ناسا تغییر نام ستاد خود را در افتخار از اولین زن مهندس

ناسا است که تغییر نام ستاد خود را در افتخار از مریم W جکسون, آن, اولین, سیاه, زن مهندس.

جکسون – که زندگی dramatised در این فیلم چهره های پنهان – کمک قرار دادن فضانوردان آمریکایی در فضا و در ادامه منجر به تلاش های است که تشویق ناسا به استخدام زنان بیشتر است. در حال حاضر این ستاد در واشنگتن دی سی را به یاد نام او.

این ساختمان خواهد بود فقط یکی از تعدادی از امکانات در سراسر آمریکا شده اند که تغییر نام داد به منعکس کننده کار انجام شده توسط زنان از رنگ در سراسر ناسا. یک جاده در نزدیکی مقر مثلا در سال گذشته بود به نام “چهره های پنهان راه” در به رسمیت شناختن جکسون و همکاران دیگر که تاریخ بخشی از فیلم است.

جکسون آغاز شد در ناسا به عنوان بخشی از غرب تفکیک محاسبه مساحت واحد مستقر در مرکز تحقیقات لانگلی در همپتون ویرجینیا. او به عنوان یک ریاضیدان و مهندس هوا فضا در ناسا و همچنین کمک به تشویق تنوع بیشتر در سراسر آژانس فضایی.

“مریم W. Jackson بخشی از یک گروه بسیار مهم زنان که با کمک ناسا موفق به گرفتن فضانوردان آمریکایی به فضا است. مریم هرگز پذیرفته وضع موجود او کمک کرد تا شکستن موانع و باز کردن فرصت های شغلی برای آمریکایی های آفریقایی تبار و زنان در زمینه مهندسی و فناوری” گفت: جیم Bridenstine که اعلام کرد, در بیانیه ای.

“امروز ما با افتخار اعلام مری W. Jackson ناسا ساختمان ستاد. آن را مناسب نشسته در ” چهره های پنهان راه,’ یک یادآوری است که مریم یکی از بسیاری از باور نکردنی و حرفه ای با استعداد در ناسا تاریخچه کسانی که کمک به این سازمان ، مشاهده بیشتر ما ادامه خواهد داد برای به رسمیت شناختن سهم زنان آفریقایی آمریکایی ها و مردم در تمام زمینه های را ساخته اند که ناسا موفق تاریخچه اکتشاف ممکن است.”

جکسون و غرب محاسبه مساحت واحد به شهرت آمد پس از انتشار مارگوت لی Shetterley کتاب چهره های پنهان: رویای آمریکایی و داستان بی حد و حصر از زنان ریاضیدانان کمک کرد که برنده شدن در این مسابقه فضاییدر سال 2016. به زودی پس از این کتاب ساخته شده بود به یک فیلم که در آن جکسون شده توسط Janelle Monáe.

جکسون متولد ویرجینیا و پس از به دست آوردن درجه در ریاضی و علوم فیزیکی کار کرده و طیف وسیعی از مشاغل از جمله به عنوان یک معلم یک حسابدار و منشی او به عنوان آغاز یک خانواده با شوهرش لوی جکسون. در سال 1951 او پیوست و کمیته ملی مشورتی برای هوانوردی که در سال 1958 موفق شد توسط ناسا.

او در آغاز به عنوان یکی از “انسان کامپیوتر” در لنگلی که کار می کرد برای انجام تحقیقات ریاضی است که به کمک راهنمای ما فضانوردان به عنوان آنها به رهبری به فضا و ماه. اما او در نهایت مورد مطالعه به کسب ارتقاء از ریاضیدان به مهندس و در سال 1958 – پس از اینکه مجبور به درخواست برای مجوز خاص به او ملحق سفید همسالان به مطالعه مورد نیاز برای کلاس شد ناسا اولین زن مهندس.

“ناسا امکانات در سراسر کشور هستند پس از نام افرادی که اختصاص داده شده جان خود را به فشار مرزهای صنعت هوافضا. ملت شروع به بیدار به نیاز بیشتر به افتخار پر تنوع از کسانی که کمک پیشگام ملت بزرگ ما است. در طول سال ناسا کار کرده است به افتخار این کار از این چهره های پنهان در راه های مختلف از جمله نامگذاری امکانات تغییر نام خیابان ها و جشن های خود را میراث” گفت: Bridenstine.

“ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از مردم دیگر از رنگ و زمینه های متنوع که باعث موفقیت ما به همین دلیل است که ما در حال ادامه این گفتگو آغاز شده و حدود یک سال پیش با آژانس وحدت مبارزات انتخاباتی. ناسا است که اختصاص داده شده به پیشبرد تنوع و ما ادامه خواهد داد به گام برای انجام این کار است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>