Naya Rivera خانواده می پردازد ادای احترام به اواخر ستاره: “بهشت را به دست آورد ما لودگی فرشته’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Naya Rivera خانواده منتشر شد بیانیه ای به یاد Glee ستاره “مغناطیسی روح” پس از او مرده روز دوشنبه در سن 33.

ریورا اول رفت از دست رفته پنج روز قبل از آن در طول سفر قایقرانی در کالیفرنیا دریاچه Piru با او چهار سال Josey. رسمی خود علت مرگ را غرق شدن تصادفی.

در یک بیانیه مشترک با مهلتRivera خانواده ابراز قدردانی خود را به طرفداران برای “فوران عشق و پشتیبانی” برای آنها ریورا و Josey قبل از ادای احترام به 33 سال زندگی میراث و روح و روان.

“ما سپاسگزار برای فوران عشق و دعا برای Naya, Josey و خانواده ما در طول هفته گذشته” بیانیه می خواند. “در حالی که ما در غم از دست دادن ما افسانه ما خوش شانس به افتخار او ابدی میراث مغناطیسی و روح. نیا شگفت انگیز بود استعداد بود اما حتی بیشتر فرد, دختر, مادر و خواهر.”

ریورا خانواده همچنین تشکر محققان و همه کسانی که کمک به بازیابی بازیگر بدن از دریاچه Piru.

“با تشکر از شما برای مردان و زنان از ونتورا شهرستان تولار و سان لوئیس Obispo شهرستان کلانتر بخش برای خود و تعهد تزلزل ناپذیر تلاش برای پیدا کردن نیا” بیانیه ادامه می دهد. “ما گسترش قدردانی بی پایان و تشویق به قهرمان که او را در بر داشت. با تشکر از شما به دوستان و همکاران و طرفداران برای حمایت مستمر شما.

“بهشت را به دست آورد ما لودگی فرشته. ما با مهربانی درخواست کنید که به حریم خصوصی ما احترام گذاشته شود در طول این زمان بسیار دشوار است.”

خانواده ادای احترام می آید به عنوان بسیاری دیگر از مشاهیر از جمله همکار Glee cast اعضا و طرفداران ادای احترام خود را به اواخر ستاره.

“استراحت شیرین نیا. چه نیرویی شما بودند. عشق و صلح را به شما و خانواده” Glee شرکت ستاره جین لینچ در توییتر نوشت.


Chris Colfer که بازی شخصیت کرت هامل در این نمایش نوشت: در قسمت: “چگونه می تواند به شما انتقال تمام عشق و احترام برای کسی که در یک پست ؟ چگونه شما می توانید خلاصه یک دهه از دوستی و خنده با کلمات به تنهایی ؟ اگر شما دوستان با Naya Rivera, شما به سادگی نمی تواند.”

Demi Lovato همچنین یک ادای احترام به این بازیگر زن نوشته: “شخصیت شما ایفا کرده بود پیشگامانه برای تن مستور (در آن زمان) عجیب و غریب دختران مثل من و جاه طلبی خود و موفقیت های الهام بخش بودند به لاتین زنان در سراسر جهان است.”


به گفته محققان ریورا و Josey شده بود شنا در دریاچه قبل از بازیگر زن در حال غرق شدن است.

“او و Naya, شنا در دریاچه با هم” Ventura County Sheriff لایحه ایوب گفت: از ریورا و پسرش. “در آن زمان که پسر او توضیح داده که کمک کرد تا بر روی قایق نیا… او از محققان گفت: او به عقب نگاه کرد و دید او ناپدید می شوند در زیر سطح آب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>