Nemanja Matic وعده که طرفداران منچستر یونایتد بازیکنان خواهد شد ‘به همه چیز” برای بازی در لیگ قهرمانان فصل آینده

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Nemanja Matic وعده داده است که طرفداران منچستر یونایتد را “همه چیز” برای رسیدن به لیگ قهرمانان مدرک زیر ساوتهمپتون اواخر فروشي در شیاطین سرخ سه شنبه شب ،

اوله گونار Solskjaer طرف نگاه را برگزار کرده اند در برابر سختی کار پرستاران با مارکوس Rashford و آنتونی رزمی تبدیل چیزهایی که در اطراف پس از استوارت آرمسترانگ در اوایل بازکن.

اما فقط به عنوان متحد آماده به پرش از پنجم به سوم جایگزین مایکل Obafemi بکند خانه در مرگ به امن رالف Hasenhuttl مردان سزاوار تساوی 2-2 در خالی اولدترافورد.

اواخر قلب شکن ضربه ای بود که با سه بازی از فصل باقی مانده اما Matic می داند که ایران نمی تواند به غلتیدن در ترحم.

“این بسیار نا امید کننده است برای ما,” او گفت:. “ما تا به حال برخی از شانس برای کشتن بازی 3-1. ما نمی با استفاده از است.

“ما باید بگویم که ما مقابل یک تیم بسیار خوب امشب اما من فکر نمی کنم که ما به آنها اجازه داد تا به ایجاد برخی از شانس. اما این است که در لیگ برتر به طوری که آنها می توانید استفاده کنید گاهی اوقات هر اشتباه کوچک, بنابراین ما باید برای نگه داشتن سر ما است.

“سه بازی بیشتر به رفتن. یک بعدی کریستال پالاس در روز پنج شنبه بنابراین اگر ما پیروزی در سه بازی گذشته ما در لیگ قهرمانان. بنابراین ما باید به ماندن مثبت به کار نگه دارید که ما تا به حال. همه چیز در دست ما است.”

ایالات دانستن آنها تضمین بالا-چهار پایان اگر آنها برنده باقی مانده خود را منطبق با توجه به آنها سفر به چهارم قرار می گیرد لستر در روز پایانی این فصل است. اما Solskjaer را قرمز سه دیگر مسابقات به مناسب در قبل از آن 26 جولای برخورد با لیگ معترضان در برابر کاخ و غرب هم آمدن دو طرف خود را در نیمه نهایی جام حذفی برابر چلسی.

“دو هفته آینده بسیار مهم است برای ما” Matic گفت MUTV. “ما همه چیز را ما قول می دهم که ما همه چیز را برای این باشگاه به بازی نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

“البته [ما] به نیمه نهایی جام حذفی برابر چلسی بنابراین ما بهترین را به ما هواداران افتخار می کنم. البته سه ماه پیش از آن بود در دست ما همه چیز است.

“ما تا به حال به بازی ما تا به حال به صبر کردن برای چلسی و لستر به رها کردن نقاط که آنها بدیهی است. در حال حاضر ما یک نقطه به نقطه چلسی و آن را در دست ما است. ما آن را بازی توسط بازی. ما فکر می کنم در مورد کاخ ،

“پس اگر ما کار ما وجود دارد که ما به طور معمول انجام می دهند, بنابراین من می ترسم که ما را [نه] بازی لیگ قهرمانان فصل آینده است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>