خرید رپورتاژ

Augmented Reality Copy Paste
عکس های اعتباری: آستانه
می خواهید فوق العاده راه ساده برای ایجاد وب سایت ها و یا پروژه های دیگر در فتوشاپ ؟ نگاه هیچ بیشتر از علیرضا برش و چسباندن توسط توسعه دهنده سیریل Diagne. این تکنولوژی واقعیت افزوده کار می کند دقیقا به عنوان آن را برای تلفن های موبایل – به سادگی ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از شی شما می خواهید برای استفاده در دنیای واقعی شناور بر روی پروژه بر روی صفحه نمایش کامپیوتر شما و آن را به طور خودکار قرار داده شده در این سند است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.آن را با استفاده از هوش مصنوعی-طراحی ماشین یادگیری و بینایی کامپیوتر برای به انجام رساندن علیرضا سحر و جادو, ساخت, ویرایش تصویر, در میان چیزهای دیگر, یک نسیم است. در حال حاضر نمونه اولیه این تنها پشتیبانی از Adobe Photoshop اما توسعه دهنده اشاره می کند که دیگر از نرم افزار خواهد شد در نسخه های آینده.

HTC VIVE Pro Starter Edition- Virtual Reality System
HTC VIVE نرم افزار Starter Edition – واقعیت مجازی سیستم

  • کامل حق بیمه VR بسته – شامل VIVE Pro هدست 2x SteamVR ایستگاه های پایه (v1.0) و 2x VIVE کنترل (v1.0)
  • STEAM VR ردیابی V1.0 – دقت حرکت ردیابی در یک بسیار تعاملی فضا تا 11’5″ x 11’5″; نشسته ایستاده و یا اتاق در مقیاس
  • گرافیک خیره کننده – دوگانه-نمایش AMOLED با یک ترکیب 2880 x 1600 رزولوشن بی نظیر گرافیک, متن, و, بافت,
  • HI-RES-گواهی صدا – Hi-Res بالا امپدانس هدفون و فضایی 3D صدا برای شنیدن همه چیز در بالاترین وفاداری ممکن است
  • مهندسی برای مدت طولانی بازی – آسان و راحت وزن توزیع و محل اقامت برای طیف گسترده ای از سر اندازه چشم انداز انواع و حتی عینک

من هیجان زده در مورد واقعیت افزوده از آنجا که بر خلاف واقعیت مجازی که با بسته جهان است. AR اجازه می دهد تا افراد برای حضور در جهان است اما امیدوارم اجازه می دهد تا بهبود در آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر. اکثر مردم نمی خواهید به قفل خود را از جهان برای یک دوره طولانی از زمان و امروز شما نمی توانید انجام دهید که چرا شما مریض از آن است. با آر شما می توانید نمی شود مجذوب چیزی اما باید آن را بخشی از جهان را به خود از مکالمه خود را. که طنین گفت:” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im