ناسا شبیه سازی نشان می دهد غروب در کرات دیگر از جمله زهره

NASA Simulation Sunsets Other Worlds
سیاره ای دانشمند Geronimo بیانوبا از پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز Greenbelt, مریلند, ایجاد, مختلف, غروب, شبیه سازی در دنیاهای دیگر در حالی که ساختمان یک کامپیوتر و ابزار مدل سازی برای یک آینده ممکن است ماموریت به اورانوس. برای تایید صحت خود او شبیه سازی شناخته شده است, آسمان رنگ اورانوس و دنیاهای دیگر. این انیمیشن نشان می دهد خورشید ظاهر می شود به مجموعه ای از منظر کسی که در واقع ایستاده و یا شناور در این جهان است. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.به عنوان این اجرام آسمانی چرخش دور از نور خورشید است که چه اتفاقی می افتد در طول یک غروب فوتون پراکنده در جهات مختلف بسته به انرژی و انواع مولکولها در جو. بنابراین نتیجه درخشان پالت رنگ است که قابل مشاهده خواهد بود به کسانی که ایستاده و یا شناور در این جهان است.

فروش

Gskyer Telescope, 70mm Aperture 400mm AZ Mount Astronomical Refracting Telescope for Kids Beginners - Travel Telescope with Carry Bag, Phone Adapter and Wireless Remote
Gskyer تلسکوپ 70mm دیافراگم 400 AZ کوه فصل Refracting Telescope برای کودکان و مبتدیان – سفر تلسکوپ با حمل کیسه تلفن آداپتور بی سیم و از راه دور

  • کیفیت اپتیک: 400mm f/5.7) فاصله کانونی و 70mm دیافراگم به طور کامل پوشش داده و اپتیک لنز شیشه ای با بالا انتقال پوشش ایجاد تصاویر خیره کننده و محافظت از چشم خود را. مناسب برای تلسکوپ ستاره شناسان به کاوش ستاره ها و ماه.
  • بزرگنمایی: با دو تعویض eyepieces و یکی 3x بارلو لنز.3x بارلو لنز trebles بزرگنمایی قدرت هر چشمی است. 5×24 یاب محدوده با نصب و استقرار براکت و صلیب مو خطوط را داخل محل اشیاء به راحتی.
  • از راه دور بی سیم: رایگان شامل یک تلفن هوشمند آداپتور و یک دوربین بی سیم از راه دور برای کشف ماهیت جهان به راحتی از طریق صفحه نمایش و شگفت انگیز در چین تصاویر.
  • قابل تنظیم سه پایه: این تلسکوپ اجازه می دهد تا برای بسیاری از های مختلف مشاهده موقعیت با یک تنظیم آلیاژ آلومینیوم سه پایه و یک کیسه حمل تلسکوپ و سه پایه مناسب می تواند در داخل کیسه های آسان برای سفر و ذخیره سازی.
  • رضایت: عمر نگهداری. اگر شما هر گونه سوال در مورد محصول و خدمات, لطفا احساس رایگان برای تماس با ما و ما بهترین های ما برای کمک به شما در 24 ساعت.

این انیمیشن نشان می دهد همه آسمان نمایش به عنوان اگر شما به دنبال در آسمان از طریق یک سوپر لنز دوربین از زمین و زهره و مریخ و اورانوس و تیتان. نقطه سفید نشان دهنده موقعیت خورشید. هاله ای از نور دیده می شود نسبت به پایان غروب آفتاب در مه آلود زمین تولید می شود به دلیل راه نور پراکنده شده توسط ذرات از جمله گرد و غبار یا مه که به حالت تعلیق در ابرها. همان درست است از مریخ هاله. همچنین در مریخ غروب خورشید از رنگ قهوه ای به blueish چون مریخ ذرات گرد و غبار پراکنده آبی رنگ بیشتر به طور موثر” با توجه به ناسا.

[منبع]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول