مرموز چهره emoji روند استفاده می شود به جمع آوری پول برای زندگی مهم مبارزات

مرموز ویروسی روند که در آن کاربران در توییتر را اضافه کنید سه emojis – یک چشم و یک دهان و چشم استفاده شده است به قرار گرفتن در معرض به زندگی ماده مبارزات.

Emojis اضافه شد به کاربران به نام کاربری توییتر خود را با هیچ توضیح که به علت.

یک حساب توییتر و مربوط به وب سایت به نام “آن چه در آن است” (@itiseyemoutheye) نیز راه اندازی شد.

این سایت در اصل یک حفره یا سوراخ, اما در حال حاضر با یک پیام از بنیانگذاران.

یک گروه از مردم از جمله تعداد زیادی از مردم در صنعت فن آوری, اضافه emojis به خود نام کاربری به عنوان بخشی از یک Infinite روند و افزود: افرادی که تا به یک چت گروهی.

روند استفاده می شود به معنی شرم آور و یا cringeworthy محتوا.

که چت گروهی گسترش یافته که بیشتر مردم شیفته روند و از بنیانگذاران “فکر کردن در مورد چگونه به استفاده از اعتیاد به مواد مخدره چرخه ما می تصادفا”.

“ما نمی باید به فکر می کنم بیش از حد سخت: در این لحظه وجود دارد تقریبا هیچ مسئله بیشتر به تقویت و از نژادپرستی نظاممند و ضد سیاهی بسیاری از نقاط جهان است که فقط شروع به از خواب بیدار. ما هیجان زده است که ما می توانید استفاده کنید ما تازه کشف شده پلت فرم به رانندگی اقدام نسبت به چند باعث می شود که در حال انجام کار مهمی به سمت نژادی عدالت” بیانیه ای در وب سایت آمده است.

وب سایت لینک کلیک کنید برای جمع آوری کمک سه سازمان. این لاولند بنیاد یک سازمان است که توصیف خود را به عنوان ارائه “فرصت و شفا به جوامع رنگ و … از طریق کمک هزینه های تحصیلی, اقامت, برنامه, گوش دادن تورهای” را به عنوان به خوبی به عنوان پروژه بی گناهی که هدف آن “رایگان مردم بی گناه و تبدیل نظام حقوقی” با توجه به وب سایت خود را.

سوم سازمان است و بامیه, پروژه, است که پشتیبانی از لباس زیر مردم توسط “صفحه اصلی آوردن پخته و سالم و فرهنگی خاص وعده های غذایی و منابع است.”

“این است آنچه در آن است می گوید:” آن را مطرح کرده است بیش از $65,000 در کمک های مالی برای این پروژه است.

در حالی که معنای آن پنهان شد, وب سایت بد نامی برای آن perculiar URL. اگر چه ظاهر آن را به یک مجموعه ای تصادفی از حروف آن را در واقع مربوط به یک emoji نام دامنه – تایپ در سه emojis و پایان “.fm” را در وب سایت.

Emoji نام دامنه باید در دسترس بوده است از سال 2001 اما به ندرت استفاده می شود به عنوان بسیاری از وب سایت ها تنها با قبول تنها شخصیت های ASCII (ساخته شده از 128 نمادها در مجموعه کاراکتر) و مانند یونیکد (زبان است که اجازه می دهد تا emoji) به ترجمه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>