Mrs امریکا, نقد و بررسی: کیت بلانشت توانمند است به عنوان یک 1970 ‘ضد فمینیستی’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

حتی در Cate Blanchett, بد, فیلم و چند وجود دارد شارلوت خاکستری و آثار مردان دقیقا با تمام پایکوبی و آبی Jasmines و Ragnaroksاو به ندرت به کمتر قانع کننده است. هیچ ستاره از کالیبر است که به عنوان متنوع به جز احتمالا تیلدا سوینتون و هیچ کدام می تواند آسیب پذیری پس از فرمانده. حتی او به عنوان دزد هوانورد از زیر لئو Dio بینی به عنوان کاترین هپبورن و او به نظر می رسد مانند او می تواند ضربه گیر در هر لحظه. او فقط به نظر می رسد در استعداد آقای ریپلی برای چند دقیقه است, اما آن را به اندازه کافی به قرض دادن این فیلم لایه های جدید از هوش. یک دلیل وجود دارد او یک ملکه است.

Mrs امریکا (سی و دو) جدید nine-بخش درام بر اساس حوادث واقعی ارائه یک چالش و حتی به او اسراف هدیه. اول او باید ما را دلسوز به فیلیس Schlafly های 1970 “ضد فمینیستی” مبارز که در نظر گرفته شد تند و حتی پس از آن اجازه دهید به تنهایی به مخاطب عصبانی کاربران توییتر. همچنین او باید از خواب بیدار شدن منافع ما در یک قطعه از آمریکا قانون اصلاحیه حقوق برابر و یا دوران مخالفت با آن شد Schlafly اصلی شود.

اگر هر کسی می تواند تنفس زندگی را به یک مخفف بلانشت می توانید. او Schlafly نوع Stepford مارگارت تاچر, زیرک, نا امید, و, جذاب, متناوب خیره که می تواند ذوب فولاد با یک لبخند از فضا قابل مشاهده. این “نهاد ازدواج” او می گوید: “بهترین معامله را برای زنان و در عین حال ابداع است.” به دنبال پس از و مردان, آیا آنها در حال نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری, نوزادان, و یا ترکیبی از این دو است که زنان بسیاری است.

سری خالق است Dahvi والر نوشت که برای مردان دیوانهو Mrs امریکا سهام که برنامه را توجه به جزئیات در محیط و صحنه و لباس. Schlafly است nobody’s fool یک نویسنده منتشر شده و با تحصیل در رشته علوم سیاسی شش فرزند و عالی نیا-هیلاری کمد لباس, اما او هنوز هم باید نبرد یک سرباز پیاده از کسل کننده مردان مناسب برای امتیاز راه انداختن او ضد فمینیستی مبارزه است. این شامل شوهرش فرد (John Slattery دیگر اشاره ای به مردان دیوانه) یک تشویق وکیل که رفتار او مبارزه جاه طلبی مانند یک سرگرمی بی ضرر حداقل برای شروع با. او همچنین اصرار دارد در رابطه جنسی حتی زمانی که او احساس نمی کند مانند آن است که تا آنجا که او نگران است که یک شوهر مناسب است.

فیلیس و گروه دیگر نگران خانه دار که عصر توسط نازک پایان یک گوه است که در نهایت دیدن نفقه لغو و دختران خود را پیش نویس برای جنگیدن در ویتنام است. آنها باور دارند که آنها صحبت می کنند برای “اکثریت خاموش”, 40 میلیون زنانی که احساس بیگانه جنبش فمینیستی. Schlafly ثابت توانمند فعال حتی به عنوان ما رمیدن او به عنوان کلینیک زنان مجرد در مقابل او متأسفانه تنها sister-in-law, النور (Jeanne Tripplehorn). به عنوان آنها شروع به موفقیت در مبارزه با این قانون و Schlafly می شود رسانه های ستاره های جمهوری خواهان تحقق آنها می تواند یک رای برنده است.

در سراسر سالن فمینیست بازی غیر قابل بحث گروه متوجه آنها مشکل است. آنها به رهبری نماینده بلا Abzug (مارگو مارتیندیل تازه از بازی های محترم شخصیت بازیگر مارگو مارتیندیل در BoJack Horseman), گلوریا استاینم (رز بایرن) بتی فریدن (Tracey Ullman) و شرلی Chisholm (Uzo Aduba). هر یک از نه قسمت می گوید یک زن متفاوت داستان. دوم تمرکز بر استاینم, بازی های برگزار شده با حساسیت توسط بایرن که شد چهره عمومی این جنبش عمدتا به دلیل او تا به حال این نوع از چهره مردم دوست دارد به نگاه. اسکریپت عضویت در این ironies و آنها شمع به شکل یک تصویر از یک کثیف, تضاد میدان جنگ که در آن منافع و ایدئولوژی هستند و به ندرت در هم ترازی مناسب.

آن عهد به بلانشت عملکرد است که اگر چه او بصورتی پایدار و محکم و ضد قهرمان با نمایش در سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان و اقلیت های قومی است که وحشت زده شدن بسیاری از بینندگان او هرگز احساس مانند تبه کار. همه جانبه اطلاعاتی و وات از این سری به این معنی است که عقب و جلو بیش از قانون هرگز احساس کسل کننده است. Schlafly زندگی می کردند تا سال 2016 به اندازه کافی بلند برای دیدن بسیاری از کابوس به حقیقت می پیوندند. بینایی خود را از زندگی در آمریکا, اما, این یک جنگ سرد است که در آن خانواده هسته ای است که به طور مداوم تحت تهدید وجودی از نیروهای اجتماعی لیبرالیسم همچنان به عنوان یک نیروی قدرتمند در مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا به عنوان آن را در سال 1971. که قانع کننده نبوده است همان حق بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>