NASA PULSE Wearable Device Pendant
ناسا می داند اهمیت لمس کردن صورت خود را در طول این همه گیر به طوری که آنها ایجاد پالس یا 3D چاپ دستگاه پوشیدنی است که پالس یا ارتعاش زمانی که دست کسی نزدیک آن منطقه است. پس کل پروژه منبع باز است و در دسترس در گیتهاب آن را ساده به عنوان به خوبی به عنوان فن آوری مقرون به صرفه است که می تواند به راحتی تکثیر باید شما یک چاپگر 3D به عنوان به خوبی به عنوان پایه دانش فنی. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.آن را با استفاده از مادون قرمز سنسور برای تشخیص زمانی که یک فرد دست در حال نزدیک شدن است چهره خود را در حالی که موتور لرزش ارتعاش از یک هشدار اگر که اتفاق می افتد و پاسخ رشد می کند به طور فزاینده ای قوی تر به عنوان دست خود را نزدیک تر می شود. هر یک طراحی شده است 3V سکه باتری که به راحتی در دسترس هر دو آنلاین و در فروشگاه های. بیشتر informatioon اینجا.

Health Ring Tracker, Oxygen Levels Heart Rate Monitor w Vibration Feedback Free APP PC Report for Sleep Fitness Aviation Wellness Use
سلامت حلقه ردیاب سطح اکسیژن ضربان قلب مانیتور w بازخورد ارتعاش رایگان نرم افزار کامپیوتر گزارش برای خواب تناسب اندام هوایی سلامتی استفاده کنید

  • اجرا می شود به طور خودکار زمانی که شما آن را می پوشند با دقت و به طور مداوم آهنگ و سوابق خود را به سطح اکسیژن خون و ضربان قلب و حرکات بدن.
  • رایگان نرم افزار و کامپیوتر نرم افزار اجازه می دهد تا شما را به دانلود نقد و بررسی ذخیره کردن به عنوان PDF/JPG چاپ و به اشتراک گذاشتن گزارش های خود را به راحتی و بدون هیچ هزینه اضافی.
  • هوشمند ساخته شده بازخورد ارتعاش هنگامی که آن را تشخیص میزان اکسیژن خون یا ضربان قلب از آستانه شما از پیش تعیین شده در این برنامه است.
  • اختراع حلقه انگشت سنسور کاملا رایگان انگشت خود را در حالی که اطمینان از اندازه گیری دقیق. سبک کوچکترین راحت ترین به صورت مستمر پیگیری.
  • شما خواهد شد دریافت: 12 ماه نگران-رایگان گارانتی مادام العمر پشتیبانی فنی درجه بالا خدمات به مشتریان از پاسخ سریع در عرض 12 ساعت.

NASA PULSE Wearable Device Pendant
NASA PULSE Wearable Device Pendant
NASA PULSE Wearable Device Pendant
NASA PULSE Wearable Device Pendant
NASA PULSE Wearable Device Pendant

هدف از پالس به حداقل رساندن گسترش COVID-19 ویروس است که می تواند منتقل می شود اگر یک فرد لمس آلوده سطح با دست خود را و سپس لمس یا چشم خود بینی یا دهان” با توجه به ناسا آزادی مطبوعات.

[منبع]