ناسا است که بودجه عمده ای جدید برای جستجوی حیات بیگانه در جای دیگر در جهان است.

این پروژه که در حال اجرا توسط دانشمندان در دانشگاه هاروارد و دانشگاه روچستر – اسکن آسمان نشانه هایی از زندگی شناخته شده به عنوان technosignatures. کسانی که نشانه ای از فن آوری های بیگانه خواهد بود که به ما نشان داد یا بر روی هدف و یا تصادف.

این تحقیقات اولین بار است که در سه دهه است که ناسا داده است یک کمک مالی به دنبال زندگی هوشمند در نقاط دیگر جهان و اولین بار آن را تا کنون سعی به انجام این کار بدون به دنبال رادیو technosignatures.

محققان بر این باورند که در حالی که زندگی در نقاط دیگر جهان ممکن است بسیار متفاوت از آن است که به احتمال زیاد قابل شناسایی توسط شبیه امضا به عنوان کسانی داده شده توسط زندگی بر روی زمین است. آنها امیدوارند که آنها قادر خواهد بود به نقطه نشانه آن است که تمدنهای بیگانه در جای دیگر در حال استفاده از این نوع تکنولوژی ما در حال حاضر با استفاده از و یا به لحاظ نظری می تواند در آینده استفاده کنید.

“Technosignatures مربوط به امضای پیشرفته بیگانه فن آوری های مشابه و یا شاید پیچیده تر از آنچه که ما دارای” گفت: Avi, لوئب, Frank B. بیرد جونیور استاد علم در دانشگاه هاروارد. “از جمله امضا ممکن است شامل آلودگی های صنعتی از محیط, شهرستان, چراغ, سلول های فتوولتائیک (خورشیدی), ابرسازه یا swarms از ماهواره.”

ستاره شناسان بر این باورند که جستجو می تواند موفقیت بیشتری نسبت به گذشته به دلیل بشریت ساخته شده است گام های بلندی در پیدا کردن رابطه در جای دیگر در جهان و درک این که آیا آنها می تواند در خدمت به عنوان صفحه اصلی به زندگی در جاهای دیگر. با کسانی که اکتشافات محققان در حال حاضر باید قادر به دانستن بیشتر دقت جایی که آنها باید به دنبال.

“جستجو برای هوش فرازمینی (SETI) همواره در مواجهه با چالش بدانند که به کجا نگاه. که ستاره آیا شما نقطه خود را تلسکوپ در و سیگنال گفت:” آدم فرانک, یک استاد فیزیک و نجوم در دانشگاه روچستر و اولیه دریافت کننده کمک مالی. “در حال حاضر ما می دانیم که به کجا نگاه. ما هزاران نفر از سیارات فراخورشیدی از جمله سیاره در منطقه قابل سکونت که در آن زندگی می شکل. بازی تغییر کرده است.”

در ابتدا محققان به دنبال دو امضا: پانل های خورشیدی و آلاینده ها. هر دو نشان دهنده کلید و شناسایی راه هایی که بشریت اتحادش را تغییر زمین است و بنابراین هر بیگانه تمدن ممکن است همان را انجام دهید.

این احتمال وجود دارد که دیگر تمدنها را برای مهار انرژی خورشید خود را به عنوان آنها به دنبال راه های جدید برای قدرت فن آوری خود را به عنوان مثال. اگر که انجام شد در قالب پانل های خورشیدی, ما ممکن است قادر به دیدن بازتاب, در حال ارسال از طریق جهان.

“نزدیکترین ستاره به زمین, پروکسیما قنطورس, میزبان یک سیاره قابل سکونت پروکسیما b. این سیاره است که تصور می شود tidally قفل شده با دائم روز و شب طرف گفت:” لوئب. “اگر تمدن می خواهد برای روشن کردن و یا گرم کردن شب کنار آنها خواهد جای سلول های فتوولتائیک در روز جانبی و انتقال برق به دست آورد به شب کنار.”

به همین ترتیب مواد شیمیایی منتشر شده که هر بیگانه تمدن ایجاد زیرساخت های آن است که به احتمال زیاد ممکن است را انتخاب کنید تا. به دنبال مواد شیمیایی است که بعید است که به طور طبیعی تولید شده ما ممکن است قادر به دیدن آن علامت در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de