Nando را Prezzo و Wagamama: رستوران ارائه £10 دولت تخفیف در ماه اوت

عمده رستوران های زنجیره ای از جمله Nando را Prezzo و Wagamama را امضا کرده اند تا برای دولت جدید “غذا خوردن به کمک” طرح.

صدراعظم Rishi Sunak پرده برداری از این طرح در اوایل این هفته به شام تخفیف صورتحساب خود را در طول ماه اوت است.

“برای به دست آوردن مشتریان به رستوران ها و کافه ها و بارها و حفاظت از 1.8 میلیون نفر که در کار آنها من می توانم اعلام کنم امروز که برای ماه اوت ما را به هر کس در این کشور یک خوردن برای کمک به تخفیف” آقای Sunak گفت.

این طرح ارائه می دهد diners 50 درصد کردن وعده های غذایی با تخفیف دربندی در 10 پوند در هر سر و شامل مواد غذایی و نوشیدنی های غیر الکلی.

آقای Sunak تایید Wagamama درگیری پس از اعلام این طرح با به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش را در بازدید از یک رستوران در توییتر.

“بزرگ به پاپ را به @wagamama_uk پس از بیانیه امروز,” او نوشت.

“آنها در حال حاضر خریداری شده بیش از 2 ، 000 کارکنان از پشت کردند و خواهد بود یکی از بسیاری از رستوران ها برای بهره مندی از مالیات بر ارزش افزوده برش و “غذا خوردن برای کمک به’ کوپن.”

برگر کینگ رئیس Alasdair مرداک نیز گفت: این زنجیره باید مصرف می شود. صحبت کردن در بزرگ سیاه و سفید دیک Coronavirus خبر , پادکست, او گفت: “ما قطعا استقبال از آن به عنوان طولانی به عنوان ما می توانیم درک شرایط و شرایط و کار آنها.

“اما من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که ما آن را انجام دهد.”


ایتالیایی زنجیره ای Prezzo امضا کرده است بیش از حد تایید است که مشتریان قادر خواهد بود برای لذت بردن از 50 درصد در رستوران خود را در رسانه های اجتماعی.

“با تشکر از آقای صدراعظم! آیا شما از شنیدن این خبر هیجان انگیز? جدید ‘خوردن برای کمک به’ تخفیف شما همه 50 درصد به ارزش £10 در روزهای دوشنبه سه شنبه و چهارشنبه در Prezzo رستوران ها در ماه آینده. رول اوت!” رستوران در توییتر نوشت.

کاترین Austin رئیس مردم و مسئول بازاریابی در کلبه پیتزا رستوران به تازگی اظهار نظر در این طرح و تایید کرد که این زنجیره خواهد بود ارائه به مشتریان خود از دولت حمایت تخفیف.


“ما خوشحال هستیم که دوباره شروع به باز کردن رستوران ها در سراسر بریتانیا در این هفته,” او گفت:.

“جدید خوردن برای کمک به طرح اعلام کرد روز گذشته توسط Rishi Sunak نیز به ما کمک کند دوباره مهمان با خود کلبه پیتزا مورد علاقه های شما و ما مشتاقانه منتظر به روز رسانی همه در چگونه این کار هنگامی که ما دریافت بیشتر دولت هدایت است.”

با توجه به آینه, Nando نیز آن را تاييد خواهد شد و ثبت نام در این طرح و همچنین تمام بار, یکی, Burger King, فرانکی و بنی را برداشت و توبی Carvery.

دیگر رستوران های عمده در حال انتظار برای شرکت در این طرح است که طراحی شده است برای تقویت انگلستان £130bn صنعت مهمان نوازی است که این کشور سومین کارفرما و نشان دهنده نه درصد از تمام کشور شغل.

با توجه به وب سایت دولت هر کسب و کار می توانید ثبت نام کنید اگر استقرار مبادرت به فروش مواد غذایی برای مصرف فوری در محل را فراهم می کند خود را در منطقه ناهار خوری و یا سهام یک منطقه ناهار خوری با استقرار برای غذا خوردن در وعده های غذایی و ثبت نام به عنوان یک کسب و کار مواد غذایی مربوطه و مقامات محلی و یا قبل از 7 جولای.

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تخفیف و چگونگی به ادعای آنها را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>