گزارش جدید مدعی عمیق همکاری بین مایکروسافت و گوگل و آمازون و نظامی آمریکا

بزرگترین شرکت های فن آوری در جهان از جمله گوگل و آمازون و مایکروسافت همه طرف قرارداد با دولت آمریکا فدرال و سازمان های اجرای قانون که رفته بود قبلا گزارش نشده.

تحقیقات از غیر انتفاعی Tech تحقیق نشان داده است که این شرکت هزاران نفر از معاملات با وزارت دفاع مهاجرت و گمرک, the FBI, the آژانس مبارزه با مواد مخدر و اداره فدرال زندانها.

وحی می آید که کارگران از گوگل و مایکروسافت درخواست مدیران به اقدام و پایان قرارداد با پلیس و اجرای قانون دیگر سازمانها به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ادامه اعتراضات در سراسر کشور است.

تجزیه و تحلیل بیش از 30 میلیون دولت قراردادهای امضا شده در طول پنج سال گذشته دریافتند که بسیاری از این شرکت های بزرگ با استفاده از subcontracts برای تحقق درخواست دولت.

“اغلب در سطح بالا توضیحات قرارداد بین شرکت های فن آوری و نظامی به نظر می رسد بسیار وانیل و دنیوی” جک Poulson از تکنولوژی تحقیق گفت: NBC.

“اما تنها زمانی که شما نگاه در جزئیات این قرارداد که شما فقط می توانید از طریق آزادی اطلاعات [عمل] درخواست را می بینید عملکرد از نحوه سفارشی سازی از یک شرکت فناوری واقع می شود درگیر است.”

مایکروسافت گزارش هزاران نفر از subcontracts با اجرای قانون در حالی که آمازون و گوگل باید چند صد هر.

بسیاری از قراردادها شامل ذخیره سازی ابر مانند Amazon Web Services یا Microsoft Azure به عنوان به خوبی به عنوان پایگاه داده نرم افزار پشتیبانی و خدمات اداری.

به تازگی این شرکت های فن آوری نیز یافت می شود به ارائه “ضروری خدمات وب” به ده نفر از بحث برانگیز ترین نظارت شرکت ها در جهان هشت که در آمریکا در لیست سیاه به دلیل اتهامات نقض حقوق بشر است.

در بیانیه ای به ان بی سی, گوگل, سخنگوی تد Ladd گفت: این شرکت مفتخر به همکاری با سازمان های فدرال.

“ما متعهد به همکاری با دولت در پروژه های که مطابق با شرایط استفاده از خدمات ما استفاده قابل قبول سیاست و هوش مصنوعی اصول” Ladd گفت.

گوگل, هوش مصنوعی, اصول تست شد و در سال 2018 زمانی که شرکت ممنوع توسعه هوش مصنوعی است که می تواند مورد استفاده برای سلاح های پس از چندین کارکنان از شرکت استعفا بیش از یک گوگل قرارداد با وزارت دفاع آمریکا برای نرم افزار است که می تواند کمک به تجزیه و تحلیل هواپیماهای بدون سرنشین تصویری.

این سرمایه گذاری به نام “پروژه Maven’, انجام نشده است اما گوگل به جای subcontracted از طریق دفاع پیمانکار ECS فدرال. Poulson می گوید که همکاری بود تنها شناخته شده به دلیل کارمند حس کرد و روزنامه نگاری تحقیقی.

مستقل رسیده به مایکروسافت و آمازون برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید