خرید رپورتاژ

New Beats Powerbeats Pro Colors
اپل به تازگی نشان داد تابستانی جدید الهام گرفته از رنگ خود را Beats Powerbeats نرم افزار گوشی بی سیم:بهار زرد, ابر صورتی گدازه قرمز و یخچال آبی. آنها از ویژگی های به روز رسانی خطی پیستون راننده است که اهرم کارآمد تحت فشار جریان هوا برای ایجاد یک قدرتمند صوتی پاسخ در یک بسته جمع و جور. افزایش کیفیت صدا نیز نتایج فوق العاده کم اعوجاج و همچنین باور نکردنی محدوده دینامیکی در سراسر فرکانس منحنی. از همه رنگ در دسترس خواهد بود در ماه ژوئن 9th, قیمت $249.95. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.

درست مانند رنگ های استاندارد این Powerbeats نرم افزار گوشی بی سیم به رخ کشیدن به طور کامل و کاربردی طراحی ambidextrous با یکسان حجم فیزیکی و کنترل آهنگ در هر earbud. کاربران باید کنترل کامل بر موسیقی و تماس های تلفنی صرف نظر از اینکه شما تصمیم به استفاده از چپ و راست و یا هر دو از earbuds. وجود دارد بلند مدت و کوتاه برد سنسور نوری است که درایو به صورت خودکار پخش/مکث و همچنین برقراری تماس زمانی که گوشی در آن قرار دارد و یا گرفته شده از گوش خود را.

Powerbeats Pro یک ترکیب هماهنگ از صدای حق بیمه مناسب و قابلیت. Powerbeats در حال حاضر #1 تناسب اندام هدفون در جهان است و آنها در حال حاضر untethered میکنند با تمام مزایای اپل H1 تراشه. شما نباید دیگر مجبور به انتخاب بین عملکرد و عملی—آن ارائه می بهترین در هر دو جبهه” گفت: Luke چوب رئیس جمهور از ضربه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de