اعتماد ملی بازگشایی: کدام خانه ها باز هستند ،

اعتماد ملی باز کرده است تعداد کمی از خواص به بازدید کننده برای اولین بار از آنها بسته شده در مارس با توجه به بریتانیا گسترده ای مستند.

17 جولای در مجموع از هفت خانه باز خواهد شد در انگلستان و ایرلند شمالی – 130 باغ و املاک شده اند باز پس از 3 ژوئن.

این “مرحله به مرحله بازگشایی” اعلام شد برای اولین بار در 29 مه در طول فاز یکی از مستند, کاهش, زمانی که مردم هنوز هم نیاز به ماندن در خانه که در آن ممکن است. Parklands تنها باز شده است اگر آنها تلقی مناسب برای اجتماعی فاصله.

اعتماد ملی و مدیر کل هیلاری مک گریدی گفت: “هوای تازه آهنگ پرنده های بزرگ آسمان ها و فضاهای باز مردم را از دست رفته خواهد بود وجود دارد, اما همه چیز بسیار متفاوت خواهد بود به خصوص برای اولین بار در. ما می خواهیم برای تشکر از مردم برای صبر و حمایت در حالی که ما به تدریج شروع بازگشایی و استقبال از بازدید کنندگان ما است.”

اما همه بازدید کنندگان باید همچنان به کتاب در پیش در یک پیشنهاد به مدیریت اعداد. به طوری که خواص افتتاح خواهد شد و چگونه شما می توانید بلیط ؟

که خواص باز ؟

روز دوشنبه 13 جولای زیر اعتماد ملی خانه دوباره باز خواهد شد:

روز چهارشنبه 15 جولای:

در روز جمعه 17 جولای:

چگونه کتاب من یک بازدید ؟

برای اطمینان از تعداد بازدید کنندگان محدود است (پارک ها و باغ ها اجازه می دهد در حدود یک سوم از ظرفیت عادی) ملی اعتماد مردم به کتاب بلیط در پیشبرد.

عضو و غیر عضو به طور یکسان باید کتاب (اگر چه سابق نمی خواهد که به پرداخت هزینه ورودی) و در برخی از مکان شما همچنین نیاز به کتاب یک نقطه در پارک ماشین.

بلیط را می توان رزرو از طریق هر فرد اموال وب سایت. افراد غیر عضو را مجبور به پرداخت در پیشبرد.

شما نیاز به کتاب یک بلیط برای هر نفر, به جز برای کودکان در سن پنج یا تحت چه کسی نیست و نیاز به یک بلیط.

انتخاب 30 دقیقه زمان ورود اسلات برای روز شما می خواهید برای دیدن – این است که برای زمان ورود خود را تنها. طول زمان شما می توانید بستگی دارد باز بار از اموال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید