ناسا ماموریت مریخ یک ” برو ” و آب و هوا به نظر می رسد مثبت برای راه اندازی پشتکار رور در این هفته مقامات می گویند

ناسا آماده است برای راه اندازی آن ماموریت به مریخ این هفته آژانس فضایی گفته است.

انجام بررسی آن پیش از این برنامه ریزی شده راه اندازی در پنجشنبه اعلام این معنی که در آن همه چیز است که هنوز هم در جایی برای رفتن در برنامه.

“راه اندازی آمادگی بررسی منعقد کرده است و این تیم همچنان برای راه اندازی به صورت @NASAPersevere!” آقای Bridenstine در توئیتر نوشت: لینک دادن به یک Nasa مقاله توصیف چگونه به سازمان دیده بان راه اندازی از خانه.

رسمی هوا نیز روشن می سازد که راه اندازی شده است به احتمال زیاد به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه.

احتمال آب و هوا است که می شود در راه اندازی قرار داده است در 20 درصد پیش بینی های رسمی نشان می دهد. نگرانی های اصلی در مورد ابرها که می تواند به جلوگیری از موشک از مصرف کردن با خیال راحت.

ناسا است که قرار است راه اندازی برای 7.50 هستم محلی به وقت شرق آمریکا در روز پنج شنبه.

بر خلاف برخی از دیگر های اخیر راه اندازی – مانند راه اندازی اولین فضانوردان از خاک آمریکا در نزدیک به یک دهه است که اتفاق افتاده در یک SpaceX کشتی در ماه گذشته – راه اندازی گسترده ای پنجره اجازه می دهد تا برای ماموریت فرشتگان به صبر برای هر شرایط تفسیر به تصویب. وجود خواهد داشت دو ساعت طی آن موشک می تواند مجموعه ای خاموش در 9.50 هستم محلی به وقت شرق.

ماموریت تنظیم شده است برای پرتاب در 30 ژوئیه از فضای راه اندازی مجتمع-41 در کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه در فلوریدا.

از آن خواهد شد در انجام Atlas V موشک که توسط ایالات داد راه اندازی یک همکاری بین لاکهید مارتین و بوئینگ.

این ماموریت حمل پشتکار مریخ که قرار است به زمین بر روی سطح در ماه فوریه 2021. زمانی که آن را نشانی از آن را به دنبال نشانه هایی از هر دو شرایط قابل سکونت در گذشته – به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه شواهد باستان زندگی که یک بار ممکن است حاضر شده است در سیاره سرخ.

اگر راه اندازی قادر است به اتفاق می افتد در طول زمان آن را به عقب رانده شود بیش از دو سال منتظر فرصت بعدی که سیارات تراز خواهد شد اجازه می دهد تا برای راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>