبت می کنند.

“وسایل نقلیه با تاسیس شهرت برای طول عمر و ایمنی کمک می کند مصرف کنندگان با کیفیت بالا ماشین در قیمت مقرون به صرفه تر” گفت: iSeeCars مدیر عامل Phong Ly.

وقتی که می آید به خرید یک ماشین Clark.com همیشه در اینجا برای کمک به شما را نجات دهد. مطمئن شوید که شما خواندن پول متخصص Clark Howard استفاده از ماشین, راهنمای قبل از خرید.

بیشتر منابع از ماشین Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im