منn ژوئن 2018 بریتانیا مردی به نام چارلی رولی در بر داشت یک بطری مهر و موم شده از عطر در بن از یک موسسه خیریه محلی فروشگاه داد و آن را به دوست دختر خود سحر Sturgess. پانزده دقیقه پس از اسپری آن را به مچ دست او شروع به احساس بیمار. نه روز بعد او مرده بود. “از آنجا که از عمل پیدا کردن یک جعبه بسته عطر و تفکر “من قصد دارم به این عشق زندگی من” می گوید: “MyAnna Buring که نقش Sturgess در سالیسبوری مسمومیتآمار درام که نتیجه امشب در بی بی سی یکی است. “و آن را به پایان می رسد تا او را به قتل. شما را نمی تواند آنچه در ذهن f*** که باید شده اند.”

بیش از 7.2 میلیون بینندگان انگلستان تنظیم شده به اولین قسمت از سالیسبوری مسمومیتبا بسیاری از منتقدان ستایش نشان می دهد حتی اگر مستقل نسبت آن به “ویژه کامل Crimewatch بازسازی”. این بار مالی تا آنجا پیش رفت به توصیف درام به عنوان “خواهر و برادر کودک” از برنده جایزه HBO/آسمان miniseries چرنوبیل. بیش از سه ساعته قسمت سالیسبوری مسمومیت بررسی داستان واقعی مردم تحت تاثیر مارس 2018 حمله سم در سابق کا گ ب/FSB عامل سرگئی Skripal و دخترش یولیا با novichok عصب عامل – اعتقاد به یکی از مرگبارترین سلاح های شیمیایی تا کنون ساخته شده است. Skripal مشغول به کار بود به عنوان دو عامل MI6. هر دو جان سالم به در ترور.

سه ماه پس از شروع حمله Sturgess و رولی آمد در تماس با عصب عامل خود reigniting ترس از آن مردم از سالیسبوری تا به حال تنها فقط شروع به بهبود می یابند. در محلی و ملی مطبوعات Sturgess مارک بود یک “بی خانمان معتاد به مواد مخدر” و این روایت که Buring, تولید, تیم, و Sturgess پدر و مادر امید به مقابله با در نشان می دهد با این بازیگر توضیح به من بیش از زوم: “وجود این ایده است که به دلیل انتخاب زندگی او آسیب وثیقه یا [که او] بود به احتمال زیاد به آسیب دیده اند و این مسمومیت. این درست نیست. او یک زن که دچار اعتیاد به الکل با توجه به مسائل مربوط به سلامت روان و سخت می زند در زندگی است. من فکر می کنم بسیاری از ما می تواند به نوعی همدردی با آن است.”

The 40-year-old Buring – که شروع زندگی حرفه ای خود را در سال 2005 فیلم ترسناک تبار قبل از رفتن به نقش در گرگ و میش,حماسه, کشتن, لیست, Ripper Street و Witcher شروع به پریدن کرد در این فرصت به این بازی پیچیده و در عین حال فوق العاده طبیعی زن در سالیسبوری مسمومیت. نه هر نقش شده است به عنوان رضایت بخش است. بازگشت در سال 2009 Buring ستاره دار در مقابل یک جوان James Corden و Mathew Horne در جهانی panned Lesbian Vampire Killersکه بی شرمانه ماديت يافته آن شخصیت زن.

Buring می خندد وقتی که من ذکر Lesbian Vampire Killers. “من به یاد داشته باشید در ابتدا رفتن “من که واقعا رنگ ورو رفته عنوان’ اما این بحث در مورد این که اشاره ای به چکش وحشت و احساس مشروع چیز” او توضیح می دهد. “این کارگردان اولین فیلم بلند سینمایی و من فکر می کنم او واقعا بزرگ, آمیزش پستانی, در واقع. آن بود تقصیر او نیست که مواد شما می دانید محدود در بسیاری از زمینه ها نه به خاطر تمام شخصیت زن بودند فقط دو بعدی و snogging در حالی که پسران به حال انتقادات تند.”

گفتگو در اطراف “wokeness” و آنچه قابل قبول است در تلویزیون ممکن است نقل مکان کرد به شدت از سال 2009 اما Buring اذعان می کند که حتی در سن lad mags و Yorkie, میله, بازیگران می دانستند چیزی بود که آنها برای اولین بار جزئیات اسکریپت. “من به یاد داشته باشید همه ما رفتن” من از آن شرم آور است که نویسندگان فراموش کرده است که آن را به دو واقعا شخصیت های خنده دار که خود را superstars اما شما باید تمام شخصیت های اطراف آنها را سه بعدی, بیش از حد,'” Buring به یاد می آورد. “حتی اگر آن را در یک کمدی, شما نیاز دارید که در غیر این صورت همه چیز را همیشه برای رفتن به سقوط کوتاه که نوشتن 101.”

MyAnna Buring به عنوان سحر Sturgess در “سالزبری مسمومیت’ (بی بی سی/رقص طنز/جیمز عفو)

سریع به جلو از 11 سال و در حالی که همه چیز در حال به هیچ وجه کامل نشان می دهد که ما تسلط برنامه ها و مکالمات به آرامی ارائه متنوع تر و سه بعدی نقش برای مردم از همه جنس و نژاد است. “من فکر می کنم همه ما بعد از مدتی مبارزه خواهد به درک چرا 20 تا 40 ساله مرد سفید قدرت را به ما بگویید همه چیز در زندگی بهتر از صدای دیگر می تواند” او می گوید. “من نمی گویم که هر چیزی که نامعتبر است اما فقط همه چیز را به معتبر و تمام داستان را به شنیده می شود.”

با اخبار در حال حاضر تحت سلطه ضد نژادپرستی تظاهرات در حال وقوع در سراسر جهان Buring ادامه می دهد: “چه خبر با موضوع زندگی این مردم گریه کردن و گفت:” بیایید نکنید که این داستان.’ مشکل این است که ما شده اند فراموش کردن داستان است. من فکر می کنم این هیچ نوع اتفاقی که با نه گفتن داستان در مورد سیاه و سفید زندگی و تاریخ ما تبدیل شده اند blinkered به نژاد و نژاد پرستی ذاتی در همه سیستم های ما و در درون خودمان است.”

Buring امید سالیسبوری مسمومیت خواهد شد و درخشش نور در “تمام خط مقدم کارگران که به قرض گرفتن Anne-Marie Duff بیان, زمان گلوله و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر برای ما در زمان حمله. من فکر می کنم در حال حاضر با توجه Covid و مستند وجود دارد که آگاهی از همه این ها* * * * ** که را انداخته در خط مقدم کارگران است. هنگامی که مردم بپرسید: آیا این حق را به نشان می دهد این در حال حاضر با توجه به این که ما فقط شده در مستند برای مدت طولانی رفته اند و از طریق یک تجربه آسیب زا با این بیماری همه گیر? شخصا, من فکر نمی کنم آن را بیش از حد به زودی. این زمان مناسب برای آن است.”

“من فکر نمی کنم ما باید فراموش نکنید که داستان Salisbury” او همچنان ادامه دارد. “عناوین آیند و می روند اما من همچنین فکر می کنم این مهم است که دوباره ما, تاریخ و حتی تاریخ اخیر ما به درک آنچه اتفاق افتاده انداختند.”

وجود دارد یک سوال در ذهن من در مورد سالیسبوری مسمومیت. سحر Sturgess نیست شخصیت اول به آسیب دیده اند و یک مسمومیت است که این بازیگر بازی کرده است به تازگی. سال گذشته او به عنوان بازیگر مارینا لیتوینکو همسر سابق KGB whistleblower الکساندر لیتوینکو در Lucy Prebble بازی بسیار گران قیمت سم. لیتوینکو را در سال 2006 ترور و اقدام به قتل Skripal در سولزبری هر دو جدی دیپلماتیک حوادث با روسیه را متهم به ارسال و عوامل قتل مردم در خاک بریتانیا. آیا Buring همیشه احساس ترس از قدرتمند نیروهای درگیر در حالی که او کار بر روی این پروژه ؟

او مکث و نظر. “احتمالا زمانی که من در انجام این بازی من بیشتر احساس بیم و هراس اما به سرعت همه ما تصمیم گرفتیم که شما نمی توانید زندگی در ترس از قلدر” او می گوید. “آیا آنها توان متحده سران کشورها, راز سازمانهای اگر آنها باعث آسیب و خطر زندگی یکسره پس از آن داستان ها در مورد آنها باید گفته شود. من فکر می کنم زندگی در ترس چه نقطه از آن؟”

MyAnna Buring به عنوان سوزان در “Ripper Street’ (Amazon Studios)

او می یابد یک اتصال با سیاه زندگی ماده تظاهرات دوباره: “منظورم این است که چرا مردم شورش در حال حاضر ؟ Covid-19 بر جامعه سیاه و سفید راه بیش از هر کس دیگری و این مردم هستند که با قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر ابتلا به بیرون بروید و اعتراض. چرا ؟ چرا که این مهم به دلیل ترس از مرگ یا ترس از هر چیزی است که حداقل رسانده نیاز به مطمئن شوید که همه چیز مناسب هستند زیرا آنها نیست.”

هیچ حس خود-تبریک به کلمات و Buring مشتاق به اصرار دارند که او چیزی بیش از “یک کمی کوچک بازیگر” خواندن خطوط. “به هیچ وجه من حمل هر یک از این بر روی شانه های من” او اصرار دارد. “در واقع من انجام شده توسط تمام افرادی که در انجام چنین کار فوق العاده ای ترس در چهره چه باید واقعا وحشتناک تهدید. اگر آنها نمی ترسم من نمی خواهم به ترس می شود یا نه.”

‘سالیسبوری مسمومیت’ نتیجه امشب در بی بی سی یکی در 9pm

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de