ناسا تاخیر سفر به مریخ حمل پشتکار رور بیم آن می تواند شانس برای راه اندازی

ناسا مجبور شده است برای به تاخیر انداختن راه اندازی آن جدید ترین و بلند پروازانه ترین مریخ – که منجر به ترس از آن ممکن است دست خود را راه اندازی پنجره ها در کامپیوتر است.

پشتکار رور و مرتبط با آن ماموریت را در مورد هزینه 3 میلیارد دلار. آن را دنبال نشانه ای از مریخ زندگی در گذشته و همچنین جمع آوری مواد از سطح است که یک روز بود به زمین بازگشت.

راه اندازی شده است تحت فشار قرار دادند به 30 جولای در اولین آژانس فضایی اعلام کرد خروج از آن تنها با نیمی از انتظار پنجره پرتاب.

ناسا باید از ارسال این مریخ نورد و موشک حامل آن به فضا توسط 15 مرداد ماه و یا مریخ حرکت می کند بیش از حد دور برای ماموریت راه اندازی می شود.همه در همه ،

اگر اتفاق می افتد که مهندسین باید صبر کنید تا 2022 زمانی که سیاره تراز خواهد شد در راه حق یک بار دیگر.

آژانس فضایی گفت که امیدوار است قادر به فشار پشت پنجره به آن زمان بیشتری را به تلاش برای راه اندازی, برای جلوگیری از 26 ماه تاخیر که می تواند با هر گونه مشکلات بیشتر.

ناسا در حال حاضر مجبور به تاخیر در راه اندازی, در بخشی به دلیل آلودگی مشکلات و مسائل را با یک جرثقیل در پد. آن را به حال شده است در اصل برنامه ریزی شده به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 17, قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند و بیشتر و بیشتر به این ماه است.

ایران راه اندازی داد که موشک که انجام خواهد داد که این مریخ نورد به سیاره سرخ گفت که آن نیاز به زمان بیشتری برای مقابله با مشکل خوانش در طول عمل های اخیر برای راه اندازی سازمان فضایی گفت: در یک نسخه. یک مایع اکسیژن سنسور خط را نشان داده غیر منتظره خوانش در آن تمرین کند.

یا نه ناسا مجبور است برای به تاخیر انداختن آن را هدف از ارسال این مریخ نورد به یک رودخانه دلتا بر روی سطح مریخ که در آن آغاز خواهد شد کار کاوش در این سطح.

آژانس فضایی اروپا در حال حاضر مجبور به فشار خود را راه اندازی بازگشت تا 2022 در بخشی به دلیل مسائل ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. امارات متحده عربی و چین نیز برنامه ریزی ماموریت به مریخ در طول این پنجره و راه اندازی می شود در مسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید