My big fat لغو عروسی: چگونه به حرکت به امروز موکول nuptials و ادعا بیمه

White لباس ساتن جم کوزه پر از گلهای وحشی و کوزه Pimms: ذکر روز عروسی conjures تصاویر آفتاب-چیزی با نقاط رنگارنگ, زمینه و وسیع خیمه ها که در آن revelers رقص و عاشقان را در آغوش.

برای سال 2020 البته همه که تغییر کرده است. در سراسر کشور مستند به عنوان یک نتیجه از Covid-19 همه گیر دیده می شود در تب و تاب ازدواج هزاران زوج در سراسر کشور تغییر آنها به عنوان چهره اقتصادی و اجتماعی و چالش های لجستیکی از به تعویق انداختن مراسم ازدواج خود را به بعد از آن تاریخ و یا لغو آنها را در دسترس نباشد. هزاران نفر از درگیر زوج هایی که باید صرف ماه صرفه جویی و برنامه ریزی در حال حاضر خواهد شد به احتمال زیاد عروسی خود را صرف خرما در پشت درهای بسته و جدا از دوستان و خانواده.

با توجه به برنامه ریزی عروسی برنامه Bridebook حدود 64 درصد از 2020 مراسم عروسی بوده است نهفته coronavirus تا کنون یا به دلیل به تعویق, لغو و یا سفر تدارکات تخمینی از دست دادن £87.5 bn جهانی در عروسی میباشد.

اگر چه مستند است که به تدریج کاهش – با بوریس جانسون اعلام خانواده و دوستان می تواند در دیدار گروه شش (اگر آنها خارج باقی می ماند و در یک فاصله اجتماعی) از 1 ژوئن بزرگ تجمعات هنوز از روی میز. علاوه بر مکان عبادت و سالن های مانند هتل ها هنوز بازگشایی شد. حتی شاهزاده بئاتریس تا به حال به تماس با او عروسی است که برنامه ریزی شده بود برای 29 آوریل.

بنابراین تا زمانی که ما می دانیم بیشتر در مورد مستند به طور کامل پایان چه گزینه برای نامزد ،

به تعویق انداختن یا لغو کنم ؟

یک بررسی انجام شده توسط برنامه ریزی مراسم عروسی سایت Hitched نشان داد که در میان زن و شوهر با عروس تاریخ بین مارس و ژوئن سال 2020 76 درصد برنامه ریزی شده بود به reschedule روز عروسی خود را با یکی از چهار حرکت خود را دریافت بعد از آن تاریخ در سال 2020 و حتی بالاتر نسبت (44 درصد) تغییر به 2021.

تعدادی از صاحبان صنایع از جمله لوکس, برنامه ریزان محل صاحبان و مستقل فروشندگان باید توضیح داد که به نظر می رسد دو مکتب فکری در میان زوج ها وقتی که می آید به انتخاب یک تاریخ جدید. کت ویلیامز موسس Rock n Roll Bride , مجله می گوید مستقل وجود دارد که “کسانی که در حال هل دادن به پاییز (اکتبر به بعد) و دیگران که در حال نگه داشتن همان تاریخ اما فقط در حال حرکت آن را دقیقا یک سال بعد”.

بسیاری از خودی صنعت مستقل صحبت کرد و به زوج ها توصیه می شود برای انتخاب گزینه دوم. دلیل این است که اگر چه برخی از محدودیت ممکن است کاسته طی هفته های آینده و ماه ثبت در سراسر کشور گفته اند که آنها تنها اجازه خواهد داد که سه تا پنج نفر در مراسم تا حداقل تا پایان ماه اوت سال 2020 که شامل ثبت و یا کشیش, عروس, داماد و دو شاهد.

“این بسیار دشوار عاطفی برای مقابله با حرکت تاریخ عروسی خود را بیش از یک بار پس از پذیرش تاریخ عروسی شما در حال برنامه ریزی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد و سپس حرکت آن را بسیار دورتر است بهترین طرح” توصیه امی عبور مدیر خلاق در برنامه ریزی رویداد شرکت پیچک و طلا استودیو.

Elspeth Tull, بنیانگذار گل طراحی و برنامه ریزی خلاق, استودیو, Blume, موافق, و اضافه کرد که زوج هایی که rebook برای بعد از این سال در حال گرفتن یک “خطر بزرگ” و می تواند مجبور به حرکت تاریخ عروسی خود را بیش از یک بار اگر دولت اجازه نمی دهد که تجمع جرم در ماه های آینده – تصمیم گیری او می گوید خواهد بود “بسیار آسیب زا و به طور بالقوه پرهزینه”.

البته برای برخی از مردم پیامدهای مالی به تعویق انداختن یک عروسی برای هر تاریخ ممکن است بیش از حد را در نظر بگیرید. برنامه های عروسی شما شروع به ساخت سال پیش دیگر ممکن است از نظر مالی قابل دوام در نور از این بیماری همه گیر — به ویژه هنگامی که شما چند ماه یا حتی یک سال به نگرانی در مورد فزاینده بدهی. این درست است به خصوص برای زوج ها تجربه کردند و یا ناامنی شغلی: در حال حاضر یک چهارم کارگران در بریتانیا است furloughed از کار خود را.

تدارکات تعویق

در حالی که تعویق استفاده می شود نادر در جهان از مراسم عروسی اما لذت یک عروسی لوکس planner مستقر در لندن است که در میان یکی از بسیاری از کارشناسان صنعت مستقل صحبت کرده است که در حال حاضر در حال کمک به اکثر اگر نه همه مشتریان خود را حرکت روز بزرگ خود را.

اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که شرکت بیمه خود تماس بگیرید (اگر دارید) می گوید: شادی به بحث در مورد وضعیت خود را به عنوان آنها قادر خواهند بود به ارائه برخی از بینش را به آنچه که سیاست خود را پوشش می دهد و چگونه شما می توانید اطمینان حاصل شود که شما نمی ابطال آن است.

محل خود باید خود را کنار پورت از تماس به منظور تعیین رویکرد خود را به تعویق انداختن است که به احتمال زیاد بسته به زمانی که شما در حال گرفتن ازدواج و شرایط فردی. اگر به تعویق انداختن یک گزینه است بپرسید اگر چه تاریخ در دسترس هستند و اگر آنها قادر به نگه داشتن یک برای شما در حالی که تماس با فروشندگان خود را.

بعدی تماس هر یک از تامین کنندگان خود را به اجازه دهید آنها را می دانیم که شما با توجه به حرکت عروسی خود را. از آنها بخواهید اگر آنها در دسترس هستند در تاریخ به شما پیشنهاد شده است و مطمئن باشید برای بررسی سیاست خود در مورد اتهامات عنوان شده برای rebooking. تعداد بسیار کمی از تولید کنندگان در حال شارژ, ارتباط جنسی, به تعویق انداختن, اما, شما ممکن است دریابید که برخی از درخواست های اصلی برنامه های پرداخت به افتخار بود. شما باید سعی کنید و اولویت بندی تامین کنندگان که بیشتر برای شما معنی.

پس از آن همه که سمت چپ است را تایید تاریخ جدید خود را با برگزاری است. اما به عنوان تعدادی از تعویق شروع به سنگین تر بودن تعداد تعطیلات آخر هفته در دسترس گزینه های در دسترس به زوج ها به طور طبیعی باریک.

مهمان می تواند انتظار داشته باشد با بمباران اواسط هفته دعوت یا زوج باید انتظار انعطاف پذیر با هفته خرما اگر آنها می خواهند به ایستادگی شانس بهتری برای تامین امنیت محل برگزاری و تامین کنندگان آنها در وهله اول می خواستم. به طور مشابه, امید بستن برای یک هفته یکی از بهترین راه برای صرفه جویی در پول با بسیاری از سالن های ارائه جداگانه رای برای آخر هفته و روزهای هفته استخدام.

“ما در حال حاضر شاهد یک تغییر روند به سمت بیشتر روزهای هفته و در فصل زمستان مراسم عروسی” فضل Newey جامعه متخصص در Bridebook توضیح می دهد. “در عروسی, صنعت, روند, پنج شنبه, جمعه و یکشنبه مراسم عروسی در حال رشد بوده است و به عنوان یک راه حل مناسب برای بسیاری از زوج ها این روند قرار است به منفجر شدن در 2021.”

هنگامی که شما یک تاریخ جدید تنظیم برقراری ارتباط با تامین کنندگان خود را از طریق ایمیل به طوری که شما نوشته شده است را تایید و اطلاع رسانی شرکت بیمه خود را.

لغو: حقوق خود را بدانید

اگر لغو است و خود را تنها گزینه ممکن است این مورد برای زوج دچار مشکل مالی به عنوان یک نتیجه از coronavirus این روند می تواند طولانی و خسته کننده است. گزارش از زوج ها در تلاش برای گرفتن پول خود را به عقب و یا در حال شارژ لغو و به تعویق افتادن هزینه های غیر معمول نیست.

در واقع بسیاری از زوج خود را پیدا در شبیه معضلاتی که در هفته گذشته این رقابت ها و بازارهای سازمان (CMA) راه اندازی شد, رسیدگی به شکایات درباره کروناویروس مربوط به لغو, که شامل مراسم عروسی و, حوادث و هشدار داده است که هر کسی عدم ارائه دلیل از Covid-19 همه گیر می تواند در صورت اقدام دادگاه.

“این CMA را گروه ضربت دیده می شود افزایش تعداد شکایت در رابطه با لغو و بازپرداخت آن پس از آغاز آوریل حساب برای چهار نفر از پنج شکایات در حال دریافت” یک سخنگوی دیده بان گفت. “این شامل تعداد شکایات در رابطه به مراسم عروسی است که چرا مراسم عروسی یک بخش از نگرانی های خاص برای CMA.”

آنچه که حقوق خود را وقتی که می آید به گرفتن بازپرداخت?

با توجه به CMA که در آن یک قرارداد انجام نشده است به عنوان توافق, قانون حمایت از مصرف کننده باید اجازه می دهد تا مصرف کنندگان برای به دست آوردن بازپرداخت را انجام دهید. به طور خاص برای بسیاری از مصرف کنندگان قرارداد CMA انتظار مصرف کننده ارائه می شود هزینه کامل در شرایط زیر.

آن می گوید: “یک کسب و کار لغو قرارداد بدون ارائه هر گونه وعده داده شده از کالا و یا خدمات بدون خدمات ارائه شده توسط کسب و کار به دلیل این است که مانع محدودیت هایی که اعمال می شود در طول زمان مستند. و یا یک مصرف کننده لغو یا مانع از دریافت هر گونه خدمات به دلیل مستند محدودیت های معنی آنها مجاز به استفاده از خدمات آنها قرارداد است.”

آدم, فرانسوی, مصرف کننده, حقوق کارشناس می گوید که در حالی که زوج ها باید حق را به عقب بر گردیم آنچه که آنها پرداخت می شود و اگر محل برگزاری لغو آنها ممکن است تضمین بازپرداخت کامل به عنوان شرکت ممکن است باعث کسر برای خدمات آنها در حال حاضر ارائه شده است.

به طور مشابه الکس کندی یک وکیل در قانون تجارت شرکت Gannons توضیح می دهد که می توان آن را دشوار برای به اجرا درآوردن.

“اگر شما تصمیم به انصراف از این محل به طور معمول حق به حفظ بخشی از سپرده برای پوشش هزینه های در حال حاضر متحمل شده” کندی می گوید. “قرارداد نیز ممکن است شامل هزینه لغو, اگر چه این تنها خواهد پرداخت اگر آن را ناعادلانه. اگر یک محل آیا حفظ سپرده و یا اتهامات عنوان شده علیه هزینه لغو شما باید درخواست برای تفکیک هزینه های خود را به عنوان آن است به احتمال زیاد است که تنها مبالغ حق آنها را نگه دارید کسانی هستند که در پوشش هزینه های خود را.”

بیمه: خواندن چاپ کوچک

بسیاری از زوج ها توصیه به ثبت نام برای بیمه عروسی به عنوان به زودی به عنوان آنها شروع به برنامه ریزی عروسی خود را به عنوان انجام این کار محافظت غیر قابل جبران سپرده یا پرداخت هزینه های جلو باید چیزی اشتباه است. بعد از همه, که می تواند پیش بینی کرده اند ما را صرف 2020 قفل در خانه های ما ؟

اما با وجود بیمه بودن برای محافظت در برابر شرایط پیش بینی نشده بسیاری از زوج ها در حال پیدا کردن smallprint عروسی خود را بیمه سیاست به معنی آن را پوشش نمی دهد coronavirus.

کتی وات مصرف کننده متخصص در MoneySavingExpert.com می گوید که در حالی که CMA مشاوره مفید است مصرف کنندگان به هیچ وجه از اجرای آنها اگر یک شرکت به سادگی می گوید: نه با با استناد به بسیاری از نقاط ضعف موجود در چاپ های کوچک از سیاست های که دولت ادعا می کند ناشی به طور مستقیم یا غیر مستقیم از دولت و قوانین و مقررات و یا قانون مستثنی هستند.

استیون Wardlaw, یک وکیل و رئیس زمرد بیمه عمر توضیح داد که در حالی که خود شرکت مصرف coronavirus مربوط به ادعا آن است که پذیرش هر که در نتیجه از لغو ناشی از دولت مشاوره مانند زمان مستند.

“ما همیشه محروم اقدامات دولت از بیمه حوادث که ما با سیاست های دیگر,” او گفت:. “این است که نه فقط مربوط به این خاص شیوع هر چند آن را تا به حال نامتناسب اثر در اینجا.” متاسفانه برای زوج ها – بسیاری از شرکت های دیگر خواهد شد با استفاده از همان قوانین. بنابراین چه چیزی شما را انجام دهد اگر شرکت بیمه خود را پرداخت نمی کند ؟

اگر بیمه گر خود را و یا محل پرداخت نمی کند ؟

پس از 10 مارس, مشاوره شهروندان است برخورد با نزدیک به 1000 نمایش داده شد در مورد عروسی لغو با توجه به کروناویروس و خواسته هر زوج است که موفق به حل و فصل اختلافات با عروسی فروشندگان و یا شرکت های بیمه برای تماس با دفتر خط تلفن برای مشاوره حقوقی.

به طور مشابه, CMA متحده هر شرکت و رفتار ناعادلانه در طول شیوع بیماری می تواند گزارش آنلاین.

یکی دیگر از گزینه برای زوج ها به دنبال بازپرداخت که قرار داده شده سپرده با استفاده از یک کارت اعتباری برای تماس با ارائه دهنده خود را و یا بانک را امتحان کنید و پول دریافت کنید با استفاده از بخش 75 از قانون اعتبار مصرف کننده که می گوید که “یک شرکت کارت اعتباری است که به طور مشترک و بارها در قبال هر گونه نقض قرارداد و یا ارائه اطلاعات نادرست توسط خرده فروش و یا معامله گر”. این عمل را می توان به هر چیزی خریداری شده بین ارزش 100 £و £30,000 در یک کارت اعتباری است.

اگر یک کارت پرداخت یا عروسی بیمه پرس و جو است که هنوز حل و فصل نشده شهروندان توصیه می افزاید که زوج می تواند یک شکایت رسمی به استانداردهای تجارت یا خدمات مسوولان مالی – مستقل adjudicator که نگاه خواهد کرد در هر دو طرف و حل و فصل در یک تصمیم.

به طور مشابه هر کسی با توجه به ازدواج در خارج از کشور و یا رفتن به ماه عسل در ماه های آینده است که توصیه می شود برای بررسی امور خارجه و مشترک المنافع وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

نگاهی به آینده

داشتن آنچه در نظر گرفته می شود یکی از بزرگترین روز زندگی خود را به طور ناگهانی در ارتباط با بسیاری از اضافی استرس و غم و اندوه را می توان برای غلبه بر مشکل است اما ویلیامز نشان می دهد که زوج امتحان کنید و به یاد داشته باشید به همین دلیل آنها تصمیم به ازدواج در وهله اول.

“این در مورد بزرگ, فانتزی, عروسی, لباس و یا حزب – آن را در مورد ارتکاب زندگی خود را به یکدیگر و به مناسبت آغاز یک ماجراجویی کاملا جدید,” او توضیح می دهد.

“در پایان روز, مهم ترین چیز این است که شما را خوشحال و سالم و هر کس وجود دارد خواهد بود برای جشن گرفتن با شما را هنگامی که آن را در نهایت اتفاق می افتد. و نیکی آن نیست برای رفتن به یک جهنم از یک داستان برای گفتن نوه های خود را?”

سارا Allard, سردبیر Hitched, موافق, و اضافه کرد که زوج هایی که مجبور به تجدید نظر در برنامه های خود می تواند به پیدا کردن راه های دیگر خود را جشن می گیرند اولیه تاریخ عروسی با هم.

“اگر تاریخ عروسی خود را در حال آمدن است تا آن را جشن می گیرند در خانه. لباس پوشیدن, پاپ, شامپاین, crack, عروسی, لیست و ترتیب یک تماس تصویری با دوستان و خانواده خود را,” او می گوید.

‘شما می تواند حتی نوشتن برخی از پاکستان به یکدیگر به عنوان خوانده شده در مقابل نزدیکترین و عزیزترین. این راه مناسب برای جشن اصلی تاریخ و نگاه به جلو به آینده خود را در روز عروسی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید