NASA Sun Time-lapse Photography Star
ناسا رصدخانه دینامیک خورشیدی (SDO) بوده است تماشای خورشید بدون توقف برای بیش از 10 سال که از ماه ژوئن سال 2020 است. SDO جمع آوری شده 425 میلیون تصاویر با وضوح بالا از خورشید گردآوری 20 میلیون گیگابایت اطلاعات از مدار آن در فضای اطراف زمین است. این اطلاعات جمع آوری شده اجازه داده است برای تعداد بی شماری از اکتشافات جدید در مورد عملکرد ما نزدیک ترین ستاره و چگونه آن را تحت تاثیر قرار منظومه شمسی است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.با بسیاری از ابزار رصدخانه دینامیک خورشیدی قطاری یک تصویر از خورشید در هر 0.75 ثانیه با جوی تصویربرداری مونتاژ (AIA) ابزار به تنهایی ضبط تصاویر در هر 12 ثانیه در 10 طول موج مختلف از نور است. آنچه می بینید در این گذشت زمان عکس گرفته شده در طول موج 17.1 نانومتر یا شدید اشعه ماورای بنفش با طول موج نشان می دهد که خورشید را در خارجی ترین لایه اتمسفر.

Orion 10015 StarBlast 4.5 Astro Reflector Telescope (Teal)
جبار 10015 StarBlast 4.5 Astro تلسکوپ بازتابنده (Teal)

  • یک جور شتاب-و-رفتن تلسکوپ طراحی شده برای ورود به سطح و متوسط علاقه مندان به نجوم; فاصله کانونی: 450mm
  • قابل توجهی 4.5 اینچ و دیافراگم سریع f/4 نسبت کانونی را فراهم می کند روشن و دقیق نمایش منظومه شمسی اهداف مانند ماه و سیارات و همچنین به عنوان گسترده ای در زمینه اجرام آسمانی مانند nebulas و خوشه های ستاره
  • کشتی قبل از مونتاژ بنابراین شما می توانید از جعبه به حیاط خلوت خود را در دقیقه. مواد شیشه ای : انبساط حرارتی پایین بوروسیلیکات شیشه ای
  • پایدار میز پایه صاف را فراهم می کند altazimuth حرکت آسان دستی ردیابی اجرام آسمانی. محدوده سنی-13 سال
  • شامل دو Explorer II 1.25 اینچ Kellner تلسکوپ eyepieces (17mm و از 6mm), EZ یاب II رفلکس چشم به صورت آسان با هدف چشمی رک collimation کلاه, پرستاره شب ستاره شناسی, نرم افزار, و بیشتر!

تیره فریم در این ویدئو ناشی از زمین یا ماه گرفتی SDO تصویب آنها را از بین فضاپیما و خورشید است. دیگر خاموشی در سال 2016 شد ناشی از یک مسئله به طور موقت با AIA ساز بود که با موفقیت حل و فصل پس از یک هفته. این تصاویر که در آن خورشید خاموش است-مرکز مشاهده شد که SDO شد کالیبراسیون ابزار آن. SDO و دیگر ماموریت های ناسا را ادامه خواهد داد به تماشای خورشید ما در سال های آینده به ارائه بینش بیشتر در مورد جایگاه ما در فضا و اطلاعات به نگه داشتن فضانوردان ما و دارایی های امن” گفت: ناسا.

[منبع]