ناسا می پرسد بیگانه-شکار موسسه به مطمئن شوید که موجودات فرازمینی را آلوده نمی کند زمین

ناسا خواسته است Seti Institute برای اطمینان از زندگی بیگانه آلوده کند زمین است.

Seti و یا جستجو برای هوش فرازمینی موسسه در درجه اول متمرکز بر کشف حیات در جای دیگر در جهان است. اما قرارداد جدید می پرسد آن را برای اطمینان از آن است که گسترش هر جای دیگری tasking آن با اجتناب از آلودگی زمین و یا سیارات دیگر در ماموریت های فضایی.

و همچنین با همکاری ناسا برای ارائه آموزش توسعه دستورالعمل ها و کمک به ترویج اطلاعات به عموم در مورد آن تلاش های Seti Institute خواهد شد “اعتبار [روی] زمین پاکیزگی در پروژه های پرواز” را به اطمینان حاصل شود که هر گونه آلودگی بیولوژیکی از ماموریت های بدن دیگر نیست و تاثیر منفی روی زمین است.

قرارداد پوشش متعدد اکتشافات فضایی از جمله ماموریت های مریخ در 2020 و Europa Clipper ماموریت و آماده سازی برای ناسا مریخ نمونه بازگشت از ماموریت.

مریخ ماموریت شامل برنامه ای برای پرواز هلیکوپتر بر روی این سیاره قرمز ثابت کند که مجهز-پرواز خواهد بود که ممکن است در جهان دیگر.

این Europa Clipper ماموریت در حال تلاش برای ارسال کاوشگر به ماه مشتری.

انتظار می رود این پروژه برای راه اندازی گاهی این دهه خواهد بود و هدف به درک که آیا اروپا خواهد بود قادر به پشتیبانی از زندگی بیولوژیکی است.

ماه دارای یک زیر سطح اقیانوس و می تواند تولید گرما از هسته آن هر دو شرایط است که تشویق زندگی به شکوفا.

قرارداد نیز پوشش می دهد آینده پروازهای فضایی انسان تحت ناسا آرتمیس برنامه که در نظر دارد به ارسال به ماه تا سال 2024 به عنوان به خوبی به عنوان برنامه برای یک ماه در پاسگاه.

“همانطور که ما بازگشت به ماه نگاه به مدارک و شواهد از گذشته یا در حال حاضر زندگی در مریخ و در ادامه ما ماموریت کاوش و اکتشاف در منظومه شمسی سیاره ای حفاظت می شود به طور فزاینده ای بخش مهمی از ماموریت برنامه ریزی و اجرای” لایحه گفت: الماس جمهور و رئیس اجرایی از موسسه Seti در بیانیه ای.

“ما مفتخریم به ناسا شریک برای این ماموریت بحرانی تابع حفاظت از زمین را از عقب آلودگی و کمک به اطمینان حاصل شود که زندگی ما ممکن است پیدا کردن در دنیاهای دیگر نمی آمد از خود ما است.”

موضوع خارجی آلوده جدی است. سال گذشته گزارش شد که یک اشتباه ساخته شده در طول آپولو 11 ماه فرود می توانست منجر به قمری میکروب های منتقل شده از ماه به زمین است.

ما نیز مسئول برای آلوده دیگر بدن آوردن زندگی به ماه هنگامی که اسرائیل یک سفینه سقوط کرد و ریخته tardigrades بر روی سطح های ماهواره ای.

Tardigrades هستند میکروسکوپی حیوانات است که می تواند زنده ماندن در شرایط سخت از جمله حرارت شدید, شدید فشار (هر دو بالا و پایین) و هوا و محرومیت از تابش کم آبی و گرسنگی.

“اجرای موثر و مطابق استانداردهای حفاظت از سیاره ای است مهم تر از همیشه به عنوان ما به طور فزاینده ای مبادرت به فضا نه تنها در ماموریت های اداره شده توسط آژانس های فضایی, اما با پروژه های اجرا در رابطه با, و حتی تماما توسط بخش تجاری” ناسا می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>