Neuralink: Elon Musk به فاش کردن جزئیات بیشتر در مورد مغز-کامپیوتر راه اندازی

Elon Musk آشکار خواهد شد جزئیات جدید در مورد واسط مغز-رایانه راه اندازی Neuralink ماه آینده.

تکنولوژی کارآفرین نیز سر ماشین های الکتریکی شرکت تسلا و فضای خصوصی شرکت SpaceX توییتی در روز پنج شنبه که سرمایه گذاری اصلی هدف این است که به اجازه می دهد که مغز انسان برای رقابت با هوش مصنوعی.

“اگر شما نمی توانید ضرب و شتم em عضویت em – Neuralink بیانیه ماموریت” او توییتی ظاهرا در اشاره به رقابت با هوش مصنوعی. “پیشرفت update August 28.”

طی یک سخنرانی سال گذشته آقای مشک گفت که نسل اول دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای درمان مغز بیماری هایی مانند پارکینسون قبل از اجازه دادن به مردم برای “در نهایت رسیدن به یک نوع همزیستی با هوش مصنوعی است.”

یک کاغذ سفید توصیف فن آوری دقیق چگونه یک تراشه کوچک متصل به مغز از طریق هزاران نفر از “انعطاف پذیر الکترود موضوعات” هر یکی نازک تر از موی انسان است.

یک نسخه از این سیستم در حال حاضر تست شده بر روی موش و میمون و انسان آزمایشات مجموعه ای برای شروع این سال هر چند هیچ جزئیات شده اند علنا افشا می شود.

آقای مشک است و اغلب خود را اعلام کرد باور است که توسعه هوش مصنوعی قدرتمند به شمار یکی از بزرگترین وجودی تهدید برای بشریت است.

او هشدار داده است که ظرف چند دهه آینده بشریت می تواند به سقوط تا کنون پشت AI که ماشین آلات را مشاهده انسان در راه همان است که انسان در حال حاضر مشاهده و خانه حیوانات خانگی.

توسعه Neuralink فناوری است که با هدف پرداختن به این اجازه می دهد قدرت محاسباتی مغز انسان می شود بسیار افزایش یافته است.

در اوایل سال جاری آقای مشک گفت Neuralink فناوری خواهد رندر زبان انسان منسوخ در عرض پنج تا 10 سال است.

“شما نمی خواهد نیاز به بحث… ما هنوز هم می تواند آن را انجام دهید برای احساساتی دلایل او گفت:” در جو روگان پادکست.

“شما خواهد بود قادر به برقراری ارتباط بسیار سریع و به مراتب بیشتر دقت… من مطمئن هستم که آنچه اتفاق می افتد به زبان. در این وضعیت می خواهم آن را نوع بود مثل ماتریکس. شما می خواهید به زبان مختلف صحبت می کنند? فقط دانلود این برنامه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر