کاربران Netflix در حال رفتن به بسیار خوشحال زمانی که آنها متوجه جدید ‘ادامه, مشاهده,’ ویژگی

کاربران Netflix در حال رفتن به بسیار خوشحال زمانی که آنها متوجه است که ویژگی های جدید سرویس جریان معرفی کرده است.

آن اوایل این هفته اعلام شد که مشترکان در نهایت قادر خواهد بود برای حذف ناتمام فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از خود “در ادامه به تماشای” ردیف است.

تا آن ورود کاربران مجبور به مقابله با این واقعیت است که هیچ راه ساده برای خلاص شدن از این عناوین از صفحه نمایش تا زمانی که آنها را تماشا می کردند به اندازه کافی به آنها دست کشیدن.

دیگر وقت گیر راه برای مقابله با این مشکل شد به سرعت به جلو فیلم یا قسمت تا پایان, به طوری که آن می تواند به طور خودکار حذف خود را.

معلوم می شود که مردم ناامید شده اند برای Netflix بکشد برای رفع این مشکل برای برخی از زمان در حال حاضر – و برخی هنوز نمی دانم آن اضافه شده است.

فقط امروز صبح هم یک نفر توییت: “عزیز Netflix, اگر من به پایان رسید و به تماشای آخرین قسمت به این معنی که من در حال حاضر به تماشای همه چیز را که قبل از آن. لطفا برای متوقف کردن درخواست من به “ادامه تماشای” و شروع با اولین قسمت از سری. من نمی خواهم شاهد ناتمام وظایف است.”

دیگری افزود: “شما واقعا باید برای قرار دادن یک دکمه بر روی “ادامه تماشای” لیست بنابراین ما می تواند از بین بردن آنهایی که ما نمی خواهیم به تماشای دیگر است.”

“چرا باید Netflix بکشد شما را به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی برای حذف چیزی از خود را ادامه, مشاهده,’ لیست ؟ ” یکی از کاربر خواسته.

کاربران آندروید که مایل به حذف هر چیزی از خود “در ادامه به تماشای” ردیف در حال حاضر قادر به انجام این کار.

مردم با دستگاه های iOS را به صبر کمی طولانی تر است.

همه شما باید انجام دهید این است با کلیک بر روی “بیشتر” آیکون در دسترس است که در زیر عنوان و سپس انتخاب “حذف ردیف” را فشار دهید.

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر