خرید رپورتاژ

NASA Lemur Robot
ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) فرز و چابک گردش مکانیکی ابزار ربات (LEMUR) ابتدا طراحی شده بود به تعمیرات در ایستگاه فضایی بین المللی, اما پس از آن که برنامه به پایان رسید آن مناظر بسیار بالاتر است. مهندسین در حال آزمایش ربات و با استفاده از داده های جمع آوری شده با LEMUR برای بررسی بیشتر روبات ها است که در نهایت فرود بر روی مریخ و فراتر از آن. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.در یک آزمایش در دره مرگ کالیفرنیا LEMUR AI انتخاب خود مسیر و با استفاده از صدها نفر از کوچک fishhooks تعبیه شده در هر یک از آن 16 انگشتان به مقیاس یک سطح عمودی. این ربات با استفاده از آن علم ابزار برای اسکن کردن سنگ برای باستان فسیل که در آن کشف فسیل توپ از جلبک است که هنگامی که ساکنان دریا گرم در این منطقه حدود 500 میلیون سال پیش.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)

  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im