خرید رپورتاژ

NASA RASSOR Mining Robot Moon Mars
ناسا RASSOR (سنگپوش سطح پیشرفته سیستم های عملیات ربات) تلفظ “تیغ” است و یک قمری ربات قادر به مستقل excavating خاک هنگامی که آن را نزدیک به اتمام است. این برنامه شامل یک مخزن کوچک-مانند شاسی کامل با یک درام بیل و جانبی نصب شده سلاح است که می تواند کمک به آن صعود را بیش از موانع است که ممکن است در راه خود را. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.5-بار سریع تر از مریخنورد کنجکاوی را با سرعت بالا بر روی مریخ و هدف نهایی این است که برای آن به کار تا 16 ساعت در روز برای چندین سال (حداقل پنج نفر). آن دو excavating درام طراحی شده به آرامی حذف خاک را به یک قیف است که می تواند نگه 40 پوند از مواد است که خواهد شد و سپس رانده شده به کارخانه فرآوری که در آن خاک می تواند شیمیایی شکسته شده و تبدیل به موشک با سوخت آب و یا تنفس هوا برای فضانوردان کار در ماه و مریخ است.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)

  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de