ناپولی رئیس جمهور نگرانی بیش از بازی رئال در بارسلونا

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

ناپولی جمهور Aurelio De Laurentiis نگرانی شنبه در مورد باشگاه خود را سفر به چهره بارسلونا در لیگ قهرمانان در میان اخیر سنبله در coronavirus موارد در اسپانیا.

“من می شنوم بسیاری از سرگشتگی و ترس از آینده اسپانیا و آنها اقدام خواهم هیچ چیز اشتباه است” De Laurentiis گفت. “چه آن را به می گویند” آیا رفتن به بارسلونا اما به جای رفتن به پرتغال, آلمان یا ژنو؟”‘

بارسلونا-ناپولی بازی قرار است برای 8 آگوست. ساق پا ابتدا از دور-از-16 برخورد 1-1 به پایان رسید در ناپل در ماه فوریه است. برنده خواهد شد پیشبرد به مرحله یک چهارم نهایی در لیسبون, پرتغال. پای دوم در اصل برنامه ریزی شده برای 18 مارس قبل از اینکه به تعویق افتاد و در میان coronavirus مستند.

“اگر آنها تصمیم به بازی نهایی لیگ قهرمانان اروپا در پرتغال و لیگ اروپا در آلمان, من فکر می کنم ما می توانیم به پرتغال یا آلمان برای دور 16,” De Laurentiis گفت. “من نمی فهمم که چرا باید آن را به ماندن در یک شهرستان است که واقعا وضعیت بحرانی است.”

بازیکنان در باشگاه های اسپانیایی سویا رئال مادرید و ساراگوسا به تازگی آزمایش مثبت برای COVID-19.

رئال مادرید بازی در منچستر سیتی در روز 7 اوت در لیگ قهرمانان در حالی که سویا در حال برنامه ریزی برای رویارویی با رم در لیگ اروپا پنجشنبه آینده در دویسبورگ آلمان.

AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>