Netflix بکشد در نهایت به مردم اجازه حذف ناتمام را نشان می دهد از روی صفحه نمایش خود را.

در حال حاضر این برنامه نشان می دهد یک لیست بلند بالا از فیلم های مختلف و سری به عنوان بخشی از آن “در ادامه به تماشای” منو اجازه می دهد مردم را به سرعت انتخاب کنید تا از جایی که آنها به سمت چپ خاموش.

اما وجود دارد هیچ راه ساده برای خلاص شدن از شر نشان می دهد که از لیست – ترک هر چیزی است که یک کاربر آغاز شده اما نمی پایان بیحال بر روی صفحه اصلی تا زمانی که زدم با عناوین دیگر.

اگر کسی شروع به یک سری اما نمی خواهید برای ادامه به عنوان مثال لینک به تماشای نگه دارید را به سادگی به چسبیدن به اطراف.

در حال حاضر شرکت نورد از ویژگی های است که اجازه خواهد داد که مردم به حذف آن را نشان می دهد به صورت دستی می روم تنها چیزهایی که آنها واقعا می خواهید برای شروع دوباره.

در حال حاضر از ویژگی های نورد بر روی آندروید است. آن است که انتظار برای iOS به زودی.

برای حذف یک نشان می دهد فقط با کلیک بر روی کمی “بیشتر” آیکون است که به نظر می رسد در قسمت پایین گزینه ای برای نگه داشتن تماشای آن. از وجود باید گزینه “حذف ردیف” در کنار دیگران مانند امتیاز نشان می دهد.

تا زمانی که این ویژگی می رسد برای همه, تنها راه دیگر برای مخفی کردن و نشان می دهد از ادامه تماشای صفحه نمایش است که به طور کامل آنها را پنهان از مشاهده کتابخانه.

که انجام شده است با ورود به سیستم در وب سایت رفتن به صفحه حساب, انتخاب, مربوط, مشخصات, و سپس کلیک کردن کمی منهای آیکون در کنار هر نشان می دهد. نیز وجود دارد گزینه ای برای مخفی کردن همه آنها را.

از بین بردن هر چیزی از وجود دارد را نیز متوقف کردن آن استفاده می شود را توصیه.

هر گونه تغییر ساخته شده با استفاده از این منو ممکن است تا 24 ساعت به نشان می دهد تا Netflix هشدار می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de