Netflix منتشر Ava DuVernay را زمانی که آنها با دیدن ما و 13 به صورت رایگان برای جشن Juneteenth

Netflix ساخته شده است Ava DuVernay را زمانی که آنها به ما مراجعه کنید و 13th های موجود برای جریان به صورت رایگان در جشن Juneteenth,

به مناسبت تعطیلات که نشانه پایان برده داری در ایالات متحده بینندگان قادر خواهد بود به تماشای DuVernay را Netflix پروژه در روز جمعه (19 ژوئن) بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک.

به اشتراک گذاشتن اخبار در توییتر, مدیر نوشته است: “برخی از اخبار: زمانی که آنها را ببینید ما در حال حاضر در دسترس در مقابل از @Netflix بکشد paywall به صورت رایگان. 13TH بیش از حد. و آن را نیز در یوتیوب در حال حاضر. تابلوهای تبلیغاتی برای هر دو در حال حاضر در نیویورک + LA.”

DuVernay, برنده جایزه, درام, زمانی که آنها به ما می گوید داستان واقعی از پارک مرکزی پنج گروهی از جوانان سیاه و نوجوانان بودند که به اشتباه متهم به تجاوز به یک زن سفید در سال 1989. آنها رفت و به خدمت احکام زندان برای یک جرم و جنایت که مرتکب نشده.

جایزه اسکار نامزد دریافت جایزه مستند 13th می گوید داستان از نژادپرستی در آمریکا با تمرکز ویژه در راه است که در آن مردم سیاه ناعادلانه و نامتناسب زندانی.

طرفداران DuVernay کار در ایالات متحده همچنین می توانید تماشای سلماهای 2014, مارتین لوتر کینگ, فیلمی با بازی David Oyelowo, به صورت رایگان در تمام جریان سیستم عامل در طول ماه ژوئن همراه با 2019 را فقط رحمت.


هفته گذشته Netflix بکشد خود را آغاز کرد “Black Lives Matter” مجموعه گردآوری فیلم سریال و ایستاده فروش ویژه توسط هنرمندان بر روی پلت فرم خود را به عنوان به خوبی به عنوان حمایت $5 متر (£3.9 m) به سازندگان و کسب و کار در سراسر جهان در میان تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید