جهش بدبختی: چگونه X-مردان حق رای دادن خود را از دست ابرقدرت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منt گرفته بود نزدیک به 25 سال است اما در نهایت در جولای سال 2000 یک فیلم ابرقهرمان آمد چهره به چهره با واقعی انسان شر است. با باران تف کردن, یک یهودی پسر جدا از پدر و مادر خود را توسط سپاه پاسداران در آشویتس. او گریه می کند. اردوگاه دروازه پیچ و تاب و خم. هدایت خود را “جهش” قدرت جوان مغناطیس شروع به پاره از هم جدا این بنای تاریخی به انسان ظرفیت برای ظلم و ستم فراتر از درک سیم خاردار توسط سیم خاردار. به عنوان صحنه پخش در تمام آن گل آلود خشونت یک صدای ناهنجار و خشن سراسیمه. این صدای یک کودک عجیب و غریب هدیه شلاق را در یک جهان پر از شرارت. همچنین صدای طنز-کتاب فیلم در حال رشد در مقابل چشمان شما.

قبل از اول X-Men, فیلم منتشر شده از 20 سال پیش در ژوئیه 12, قهرمان فیلم در آمد 50 طعم از نوجوانان آرزو تحقق است. آنها را می توان روشن و براق – کریستوفر ریو را در سال 1978 اصلی از گونه های سوپرمنمثلا – یا نوجوان و مودی (تیم برتون بتمن). آنچه آنها نمی شد به خصوص مادر یا متفکر. آنها قطعا هرگز جرأت به طور جدی مورد مداقه قرار دادن سمت تاریک از طبیعت انسان های جانبی که منجر به اردوگاه های مرگ. و سپس همراه با X-Men برای تغییر همه که.

X-Men شد و یک “تیم” ماجرا تقریبا مشابه به marvel’s Avengers. تنظیم یک جهان که در آن جهش های ژنتیکی ایجاد یک مسابقه جدید فوق العاده طراحی شده افراد است. برخی از – جراحی-چیتی انواع پستانداران گوشتخوار آب و هوا-کنترل طوفان – استفاده از قدرت خود را برای خوب است. دیگران مانند در حال حاضر سالمندان, تلخ, مغناطیس, اعتقاد انسان تحتانی گونه که باید از ركوع خود را جدید کارشناسی ارشد. سفر به روش multiplex تا به حال نشده است ساده. در اوایل این فرایند آن را به نظر می رسد X-Men و ممکن است فقط یکی دیگر از داستان عبرت انگیز از کتاب های کمیک ملک عدم را ترجمه کنید. دهه نود شده بود آشغال با نمونه هایی از تخم ریزی به مخزن دختر.

“X-Men فیلم پروژه آغاز شده به عنوان یک افتضاح می گوید:” دیوید Mumpower نویسنده با Marvelblog.com. “آنها [20th Century Fox] را رد کرد و چندین پتانسیل داستان اسکریپت ها از جمله آنهایی که توسط جاس ویدون و Laeta Kalogridis که بعد از تولید آواتار و تغییر کربن. اوایل درک از این تولید شده بود که در آن محکوم شد.”

X-Men و کارگردان Bryan Singer متوجه رادیکال عمل لازم بود. بنابراین او در زمان یک خطر بزرگ و برش فیلم فقط 95 دقیقه سلب آن به ملزومات لخت. “خواننده تمایل به کشتن خود عزیزان منجر به یک نوع از فیلم ابرقهرمان هیچ کس قبل از دیده بود می گوید:” Mumpower. “این بود تمام صحنه های اکشن و شخصیت-متمرکز شده است. به علاوه, X-Men , ویژه, یک تیم ابرقهرمان های نادر برای کتاب های کمیک فیلم ، حتی بهتر از برخی از شخصیت ها واقعا نمی خواهم یکی دیگر [یعنی دشمنی بین انواع پستانداران گوشتخوار دله و غول یا پهلوان یک چشم]. که جدید بود… تازگی از X-Men و افزایش آن است.”

با پاتریک استوارت پروفسور چارلز فرانسیس خاویر و Ian McKellen, مغناطیس را در سر دو قبیله متخاصم از چیره “جهش”, خواننده tour de force منادی شجاع جدید سحر برای سوپر قهرمان به سینما. و یا پس از آن به نظر می رسد در آن زمان است. X-Men شد و دقیق و پیچیده در تجسم خود را از جهانی که در آن ابرقدرت واقعی هستند. سیاستمداران به نام برای این “جهش” به عموم شناسایی و در صورت لزوم زندانی شده است. مردم عادی آنها را دیدم به عنوان انجمن به دوری. در مقایسه با سوپرمن و بتمن بود ظریف ، آن را به نمایندگی تعویض بازی برای یک نوع هنوز هم به طور گسترده ای تکبر به عنوان یک دریچه فرار برای اجتماعی بی دست و پا و علاج تند. در عین حال به آینده ای روشن که beckoned هرگز کاملا به تصویب رسید. نه برای X-Men حداقل. دو دهه بعد حق رای دادن می ایستد به عنوان نهایی سینمایی چیز درهم و برهم. وجود دارد برخی از برجسته X-Men – فیلم مهمترین James Mangold را تا سال 2017 بازنگری شاهکار لوگان. نیز وجود دارد بسیاری از اسپندکس پیچیده duds در میان 10 مطالب موجود در این مجموعه است. بدنام ترین مثال است که شاید در سال گذشته X-Men: Dark Phoenix. بازیگران سوفی ترنر در دوره ماه عسل از او پس ازبازی تاج و تخت ستاره شدن فیلم بود $100m بمب و تحقیر عمومی برای همه درگیر. چگونه X-Men رفتن از والا به متعفن حتی به عنوان رقیب مارول سینمایی جهان cobbling هم چنین مبهم و شخصیت های کارتونی به عنوان مرد آهن و ثور فتح گیشه?

اولین موضوع اصلی ‘X-Men’ کتاب کمیک در سال 1963 (مارول)

برای پاسخ به این سوال لازم است به سفر بازگشت به سال 1963 زمانی که مارول استن لی کار خود را به طور منظم هنرمند همکار جک کربی خلق یک حماسه جدید از مبارزه با جرم و جنایت “جهش”. آنها پس در این صورت قابل توجهی در مقاومت داخلی در مارول. مفهوم جامعه از انجمن ها و رانده شدگان صرفه جویی در جهان رخ داد برخی از در تعجب به رفتن بیش از حد – حتی از این نویسنده است که تا به حال با توجه به جهان Ant-Man و دکتر عجیب و غریب است.

وجود مقاومت مواجه سراسر روند. “در ابتدا من به آنها تماس بگیرید جهش” لی بگویید 20th Century Fox, مستند همراه با انتشار X2 در سال 2003. “اما ناشر نمی مانند نام. ‘استن هیچ کس در حال رفتن به می دانم که چه جهش…’. در این روز من نمی توانند درک کنند که چرا او احساس اگر مردم نمی دانند که چه جهش هستند…آنها را می دانیم آنچه X-Man است.

X-Men و آرزو به چیزی بیش از یکی دیگر از ضربت-pow متحرک. لی جهش یک اشتباه اقلیت. آنها متعهد به حفاظت از تمدن. اما بر خلاف مرد عنکبوتی, مرد آهن و دوستان آنها هرگز خود را به علت. بیشتر آنها در معرض خطر خود را بیشتر سوء ظن است که در آن آنها برگزار شد ، آنها ابدی غیر خودی ناب underdogs. “[وجود] یک عنصر از دوران مک کارتی گفت:” کریس کلرمونت که به ارث برده X-Men از لی در دهه هفتاد در سال 2003 را راز منشاء X-مردان. “کلید X-Men و از شروع تا به حال شده است که از آنها می ترسید و منفور جهان دادندش به محافظت می کند.”

به دلیل فروش ناامید کننده, X-Men شده بود کنار گذاشتهشدن زمان کلرمونت مارول پیوست. او خواهش کرد که او رئیس لن Wein, به او اجازه نوشتن احیا سری. پس از دریافت چراغ سبز او در سال 1975 مجموعه ای در مورد تشخیص Uncanny X-Men و به عنوان جدید اجرا شد با عنوان – از دیگر تیم ابرقهرمان-یو پی اس. چه خواهد بود نقطه ضعیف-مرد فوق العاده چهار یا Avengers?

Hugh Jackman, James Marsden, پاتریک استوارت, Halle Berry و فامکه یانسن در اصل ‘X-مردان (2000) (آتیلا مندانه/فاکس/آگهی متنی Ent گروه/Kobal/Shutterstock)

“ایده داشتن قوی, پویا, زنان شخصیت های کمیک متوسط نادر بود…ایده داشتن یک بزرگ سیاه و سفید شخصیت بسیار نادر بود. پس از آن زنان بودند و اساسا تعریف شده به عنوان دوست دختر” گفت: کلرمونت. “بسیار به ندرت آیا شما پیدا کردن یکی که بود قادر به نگه داشتن مرکز یک کتاب تمام شده توسط خود را دارند. آن زده واقعی وتر.” او صحبت کردن در مورد فوق طوفان, آب و هوا-کنترل جهش به تصویر کشیده شده در اوایل خواننده فیلم های Halle Berry. پیوستن به او را در بوت کمیک بود یکی دیگر از شخصیت های جدید: بد خلق خاکستری آقا با جمع شدن پنجه های فولادی. “یکی از چیزهایی که مردم در مورد [انواع] بود…او یک goodie goodie” گفت: Lee. “این مرد خشن و بد خو. زیر آن همه او یک قلب خوب است.”

انواع پستانداران گوشتخوار دله/لوگان در فیلم در اصل ارائه شده به راسل کرو. او demurred اما پیشنهاد 20th Century Fox نظر یکی از دوستان او ناشناخته همکار Antipodean با یک پس زمینه های موسیقی و تئاتر به نام هیو جکمن. جکمن یکی از بیش از یک دوجین بالقوه Wolverines در نظر گرفته شده توسط مدیر Bryan Singer که به حال خود نیاز به یک معامله بزرگ از اجبار به درگیر شدن با X-Men و در وهله اول. او در سال 1995 neo-noir شاهکار مظنونین به حال ساخته شده او را احساس اطراف برای تلفن های موبایل. و با وجود شکست از سال 1998 است Apt Pupil, 20th Century Fox حال لابی سخت برای او به در X-Men. خواننده هر چند نبود “کتاب های کمیک مرد”. آیا او واقعا می خواهید به هدر دادن نفوذ او خیلی سخت کار کرده بود به جمع آوری در یک پروژه است که به خوبی ممکن است به اثبات می شود یک فاجعه در مقیاس جوئل شوماخر را Batman & Robin?

“من هرگز واقعا خواندن کمیک به عنوان یک بچه او گفت:” بعد از آن. “اما من یک فن بزرگ از داستان های علمی تخیلی و فانتزی و ادبیات و فیلم. و هنگامی که [فیلم] ارائه شد به من…من شروع به بررسی مواد و نگاهی به شخصیت های تاریخ. این بود که استن لی و جک کربی راه از اظهار نظر در تعصب است.”

خواننده را به طور مستقیم چهار X-Men – فیلم از جمله 2003 تحسین X2. اما کار خود را خواهد غرفه در سال 2018 در میان شایعات در مورد زندگی شخصی; در سال گذشته به عنوان مثال مشخص شد که او یک سال 2003 به اتهام تجاوز به عنف توسط یک زن پس از 17 سال در خارج از دادگاه برای 150.000 دلار (£118,000) هر چند او حفظ بی گناهی خود را.

هلی بری به عنوان طوفان در فیلم “X-Men: The Last Stand’ (2006) (کری هایس/فاکس/Kobal/Shutterstock)

یک ابر خواهد به طور مشابه آمده به قطع بیش از برت رتنر مدیر 2006 X-Men: The Last Standبا panned سوم تفرج در این مجموعه است. در ماه نوامبر سال 2017, هفت, بازیگران, در میان آنها, Olivia Munn and Natasha Henstridge, متهم رتنر از آزار و اذیت و تجاوز جنسی. Warner Bros بعد از قطع ارتباط آن با او است. الن پیج پس از آن ادعا کرد که رتنر بود خوار او بر روی مجموعه ای از آخرین ایستاده نشان می دهد او در خواب با زن همکار عضو بازیگران به خارج از خودش ،

“من یک فرد بالغ جوان که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است آمده به خودم.” او نوشت: در Facebook. “من می دانستم که من همجنسگرا هستم اما نمی دانم پس به صحبت می کنند. من احساس نقض در زمانی که این اتفاق افتاده است. سرم را پایین انداختم و در پای من نیست یک کلمه می گویند و تماشا به عنوان هیچ کس دیگری انجام داد یا نه.”

آیا اتهامات در مورد رتنر و خواننده و بازیگران سمی سایه بیش از حق رای دادن? بدیهی است بله – اما این فیلم بودند در هر صورت کاملا قادر به mucking تا خود به خود. تاریخ و زمان آخرین پایهبه عنوان مثال بود و پر سر و صدا بی روح ظروف سرباز یا مسافر فاقد حتی مناسب و معقول صحنه های اکشن. و تیره ققنوس – که reprised همان داستان است که در آن وابسته به دورهم اندیشی ژان خاکستری می رود بد بود و حتی بیشتر از یک درهم و برهم کردن. درست است که سری به طور خلاصه در مسیر برگشت رو در سال 2011 با Matthew Vaughn “قبل از آنها بودند بدنام” فلاش بک فیلم X-Men: First Class. در آن زمان خطرات در مصاحبه Michael Fassbender and James McAvoy به عنوان جوان مغناطیس و استاد X و با استفاده از شصت محیط از جنگ سرد جاسوسی به عنوان پس زمینه.

افسوس که کار خوب بود و به سرعت بازگشت. خواننده را به طور مستقیم Fassbender, McAvoy و وارد جنیفر لارنس به عنوان بوت shapeshifter رمز و راز در سال 2014 است , X-مردان: روز از آینده به گذشته. از طریق زمان سفر حیله آن زوج جوانی مغناطیس و McAvoy با حال و روز انواع پستانداران گوشتخوار دله و واقعی شیمی را برانگیخته بود. اما خواننده کارگردانی گسترده بود و باسمهای; فیلم lumbered زمانی که آن را باید افزایش یافت. بعد خواننده به نوعی متقاعد جایزه اسکار-نامزد اسکار آیزاک به تصویر کشیدن بین کهکشانی آبی Meanie آخرالزمان در creaking X-Men: Apocalypse 2016 از.

الکساندرا Shipp, Oscar Isaac and Olivia Munn در “مردان ایکس: آخرالزمان’ (فاکس)

آخرالزمان رفت و اگر آن راه را به نظر می رسد برای خنثیسازی بسیاری از کار خوب از اوایل X-مردان. وجود دارد انتقاد خاص از یک مجموعه قطعه است که در آن مغناطیس و آخرالزمان تیم به کتک زدن آشویتس در یک سبک کارتونی است که تبدیل این اردوگاه به یک لرزان از هم پاشیده انیمیشن در کامپیوتر. در مقایسه با محکم بسته دنباله ای از فیلم اصلی این بود که زمخت و دست و پا چلفتی – با آشویتس کاهش می یابد به یک چشمه دارای لیت و لعل زیاد CGI twirling سرشان در مورد Fassbender را مانند یک مغناطیس تصویری-بازی cutscene.

“تکان دهنده و عمیقا ناراحت کننده لحظه ای حتی اگر تخریب شد تمام دیجیتال” گفت: علم و nerd, فرهنگ, سایت معکوس. “انفجار یک محل که در آن برخی از بدترین جنایات قرن 20 صورت گرفت, در کتاب های کمیک فیلم کمتر احساس شدید غیر ضروری است.” در دورانی که quippy و سریع ء مارول فیلم تنظیم شد استاندارد, X-مردان تبدیل شده بود سخت و uninspired. زمان تولید Simon Kinberg پا به مستقیم Dark Phoenixروشن بود که tentpole بود که توفنده به زمین است. “اگر من به دقت اشاره کردن زمانی که آنها رفت ریل هر چند من می خواهم را انتخاب کنید استخدام برت رتنر [برای تاریخ و زمان آخرین پایه] می گوید:” Mumpower. “او همه چیز در مورد بیش از حد در فیلم و زندگی شخصی او. این پروژه نیاز به یک بیشتر روش اندازه گیری شده. Matthew Vaughn آورده است که به کلاس اولکه عالی است.

“سپس سری بازگشت به خواننده که در حال حاضر ثابت شده است که او تا به حال خود را از دست داده fastball حداقل در کتاب های کمیک ، او بعد از دو گردش بودند قابل پیش بینی بیش از بالا و unfocused. پس از آن همه چیز در مورد استخدام حق مدیر چیزی است که مارول سینمایی جهان را به مهارت های خاص.”

تنها نقاط روشن در میان این همه برگشتی بودند X-Men مجاور Deadpool فیلم – مجموعه در همان جهان هر چند tonally بسیار متفاوت و لوگانجیمز مانگولد را ریگ را در حماسه. در دومی جکمن که می خواهم قبلا scowled راه خود را از طریق دو وحشتناک اسپین-آف شد در بازی انواع پستانداران گوشتخوار دله به عنوان یک بدبینانه gunslinger در پایان خط. آن بود که کلینت ایستوود در Unforgiven با تمدید آلیاژ فلزی چنگال. آغشته در دوده و بدبینی از دنیای واقعی آن را به عنوان هوشمند و بلند پروازانه یک ابرقهرمان فیلم آن را به عنوان ممکن است به تصور یک استودیو هالیوود ساخت. آن را نیز نهایی هورا رویایی از آنچه X-Men می شده اند.

با فاکس جذب شده توسط دیزنی در یک $52bn تصاحب آن روشن به نظر می رسد که در X-Men و به عنوان ما می دانستیم که آنها بیش از (هر چند بسیار با تاخیر جدید جهش فیلم, بازیگران بازی تاج و تخت‘ Maisie Williams و با تمرکز بر چند کمتر شناخته شده و شخصیت و در نهایت ممکن است دیدن نور روز در سال 2020). آینده X-Men پروژه به احتمال زیاد به تحت پرچم دیزنی مارول امپراتوری با طیف ارباب کوین فیگ اشاره X-Men و ممکن است از ویژگی های مارول آینده “فاز پنج”. داشتن وعده داده شده بسیار, در پایان, X-Men و فاقد حیاتی سینمایی ابرقدرت: توانایی به ترک پشت منسجم میراث.

“دیزنی راه ساخت فیلم بسیار برتر به فاکس است که آسان به مفهوم حمایت بر اساس سوابق و به طور کلی میزان موفقیت می گوید:” Mumpower که تمایل به نگاه در سمت روشن. “بنابراین قرار دادن کوین فیگ مسئول جهش می رود راه طولانی برای حصول اطمینان از این که فیلم بعدی است که در سطح کلاس اول به جای تاریخ و زمان آخرین پایه. مردم تصمیم به رفتن به X-Men, فیلم و لذت بردن از آنها را حتی زمانی که آنها کثیف و بی ثبات. تصور کنید که چگونه به خوبی حق را با افراد صالح مسئول تمام محصولات.”

می تواند استاد خاویر مغناطیس و باند شکوفا تحت مارول? تنها زمان و تخته سنگ فیلم – بگویید. اما با اوایل فیلم در حماسه داشتن نشان داد پتانسیل بسیار طرفداران خواهد شد امیدوارم که هنوز هم وجود دارد یک امکان عالی تر از X-مردان است. شخصیت های آن را سزاوار است. و داشتن رنج می برد از طریق Dark Phoenixبنابراین کار ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>