Naya Rivera, خانواده, بازدید, سایت, سرور و نشاط, ستاره ناپدید شدن به عنوان جستجو برای بدن همچنان

Naya Rivera مادر دیده شده است در حال سقوط به زانو در سایت از دخترش ناپدید شدن به مقامات همچنان به جستجو برای Glee ستاره بدن.

ریورا است که می ترسید به غرق شدند پس از او اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در چهار شنبه (8 تیر) با پسرش Josey و موفق به بازگشت به ساحل. Josey چهار به تنهایی پیدا شد و خواب بر روی قایق.

در روز شنبه (11 تیر) اعضای ریورا خانواده از جمله مادر او Yolanda پدر جورج و برادر, Mychal همه بازدید دریاچه Piru صحنه از ریورا ناپدید شدن است.

Yolanda دیده می شد نشسته در اسکله دریاچه با دستهایشان در حالی که جورج جرأت مچ پا به آب.

با توجه به TMZVentura County نمایندگان در ادامه به جستجو برای ریورا بدن با استفاده از یک کنترل از راه دور خودرو به پیدا کردن اشیاء در زیر آب است.

غواصان سگ و جانبی-اسکن سونار نیز در حال مستقر در جستجو است که در مواجهه با مشکلات با توجه به مقدار باقی مانده در آب است.

TMZ همچنین گزارش می دهد که مقامات نامشخص در مورد که در آن ریورا واقع شده بود در آب زمانی که او از میان رفت.


آنها اعلام کرد که “به هیچ مدرکی” که ریورا از آن ساخته شده به ساحل.

ریورا رز به شهرت به عنوان تشویق کننده سانتانا لوپز در آمار موسیقی سریال Glee. بسیاری از سابق شرکت ستاره از جمله Demi Lovato and Heather Morris باید با استفاده از رسانه های اجتماعی به دعا برای ایمنی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>