آی فون جدید از ویژگی های نشان می دهد در مورد راه برنامه های مانند Infinite دسترسی به تلفن خود را به کلیپ بورد داده

یکی از ویژگی های جدید در اپل آینده سیستم عامل آیفون نشان داد نگرانی های حریم خصوصی با تعداد زیادی از برنامه های کاربردی محبوب.

iOS 14 که در حال حاضر تنها در دسترس در نسخه بتا هشدار به کاربر در زمانی که یک نرم افزار دسترسی به کلیپ بورد.

کلیپ بورد است که در آن متن برگزار می شود بین کپی و چسباندن پیام.

آن را کشف شد که بسیاری از جریان اصلی از جمله برنامه های Infinite Reddit و LinkedIn شد دسترسی کاربران پلانشت.

حداقل 53 برنامه یافت شد انصراف داده های کاربران کپی و چسباندن.

چرا Infinite دسترسی به کلیپ بورد?

در پایان ماه گذشته کوتاه-فرم های اشتراک گذاری ویدیو نرم افزار Infinite داشت انصراف داده از کلیپ بورد.

این شرکت ادعا کرد با استفاده از این ویژگی به عنوان یک anti-spam روش.

“پس از انتشار بتا از iOS 14 در ژوئن 22, کاربران دیدم اطلاعیه در حالی که با استفاده از تعدادی از برنامه های محبوب” شرکت در بیانیه ای گفت.

“برای Infinite این باعث شد یکی از ویژگی های طراحی شده برای شناسایی تکراری spammy رفتار. ما در حال حاضر ارائه یک نسخه به روز شده از برنامه به App Store از بین بردن ضد اسپم از ویژگی های به از بین بردن هر گونه بالقوه سردرگمی است.

“Infinite متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران و شفاف در مورد ما چگونه برنامه کار می کند.”

این می آید به عنوان شهرت این شرکت بوده و در سطح بین المللی به سوال نامیده می شود که مقامات ایالات متحده و از هند گرفته اند اقدام علیه برنامه است.

Infinite ممنوع شده است توسط اداره امنیت حمل و نقل (TSA) به دلیل نگرانی بیش از راه, چینی, نرم افزار دسته داده های کاربر.

هفته گذشته برنامه ممنوع شد, در هند با توجه به قوانین از دولت هند. نزدیک به 60 برنامه های ممنوع شده برای “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند” دولت هند گفت: اگر چه نه به ذکر است که برنامه های آن ادعا می کند به طور خاص به انجام این کار.

آیا برنامه های دیگر دسترسی به کلیپ بورد?

هر دو Reddit و LinkedIn یافت شده به کلیپ بورد کپی اطلاعات به ظاهر بدون اطلاع کاربران.

ق بود که در گرفتن داده ها کلیپ بورد در هر ضربه زدن به کلید.

“ما به دنبال این به codepath در پست آهنگساز که چک برای آدرس ها در کارت ویزیت و پس از آن نشان می دهد یک پست عنوان بر اساس مطالب متن از URL” یک ق سخنگوی نوشت: در بیانیه ای.

“ما ذخیره و یا ارسال کارت ویزیت مطالب. ما با حذف این کد و در حال انتشار ثابت در جولای 14th.”

LinkedIn نیز می شود جمع آوری داده ها از دستگاه های iOS’ بریده مطالب و همچنین از دستگاه های متصل مانند مدلهای macbook اپل.

LinkedIn گفت: رفتار بود یک اشکال شد و اقدام به عنوان در نظر گرفته شده.

“ما ترسیم این کد مسیر است که تنها به یک تساوی بررسی بین محتویات کلیپ بورد و در حال حاضر تایپ مطالب در یک جعبه متن. ما اصلا ذخیره و یا انتقال محتویات کلیپ بورد,” LinkedIn معاونت مصرف کننده محصولات مهندسی Erran برگر توییتی.

معلوم نیست چرا چنین بررسی لازم است. مستقل رسیده به LinkedIn برای روشن شدن.

با توجه به فوربس وقتی پرسیده شد که برای توضیح یک لینک سخنگو گفت: “برابری بررسي is a publicly اشاره اصطلاح بنابراین ما لازم نیست چیزی به آن اضافه کنید.”

چگونه بسیاری از برنامه های که تا به حال به روز می شود?

در مارس محققان Talal حاج Bakry و تامی Mysk برجسته طیف وسیعی از برنامه های کاربردی که آنها گفته بودند در نظر گرفتن محتوا از کلیپ بورد به ظاهر بدون کاربران اجازه.

“در حالی که محدودیت دسترسی به کارت ویزیت اجازه می دهد برنامه ها برای خواندن هر نوع داده ها در تمام برنامه های ما برای بررسی این مقاله را تنها به درخواست دسترسی به متن داده است. به عبارت دیگر آنها نه تنها علاقه مند به خواندن متن و چشم پوشی از دیگر انواع داده ها که ممکن است کپی به کارت ویزیت مانند عکس ها و اسناد PDF” محققان نوشت.

برنامه های محبوب که دیده کلیپ بورد اطلاعات شامل تعداد زیادی برنامه اخبار و همچنین آب و شبکه های اجتماعی و ابزارهای خرید. بسیاری از بازی ها هنوز هم به نظر می رسد به استفاده از این دسترسی.

چه می توانم انجام برای جلوگیری از برنامه های کاربردی از خواندن من کلیپ بورد?

وجود دارد به نظر نمی رسد به یک راه حل ساده برای کاربرانی که نمی خواهید برنامه های کاربردی برای دسترسی به خود را پلانشت.

بسیاری از کاربران نمی دانند شرکت های دیده خود را پلانشت و گفت: شرکت های به ظاهر نیست به کاربران اطلاع داد که این اطلاعات قابل دسترسی خواهد بود.

اپل iOS 14 سیستم عامل انتظار می رود در سپتامبر راه اندازی شد.

“این بسیار خطرناک است” یکی از محققان گفت: Ars Technica در مصاحبه. “این برنامه در حال خواندن پلانشت و هیچ دلیلی برای انجام این کار. یک برنامه است که خدایت باید یک فیلد برای وارد کردن متن است که هیچ دلیلی برای خواندن متن کلیپ بورد.”

برخی از برنامه های انجام به عنوان خوانده شده داده ها کلیپ بورد برای اهداف مفید. برخی از آنها استفاده می شود که لینک کپی متن برای زندگی کردن آدرس وب سایت در حالی که دیگران می تواند تشخیص دهد که آیا کپی اطلاعات یک تصویر و سریع کاربران به آن را باز کنید.

برای بسیاری از برنامه های آن را دشوار است برای دیدن یک دلیل قانع کننده که چرا آنها باید دسترسی به داده ها کلیپ بورد.

محققان پیشنهاد شده است که اپل و گوگل باید به clipboard دسترسی کاربران چیزی را می دهد و یا لغو مجوز برای شبیه به میکروفون و یا داده های مکان.

توسعه دهندگان نرم افزار نیز می تواند نیاز به افشای دقیقا زمانی که کلیپ بورد داده ها قابل دسترسی است و برای چه منظور.

مستقل رسیده به اپل و گوگل برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>