خرید رپورتاژ

SpaceX Demo-2 Astronauts Rocket Launch Rehearsal
عکس های اعتباری: ناسا/کیم Shiflett
ناسا فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی را به اتمام شمارش معکوس تمرین لباس از راه اندازی حوادث روز. این دو مجموعه برای راه اندازی روی یک SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها در شرکت فالکون 9 موشک و پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی به مناسبت اول crewed ماموریت برای سازمان های تجاری خدمه برنامه. ادامه مطلب برای دو فیلم و اطلاعات بیشتر.این دو شروع روز خود را در این فضانورد خدمه چهارم داخل کندی Neil A. Armstrong عملیات و پرداخت ساختمان قبل از قرار دادن بر روی خود را سیاه و سفید SpaceX spacesuits. سپس آنها را در زمان آسانسور پایین به سطح زمین و خارج از طریق یک جفت از دو درب که در آن یک تسلا مدل X منتظر. پس از 20 دقیقه سوار به راه اندازی مجتمع 39A آنها وارد خدمه اژدها از طریق پد خدمه دسترسی بازو و بررسی های خود را در سیستم های ارتباطی قبل از این دریچه بسته شد.

فروش

LEGO City Space Mars Research Shuttle 60226 Space Shuttle Toy Building Kit with Mars Rover and Astronaut Minifigures, Top STEM Toy for Boys and Girls (273 Pieces)
لگو شهر فضایی مریخ تحقیقات شاتل 60226 شاتل فضایی اسباب بازی ساخت کیت با مریخ و فضانورد Minifigures بالا بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (273 قطعه)

  • ساخت یک فضای هیجان انگیز شاتل مدل اسباب بازی که ارائه می دهد مقدار زیادی از تخیلی اکشن امکانات و مریخ با بند بند دست و پنجه نرم کردن بازو برای بازیابی geodes!
  • شامل 2 شهر لگو مریخ فضانورد minifigures به علاوه یک helidrone و نگهداری هواپیماهای بدون سرنشین
  • تحقیقات شاتل اقدامات بیش از 3 اینچ (9 سانتی متر) بالا 9 اینچی (23 سانتي متر) طول و 8 اینچ (21 سانتی متر) عرض مریخ اقدامات بیش از 1 اینچ (5 سانتی متر) بالا 2 اینچ (7 سانتی متر) طول و 2 اینچ (6 سانتی متر) عرض Helidrone اقدامات بیش از 1 اینچ (4cm) و 1 اینچ (3 سانتی متر) گسترده سازی هواپیماهای بدون سرنشین اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) بالا و 1 اینچ (3 سانتی متر) طولانی مریخ مناظر ساخت اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) عرض
  • 273 قطعات –فضانورد ساخت اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 5+ و برای طرفداران لگو, اسباب بازی و کودکان در تمام سنین
  • این شهر لگو مریخ تحقیقات شاتل 60226 فضای بیرونی مجموعه اسباب بازی باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو اسباب بازی و آجر لگو برای خلاق تر بازی

نیروی هوایی ایالات متحده 45 آب و هوا اسکادران پیش بینی 40% شانس از شرایط آب و هوایی مطلوب برای SpaceX نسخه ی نمایشی-2 ماموریت. راه اندازی برنامه ریزی شده است در 4:33 p. m. EDT جمعه, مارس 27 از سکوی پرتاب 39A. اولیه آب و نگرانی برای راه اندازی در حال پرواز آسمانی از طریق ضخیم و ابرهای کومولوس” گفت: ناسا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im