خرید رپورتاژ

NASA 3D-Printed Mini Mars Rover
مهندسان ناسا در مرکز فضایی جانسون و موسسه فناوری جورجیا (Georgia Tech) ساخته شده است یک مینی مریخ با استفاده از پرینتر 3D و به صورت تجاری در دسترس قطعات. برای مشخص تر می شود آن را بر اساس منابع اکتشافی 15 (RP15) نمونه اولیه از 2015 است که با استفاده از 12 مختلف موتور به درایو آن چهار چرخ. این نسخه مینیاتوری می خزیدن و یا دست و پا زدن کردن از موانع است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.تا کنون آنها با موفقیت آزمایش مینی رور روی شیب یک دانه خشخاش شیب و همچنین به صورت یک درایو در اطراف مرکز فضایی جانسون از طریق صاف و مرطوب بستر از شن و ماسه. این نمونه اولیه تنها سه به طور کامل عملکرد زائده اما امیدوارم که یک روز استفاده از این اطلاعات برای ساخت بزرگتر روبات ها در آینده است.

NATIONAL GEOGRAPHIC Solar Space Explorers - DIY Moon Buggy and Mars Rover Model Kit, Each Powered by a Solar Panel, Great STEM Toy for Girls and Boys Interested in Outer Space and Engineering
NATIONAL GEOGRAPHIC خورشیدی کاشفان فضا – DIY حشره دار ماه و مریخ مدل کیت هر طراحی شده توسط پانل های خورشیدی بزرگ بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران علاقه مند به فضا و مهندسی

  • طراحی شده توسط خورشید – پانل های خورشیدی موجود در مدل کیت قدرت حشره دار ماه و مریخ ساخت آنها حرکت می کند زمانی که در نور مستقیم خورشید.
  • همه چیز شما نیاز – لیزر-برش قطعات چوبی آسان به دنبال دستورالعمل های خورشیدی, پانل های سنباده و راهنمای آموزش با حقایق جالب در مورد مریخ و فضا. بدون نیاز به ابزار خاص است.
  • بزرگ برای کودکان و بزرگسالان – با انرژی خورشیدی حشره دار ماه و مریخ هستند فوق العاده برای کودکان و بزرگسالان با علاقه به مهندسی مدل سازی و اکتشاف فضا.
  • تشویق تفکر انتقادی – 3D قمری خودرو و مریخ مدل کیت درگیر مهارت های تفکر انتقادی در کودکان و نوجوانان در طول ساخت است.
  • محترم با کیفیت – ارائه کودکان با بهترین آموزشی های بنیادی, اسباب بازی, این کیت همراه با National Geographic 100% تضمین رضایت.

با ایجاد یک ربات کوچک با قابلیت های مشابه به RP15 rover, ما می تواند آزمون اصول locomoting با gaits در یک شرایط آزمایشگاهی کنترل شده گفت:” عضو تیم Andras Karsai فیزیک دانشجوی دکتری در Georgia Tech.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im