جدید استاندارد شارژ وعده کامل شارژ در کمتر از 15 دقیقه

گوشی های هوشمند به زودی می تواند به طور کامل قادر به شارژ در کمتر از 15 دقیقه پس از یک جدید سرعت شارژ استاندارد معرفی شد.

Qualcomm Quick Charge 5 همچنین اجازه خواهد داد که گوشی به شارژ از 0 تا 50 درصد در فقط پنج دقیقه و همچنین معرفی ویژگی های جدید ایمنی برای جلوگیری از گرمای بیش از حد.

“جهان سریعترین تجاری شارژ راه حل” خواهد بود تا چهار برابر سریع تر از زمان شارژ فن آوری با توجه به کوالکام و پیدا کردن راه خود را به دستگاههای تجاری قبل از پایان سال است.

از آن خواهد شد سازگار با بیش از 250 گوشی های هوشمند, هر چند از آن است که یک ویژگی که اپل پشتیبانی می کند. این به این معنی است که تنها میبینند نه اپل, را بهره مند از فن آوری است.

اپل معادل شارژ سریع تکنولوژی در حال حاضر اجازه می دهد تا اپل برای رسیدن به 50 درصد شارژ در 30 دقیقه.

گوشی های سازگار برای شارژ سریع 5 شامل Samsung Galaxy S20 5G, LG V30 و نوکیا 8.

سازگاری نیز به این معنی است که سریع تر شارژ دستگاه خواهد شد و همچنین با شارژ جدید, سیستم

“شارژ سریع 5 ما در سریع ترین و متنوع ترین شارژ حل خواهد شد و مصرف کنندگان را قادر به لذت بردن از دستگاه های خود را برای مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد زمان مورد نیاز برای شارژ” گفت: Ev روچ معاونت مدیریت محصول در کوالکام.

قبلی شارژ باتری پیشرفت باید کاهش بار شارژ به سطوح مشابه با این حال آنها هنوز به آن را از آزمایشگاه.

ژانگ لی مدیر کل در چینی ساز گوشی های هوشمند Xiaomi افزود: “آخرین نسل از شارژ سریع 5 نه تنها برتر را فراهم می کند قابلیت شارژ اما کمک می کند تا هوشمندانه گسترش یک دستگاه عمر باتری و کاهش حرارتی خروجی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>