خرید رپورتاژ

NASA Wide Field Infrared Telescope WFIRST
NASA Wide Field Infrared Survey Telescope (WFIRST) طراحی شده است برای انجام بی سابقه ای بزرگ نظرسنجی از مادون قرمز جهان برای کشف همه چیز از منظومه شمسی ما را به لبه قابل مشاهده جهان از جمله سیارات در سراسر کهکشان ما و همچنین ماهیت انرژی تاریک. آن را نیز برای جستجوی سیارات خارج از منظومه شمسی ما نسبت به مرکز کهکشان راه شیری که در آن بسیاری از ستاره ها هستند. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.زمانی که WFIRST یافته های ترکیب شده با نتایج از فضاپیمای کپلر و Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس), ماموریت, ستاره شناسان قادر خواهد بود برای تکمیل اولین سیاره سرشماری است که حساس به طیف گسترده ای از سیاره توده ها و مدار آوردن ما یک گام نزدیک تر به کشف قابل سکونت زمین-مانند جهان فراتر از خود ما است.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.

Microlensing سیگنال از سیارات کوچک نادر هستند و مختصر اما آنها قوی تر از سیگنال های دریافتی از روش های دیگر است. پس از آن یک در یک میلیون رویداد کلید به WFIRST پیدا کردن کم جرم سیارات است که به جستجو در صدها میلیون ستاره” به گفته دیوید بنت که منجر گرانشی microlensing گروه در پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز Greenbelt, Maryland.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im