Nando را برای بازگشایی 10 رستوران در سراسر انگلستان – در اینجا لیست کامل

طرفداران Nando را خوشحال خواهد شد به شنیدن این که رستوران های زنجیره ای است که بازگشایی درهای خود را در 10 سایت در سراسر انگلستان از روز شنبه 8 جولای.

در روز شنبه 4 تیر چندین کسب و کار, میخانه ها, رستوران ها و آرایشگری اجازه داده شد به طور کامل بازگشایی به مشتریان برای اولین بار پس از مستند با اقدامات ایمنی در محل قرار داده برای محافظت در برابر Covid-19.

Nando بسته همه از رستوران ها در ماه مارس در واکنش به کروناویروس همه گیر در نهایت اجازه می دهد مشتریان به سفارشات برای تحویل و جمع آوری.

پس از سه ماه شام در نهایت قادر خواهد بود به ناهار خوردن در Nando رستوران در 10 مکان در سراسر انگلستان با هر رستوران عامل تحت کاهش ظرفیت بنابراین مشتریان و کارکنان می توانند به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

به جای صف تا در تا به سفارش مواد غذایی خود را به عنوان نمونه در Nando رستوران مشتریان خواهد شد به جای پیوستن به یک مجازی صف از کرسی های خود را سفارش و پرداخت برای مواد غذایی خود را از طریق تلفن خود را با استفاده از یک کد QR و نرم افزار موبایل.

نوشیدنی, کارد و چنگال, سس و دستمال خواهد شد به طور مستقیم به جداول توسط یک عضو هیات, به عنوان مخالف به سمت چپ در جداول جداگانه برای مشتریان به بهانه خود را.

Nando را هشدار می دهد که به عنوان رستوران خواهد بود عامل با کمتر جداول زمان انتظار می تواند طولانی تر از حد معمول است.

“اگر تقاضا بالا به خصوص پس از آن مشتریان نیاز به نگرانی به عنوان آنلاین کلیک کنید و جمع آوری و تحویل خانه و هنوز هم در دسترس خواهد بود” شرکت متحده است.

جداول خواهد صندلی حداکثر شش نفر است. هنگامی که جدول خود را آماده است شما استقبال خواهد شد توسط یک عضو هیات در درب رستوران که شما را با دست sanitiser و راهنمای شما را به جدول خود را.

این میز و صندلی و کف تمیز خواهد شد پس از هر بار استفاده و بازیافت یکبار مصرف منوها ارائه خواهد شد به مشتریان که از آنها می توانید خود را از مواد غذایی و نوشیدنی انتخاب کنید.

در حالی که برخی از منو های معمولی گزینه های در دسترس نخواهد بود, رستوران اطمینان داد که “اکثریت Nandos’ مورد علاقه های شما مانند Peri-Peri بال مرغ halloumi و ماتیک تراشه هنوز هم در دسترس خواهد بود”.

“هر Nando رستوران کار کرده است در زیر افزایش یافته است دولت دستورالعمل برای گذشته هفته در بالای موجود خود را سلامت و ایمنی در خدمت تحویل و آنلاین کلیک کنید و جمع آوری مشتریان” رستوران متحده است.

“هر عضو تیم شده است شستن دست های خود را حتی 20 دقیقه در حالی که حفظ فاصله اجتماعی در طول شیفت.”

در اینجا لیست کامل از Nando رستوران بازگشایی در سراسر انگلستان در یکشنبه 8 جولای:

  1. لیورپول یک
  2. بولتون Middlebrook
  3. بیرمنگام صحنه یا میدان گاوبازی
  4. Beckton
  5. Bromley سنت مارکس
  6. پارک رویال
  7. لیدز J27
  8. منچستر Trafford Centre
  9. وستفیلد لندن
  10. Bluewater باغ زمستان

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

در حالی که بسیاری از اعضای عمومی خواهد بود هیجان زده به مبادله وعده های غذایی خانه پخته برای رستوران ناهار خوری به عنوان مستند اقدامات سهولت چگونه امن است که آن را به انجام این کار?

مستقل صحبت کرد و به دانشمندان برای ریختن به نور در معرض خطر درگیر و بهترین روش برای حفظ امنیت در هنگام غذا خوردن. به کشف آنچه که کارشناسان می گویند اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>