گالری ملی بازگشایی: آیا قوانین جدید برای گالری های هنری و موزه ها و سینما?

گالری ملی در لندن افتتاح شد در چهار شنبه 8 ژوئیه برای اولین بار در بیش از 100 روز.

پس از 4 ماه جولای کاهش مستند محدودیت های مجاز گالری های هنری و موزه ها و سینما (و همچنین رستوران ها و بارها) به استقبال عمومی برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه.

مانند بسیاری از, خلاق, صنعت, فرهنگی, موسسات شده اند تحت تاثیر این بیماری همه گیر بنابراین برای بسیاری از سالن حرکت خواهد بود خوش شانس برای به دست آوردن مشتریان از طریق درب.

اما موفق به باز کردن بستگی دارد به طور کامل در این فضاهای اجرای یک سری از اقدامات ایمنی برای اطمینان از این بیماری همه گیر کوروناویروس تحت کنترل در آورده است.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای دیدن یک فیلم و یا پرسه زدن در راهروهای یک گالری هنری در این آخر هفته این قوانین جدید شما نیاز به رعایت.

سینما

چه قوانین دولتی می گویند ؟

بر خلاف راهنمایی برای مکانهای دیگر که در دسترس است به طور مستقیم بر روی وب سایت دولت, این , راهنمایی برای سینما وارد شده توسط تجارت بدن بریتانیا سینما انجمن در مشورت با وزارت فرهنگ رسانه و ورزش (DCMS).

همه سینما مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن یک رکورد از مشتریان برای 21 روز و ترویج رزرو آنلاین استفاده از e-بلیط و خود اسکن امتیاز برای مشتریان. مدیران را مجبور به محدود کردن تعداد زیادی از مردم در محل با کاهش مخاطب در اندازه های اصلاح جدول زمانی از جمله کاهش تعداد نمایش.

صندلی در سالن خود را به بود از قبل اختصاص داده شده به منظور تسهیل اجتماعی فاصله بین خانواده گروه: صندلی باید به اجازه می دهد حداقل یک متر فاصله (اگر نه دو متر). مانند جاهای دیگر باید وجود داشته باشد یک جریان یک طرفه که در آن امکان پذیر است و استفاده از درب های مختلف – ارشاد می گوید با استفاده از خروجی اضطراری به عنوان پتانسیل خروجی یک احتمال است.

نیز وجود داشته باشد “استراحت کافی” بین نمایش برای جلوگیری از انتظار در گروه ها و اجازه می دهد تا تمیز کردن. تمیز کردن سالن به اتفاق “بسیار غالبا” به طور معمول بین هر غربالگری خاص با توجه به صفحه نمایش درب و دستگیره های نرده ای. صندلی باید تمیز بین هر غربالگری. و مناطق باید تهویه با هوای تازه در صورتی امکان پذیر است.

سینما باید برای حذف تمام باز unpackaged سلف سرویس صنعت شیرینی سازی از قبیل انتخاب کنید ‘n’ مخلوط (ذرت بو داده است که احتمالا محافظت آن را به عنوان خدمت توسط کارکنان نمی مهمانان) و باید مدیریت در خدمت الکل از جمله کنترل بر خرید و یا مصرف در سطح که ممکن است آسیب های اجتماعی فاصله. آنها همچنین باید “فکر” برنامه نویسی محتوای فیلم است که به احتمال زیاد به “تشویق مخاطبان رفتارهای افزايش انتقال خطر” می گوید: ارشاد – این به احتمال زیاد به معنی چیزهایی مانند موزیکال است که تشویق آواز اگر چه این است که صریح و روشن نیست.

چگونه امن هستند سینما?

استاد Prashant کومار صندلی در کیفیت هوا و سلامت در دانشگاه سوری با تخصص در برنامه نانوذرات می گوید: “این ویروس از بین رفته است و هنوز هم در اطراف و [آن] است علت زمینه ای برای خطر از تمام محیط ساخته شده در داخل خانه که وجود دارد این است که تراکم بالایی از مردم است.” اگر چه استاد کومار هشدار categorising همه مکان ها با تجویز سطح خطر (به عنوان آن می تواند متفاوت باشد بر عوامل فردی) به طور کلی او می گوید: قانون طلایی این است که “بالاتر از مردم فقیر ونتیلاتور بالاتر خطر عفونت”.

“برخی از مکان ها بهتر است نظر خود را ساخته شده است ساختار اجازه می دهد یک مزیت بیش از دیگران – در صورت وجود یک میخانه, رستوران, نماز, مکانهای با فضای باز باید شانس بیشتری برای کاهش خطر بیش از دیگران مانند سینما که فیلم نیاز به بازی در یک سالن,” او می گوید.

(رکس امکانات)

دکتر رابرت دینگولل استاد جامعه شناسی در دانشگاه ناتینگهام ترنت و در وزارت بهداشت را Nervtag (جدید و در حال ظهور تنفسی ویروس تهدید گروه) می گوید سینما هستند “احتمالا کمی ریسک از برخی از محیط های دیگر” از آنجا که از مدت ها از یک فیلم است. “شما نشسته وجود دارد حداقل یک زن و شوهر از ساعت,” او می گوید اگر چه می گوید که تهویه در مدرن ترین سینما به اندازه کافی خوب است برای کاهش مقدار زیادی از خطر است.

دکتر سیمون کلارک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه خواندن نیز مطرح از سینما بودن فضای تاریک که هرگز نور خورشید – اکریلیک اشعه قرار گرفتن در معرض یک عامل شناخته شده در کاهش ویروس ها.

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

  • مستقیما به صندلی خود را – don’t stop برای پاپ کورن. Dr دینگولل می گوید: “پرخطرترین مناطق در حال احتمالا لابی مناطق که در آن مردم جمع آوری در گروه برای دریافت بلیط و خرید مواد غذایی و یا نوشیدنی است. آن است که احتمالا ایده خوبی است به پرسه زدن در این مکان ایستاده در صف طولانی خرید پاپ کورن. در رفتن و مستقیم به صندلی خود را.”

  • نگه داشتن دستان خود را در دامان خود. هدایت می گوید: سینما باید تمیز کردن سالن به طور منظم. دکتر کلارک می گوید: خطرناک ترین تاچ پونت هستند و قطعات پلاستیکی از کرسی – مانند نوشیدن دارندگان نه پارچه مخمل خواب دار که در آن شما نشستن [زیرا که نیست جایی که مردم دست به احتمال زیاد به لمس]. اگر شما می توانید برخی از آن شده است تمیز نگه داشتن دستان خود را در دامان خود و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

  • نگران نباشید در مورد نشستن در پشت. شما ممکن است فکر می کنم نشستن در ردیف عقب امن تر خواهد بود چرا که هر گونه ذرات سرفه یا عطسه کردن با سینما را برانگیخت خواهد بود کارگردانی رو به جلو اما دانشمندان می گویند سیستم های تهویه ممکن است معنی این درست نیست. “همه چیز در مورد هوای فعلی – از آن می تواند جلو به عقب و یا پهلو به پهلو وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم نشستن در پشت خواهد بود هر گونه امن تر است.” پس نگران نباشید در مورد رزرو بلیط در عقب – فقط مطمئن شوید که شما یک تا دو متر از دیگران است.

گالری های هنری و موزه ها

چه قوانین دولتی می گویند ؟

این DCMS اتحاد ارشادمنتشر شده در ارتباط با تاریخی انگلستان و موزه ملی, مدیر, شورای, شامل تمامی بازدید کنندگان برای دریافت بهنگام بلیط و قبل از کتاب و به کاهش تعداد از مردم از ورود به نمایشگاه و یا سایت را در یک زمان. وجود دارد باید به وضوح ابلاغ یک طرفه مسیر و فاصله صف سیستم در محل.

دسترسی به راهنماهای صوتی ممکن است نیاز به بررسی با موزه ها با توجه به فرمت های جدید برای محتوای جمله برنامه های است که می تواند بر روی بازدید کننده تلفن همراه و یا دستگاه های دیگر. در غیر این صورت دولت نشان می دهد قرنطینه دوره برای عموم به اشتراک گذاشته شده گوشی.

(PA)

مغازه ها و کافه ها نیاز به بازگشایی در خط راهنمایی برای کسب و کار مواد غذایی – که شامل مشتریان داشتن جدول خدمات با استفاده از تماس با ما پرداخت و نه خود کارد و چنگال و یا چاشنی از جمعی جدول.

چگونه امن هستند گالری های هنری و موزه ها?

دکتر کلارک می گوید: “چیزی که با گالری ها و موزه ها است که به طور کلی مردم در حال حرکت را از طریق آنها و با گسترش ویروس وجود دارد یک زمان عنصر [خطر به طور قابل توجهی بالاتر اگر شما در عرض دو متر از فرد آلوده برای بیش از 15 دقیقه]. بنابراین تا زمانی که شما در حال حلق آویز در اطراف هنگامی که شما در یک گالری و شما در حفظ و در حال حرکت شما یک کم خطر است.

“البته برخی از مردم را معطل و که خواهد بود یک مشکل برای سازمان است. اما از آن است که یک فضای اجتماعی مانند هر دیگر که در آن تراکم جمعیت مهم است.”

چه می توانید انجام دهید برای نگه داشتن خود را امن است ؟

  • نگه دارید در حال حرکت. دکتر کلارک می گوید شما نباید معطل در مقابل یک نمایشگاه برای یک دوره طولانی از زمان – سعی کنید به نگه داشتن در حال حرکت است. این نه تنها کاهش خطر از آینده در تماس با فرد آلوده برای یک دوره از زمان, اما به معنی شما نمی متوقف کردن مردم دیگر از دیدن موارد زمانی که آنها در حال تلاش برای فاصله اجتماعی.

  • نمی لمس هر یک از سطوح. بر خلاف میخانه ها, رستوران ها و مغازه های سینما, بازدید از گالری های هنری یا موزه ها نیازی نیست شما به لمس هر چیزی در طول تجربه. اگر شما می توانید نگه داشتن دستان خود را به خودتان (و نه نشستن بر روی هر میز) این کاهش خطر خود را از آمدن به تماس با این ویروس.

  • دور زدن فروشگاه هدیه. اجتناب از مناطق مانند هدیه فروشگاه یا کافه که به احتمال زیاد بیشتر تنگ معنی خواهد بود که شما اجرا خطر کمتر نیاز به سازش اجتماعی فاصله. آن نیز کمک خواهد کرد که شما هر چیزی دست نزنید.

بیشتر بخوانید درباره چه کاهش مستند محدودیت به معنی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید