خرید رپورتاژ

NASA SpaceX Crew Dragon Demo-2 Launch
ناسا به تازگی پاک SpaceX نسخه ی نمایشی-2 تست پرواز با فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس Hurley, برای پرتاب به ایستگاه فضایی بین المللی در 27 مه در 4:33 p. m. EDT از راه اندازی مجتمع 39A در مرکز فضایی کندی در فلوریدا. آن است که رفتن به SpaceX نهایی آزمون پرواز NASA Commercial Crew Program ارائه اطلاعات در عملکرد موشک فالکون 9 خدمه فضاپیمای اژدها و سیستم های زمین و همچنین در مدار متصل و فرود عملیات. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی نیز نشانه اولین مداری انسان spaceflight به ترک از خاک آمریکا پس از ناسا بازنشسته شد آن شاتل فضایی ناوگان در جولای 2011 به عنوان آنها بوده ام با استفاده از روسی سایوز راکت و فضاپیما برای دریافت آن فضانوردان به ISS است. SpaceX در حال حاضر آماده سازی سخت افزاری برای اولین چرخشی ماموریت است که به اتفاق می افتد پس از داده ها را از این ماموریت بررسی برای ناسا صدور گواهینامه.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)

  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.

پرواز آمادگی بررسی منعقد کرده است و ناسا SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت پاک به ادامه نسبت به پرتاب در اولین crewed پرواز آژانس Commercial Crew Program,” گفت: ناسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im