NASA Hubble Saturn Summer
Photo credit: NASA, ESA, A. Simon (Goddard Space Flight Center), M. H. وانگ (دانشگاه کالیفرنیا, برکلی) و عقیق تیم
ناسا تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده این تصویر خیره کننده از زحل در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 هنگامی که گاز لوله بود و 839 میلیون مایل از زمین است. این نشان می دهد که زحل در طول تابستان در سیاره نیمکره شمالی. وجود دارد کمی مایل به قرمز رقیق بیش از نیمکره شمالی در این رنگ کامپوزیت احتمالا به دلیل گرمایش از افزایش نور خورشید. این پدیده هم می تواند تغییر گردش جوی و یا حذف یخ از ذرات معلق در هوا در جو است. ادامه مطلب برای دو فیلم از زحل و اطلاعات بیشتر.حلقه های زحل عمدتا تشکیل شده از تکه های یخ با اندازه اعم از ریز دانه به تخته سنگ غول پیکر. اما ما هنوز هم نمی دانم چگونه و یا چرا حلقه تشکیل شده است. محققان حدس و گمان است که می تواند آنها را تشکیل داده اند در طول عصر دایناسورها به عنوان وجود ندارد رضایت بخش تئوری توضیح می دهد که چگونه حلقه می تواند تشکیل داده اند در عرض این چند صد میلیون سال است.

فروش

Celestron - 70mm Travel Scope - Portable Refractor Telescope - Fully-Coated Glass Optics - Ideal Telescope for Beginners - BONUS Astronomy Software Package
Celestron – 70mm سفر در محدوده – قابل حمل Refractor تلسکوپ – به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک – ایده آل تلسکوپ برای مبتدیان – جایزه ستاره شناسی بسته نرم افزار

  • برتر نوری: این Celestron 70mm, سفر, دامنه, ویژگی های با کیفیت بالا به طور کامل با پوشش شیشه اپتیک قوی 70mm لنز هدف یک قاب بسیار سبک وزن و سفارشی کوله پشتی برای حمل آن است. کیفیت آن بی نظیر در کلاس خود و در برابر رقبا است.
  • قدرتمند EYEPIECES تا از نزدیک مشاهده: ما برای تلسکوپ ستاره شناسی مبتدیان مجهز به دو با کیفیت بالا eyepieces (20mm و 10 میلی متر) است که به کم و قدرت بالا نمایش اجرام آسمانی در شب و اشیاء زمینی در طول روز.
  • بزرگ 70MM لنز هدف: ما refractor تلسکوپ مجهز به یک بزرگ 70mm دیافراگم لنز هدف فراهم می کند که پیشرفته تر و روشن تر نمایش در مقایسه با 50mm مدل حالی که با اضافه کردن بسیار کمی از وزن اضافی. راه اندازی و استفاده از این سفر دامنه سریع و آسان است.
  • پاداش کیف و سه پایه و نرم افزار: این تلسکوپ Celestron و کامل-ارتفاع سه پایه را می توان در هر نقطه شامل سفر کوله پشتی. لوازم جانبی همچنین شامل یک دانلود رایگان از یکی از مصرف کننده تاریخ نجوم نرم افزار برنامه.
  • بی نظیر گارانتی و پشتیبانی از مشتری: Buy با اعتماد به نفس از جهان #1 تلسکوپ با نام تجاری مستقر در کالیفرنیا از سال 1960. شما همچنین می خواهید در دو سال گارانتی و دسترسی نامحدود به پشتیبانی فنی از تیم ما از ما مبتنی بر کارشناسان.

این تصویر گرفته شده به عنوان بخشی از سیارات بیرونی اتمسفر میراث (عقیق) پروژه است. عقیق کمک به دانشمندان در درک جوی پویایی و تکامل منظومه شمسی ما را گاز سیاره های غول پیکر. در زحل را مورد ستاره شناسان همچنان پیگیری تغییر الگوهای آب و هوایی و طوفان” گفت: ناسا.