در خصوص شب ترسناک در دنیای واقعی چه بهتر از زمان می تواند وجود داشته باشد برای یک Nancy Drew ghost story? این نانسی پدر شنوایی امروز که البته زمان مناسب برای یک روح شیطانی برای او ارسال فال. در حال حاضر او را به چشم پوشی از آن و جستجو برای شواهد تبرئه پدر او. او lab tech دوست است که در شهر به بررسی لوسی استخوان و نانسی خودش است رفتن را از طریق لوسی, پیر فایل های مورد. او خواستار لوسی برای کمک به یک برافروخته درخواست. لوسی ملزم و امتیاز او نسبت به شربت خانه. نانسی به نام پرش ترساندن برای کمک به. این یک بیت زیبا از ترسناک-کمدی برای شروع این قسمت. و هی آن منجر به جذاب سرنخ های جدید. سلاح قتل یکی از بچه های مورد علاقه استیک چاقو. که بدان معنی است که خارجی زن DNA یافت با لوسی باقی می ماند می تواند نانسی است.

با که نانسی می پیوندد تحقیقات در پنجه. آنها نمی توانید زمان زیادی برای بررسی استخوان ، پلیس نشان می دهد تا با یک حکم به بررسی محل. آس و آزمایشگاه تکنولوژی سعی کنید به فرار از پشت, اما وجود دارد ماشین پلیس وجود دارد بیش از حد. آنها برای پنهان کردن در راه رفتن. هیچ شانسی پلیس می خواهند به جستجو درسته ؟ این قسمت نمی رفتن تمام راه را به بیهوده وجود دارد اما قطعا عناصر وجود دارد. نشان می دهد آن را به خوبی. شاید آن را باید اضافه کمی کمدی هر یک بار در در حالی که. فندک تن از این صحنه ها می افزاید: خوش آمدید تعادل به نانسی, قتل, رمز و راز است.

الکس ساکسون به عنوان Ace, Maddison Jaizani به عنوان Bess و کندی McMann به عنوان نانسی — عکس: CW

صحبت از نانسی ارقام که رایان نوشتن نیست آخرین ایمیل های ارسال شده به لوسی. رایان به طور معمول استفاده می شود تنها فضاهای بعد از دوره در حالی که در ایمیل استفاده می شود دو فاصله است. شما می دانید مانند یک فرد را انجام دهد. نانسی می یابد رایان درخواست او برای کمک به کشف کردن آنچه که واقعا اتفاق افتاده است که شب. او فکر نمی کند که او را کشته لوسی کنه اما پدر او را به دنبال ندارد پاک است. Ryan خود را نشان می دهد معمول نقطه جلسه بود و در واقع یک مغازه بستنی. آنها آن را چک کنید و پیدا کردن که هیچ چیز را در 20 سال تغییر. از جمله دختر کار مقابله. او به خاطر لوسی آینده وجود دارد و در روز او درگذشت. او تا به حال برنده دریا ملکه اما نگاه افسرده. او نگه داشته و نوشتن در یک مجله و به دنبال کسی. زمانی که او به سمت چپ خودرو آغاز شده و باطله ، رایان پدر ،

بنابراین این بخشی از رمز و راز قتل است که در آن هر نشانه فقط آگهی های نانسی به شخص دیگری که او را منجر به شخص دیگری. رایان پدر می گوید که او فقط به لوسی یک خانه سوار و به او گفت که برای دور ماندن از پسرش. در خانه اش او را دیدم کارن. یکی از همان در حال حاضر در زندان برای تلاش برای کشتن رایان. کارن آخرین فرد برای دیدن لوسی زنده است. نانسی سوالات کارن که می گوید: او روشن صندوق های رای به لوسی منتخب دریا ملکه. او فکر آن خواهد او را تشویق, اما آن را تنها آغاز شده شایعاتی که لوسی او راه خود را به پیروزی. این شهر همیشه به حال یک مشکل با شرمندگی به نظر می رسد. کارن است که تنها کسی که در واقع به نانسی یک قطعه مفید از شواهد. هنگامی که او وارد خانه او تا به حال مجله با او. او خانه را ترک کرد و بدون آن, اما هیچ کس می تواند آن را پیدا کنید.

Tunji Kasim به عنوان نیک, Scott Wolf به عنوان کارسون به خود جلب کرد, الکس ساکسون به عنوان آس و Maddison Jaizani به عنوان Bess — عکس: CW

نانسی و رایان جستجو لوسی خانه های قدیمی و شبح بلافاصله خصمانه تر می شود. برای برخی از این دلیل او واقعا نمی خواهید نانسی برای پیدا کردن مجله. نانسی همچنان ادامه دارد به هر حال با وجود برخی از واقعی ترسناک تهاجمی شبح کسب و کار اتفاق می افتد در داخل خانه. رایان می خواهد به ترک پس از لوسی فریاد می اندازد و یک پرده در آنها اما نانسی جستجوهای بیشتر در. او می یابد یک سوراخ در دیوار, پوشش داده شده با تصویر زمینه. لوسی مجله در داخل است. او می خواند این مطلب نهایی و در یک بار است که شواهد برای تبرئه پدرش و نمی داند که چرا لوسی نمی خواهم او را پیدا کردن آن. او اجرا می شود به دادگاه به عنوان خوانده شده شواهد و مدارک در پدر او را محاکمه. لوسی به سرقت رفته بود چاقو از Drews خانه و رفت و به صخره به کشتن خودش.

کارسون درو تبرئه اما رمز و راز هنوز تمام نشده. لوسی است که هنوز هم فراموش نشدنی نانسی و او نمی داند چرا. است که تا زمانی که او را آزمایش DNA می شود. این نشان می دهد ما هنوز نمی دانیم که این نتایج فقط رتبهدهی نشده است. به جای نانسی در برابر پدر او به داستان کامل. معلوم می شود شب از دریا ملکه, جشنواره, او و همسرش رو ناامید تماس از لوسی. آنها را ملاقات کرد و او را در صخره برای پیدا کردن که او به هنگام تولد. دولت از استخوان های او را نشان داد اخیر زایمان نیز هست. به همین دلیل لوسی می خواستم نانسی به آنها را پیدا کنید. کارسون با استفاده از استیک چاقو به قطع بند ناف و لوسی خواسته آنها را به مطمئن شوید که کودک خود را گرفته مراقبت از. سپس به عنوان آنها در زمان آنها تبدیل پشت خود را برای یک ثانیه و لوسی بیش از صخره رفت. آیا او تضعیف و یا شروع به پریدن کرد و آنها را نمی دانم. و بله در حال حاضر شما قطعا نمیفهمد که نوزاد بود. نانسی دختر رایان هادسون و لوسی Sable.

لی لوئیس به عنوان جورج و Tunji Kasim به عنوان نیک — عکس: Kailey Schwerman/The CW

به طوری که یک بمب ما را با بعدی سه هفته. نشان می دهد دو تا از بزرگترین اسرار حل و هنوز هم وجود دارد فقط کمتر از یک چهارم از یک فصل به سمت چپ بروید. فقط به خاطر رمز و راز را حل نمی کند و معنی این داستان را بیش از. چه رایان را به انجام زمانی که او متوجه می شود او یک دختر است ؟ و نانسی ، سپس تاپیک جدید کارآگاه مسئول نعل اسب خلیج اداره پلیس. او به خصوص مشکوک از خدمه در پنجه در حال حاضر که او در بر داشت یک تکه از جمجمه در آشپزخانه. من حدس می زنم او را از رفتن به خرید توضیح “یک روح شیطانی آن را داد به ما.” و البته نیک و جورج. پس از یک قسمت از مجادله و عصبی و تنش های جنسی آنها در نهایت بوسید. آنها شایان ستایش با هم و من آنها را دوست دارم. آنها بخشی از آنچه می سازد نانسی درو خوبی کار کند. نشان می دهد ترکیبی از رمز و راز خوب با اعتیاد آور ترین مواد بی ارزش نوجوانان درام. دیگه هیچ رمز و راز (در حال حاضر) اما من در دام تو هستم با این وجود. من نیاز به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در سه هفته.

نانسی درو پخش چهارشنبه در 9 p. m. CW.

قبلا در نانسی درو:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im