MotoGP 2020: Cal Crutchlow در ترک هوندا, 'جالب' Aprillia و تبدیل گرما در جرز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

به عنوان کال Crutchlow سیاهههای مربوط به یکی دیگر زوم تماس تصویری, آن را سخت به کار کردن آنچه که او بیشتر خدا را شکر برای: MotoGP را سرگیری و بازگشت از حرفه خود و یا تهویه مطبوع.

خطا در دور آخر این هفته در جرز که در آن است مثل آتش. درجه حرارت در حال حاضر پاک 40 درجه سانتیگراد در این هفته و آنها را به هر گونه پایین به عنوان روش های آخر هفته. با عجله مرتب پیش فصل تست وقوع دیروز سواران کردم یک طعم و مزه برای گرمای سوزان که آنها را در انتظار در این آخر هفته که آنها به طور معمول نمی تجربه در اسپانیایی جایزه بزرگ را به طور منظم حافظه در شروع ممکن است.

اما اگر این چیزی است که آن را برای رسیدن به جام جهانی موتورسواری در جاده پس از آن می شود. ورزش بعدی تاکسی کردن رتبه, رزومه, زیر, فوتبال, گلف, فرمول یک و بوکس آوردن به یک پایان دردناک هشت ماه پس از مسابقه نهایی فصل گذشته.

نه بسیار تغییر کرده است در شبکه از پایان 2019 با الکس مارکز پله تا در کنار برادر و قهرمان حاکم مارک زیر خورخه لورنزو بازنشستگی و یوهان Zarco رفتن به کاربری اجازه می دهد تا براد چسب و ایکر Lecuona برای پر کردن KTM خالی. Crutchlow خواهد بود نه تنها بریتن در شبکه در این سال یا حداقل برای شروع مسابقات به عنوان برادلی اسمیت بازده با Aprilia به ایستادگی در برای آندریا Iannone در حالی که آینده اش نامشخص باقی مانده است پس از مثبت تست مواد مخدر.

اما در بسیاری از زمینه ها, همه چیز تغییر کرده است. سواران باید یک coronavirus آزمون در شروع مسابقه هفته باقی می ماند و در انزوا از آن نقطه تا آخر هفته کامل است در حالی که تیم پرسنل را به چوب با یک سوار و یک سوار تنها و پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی به از و در مدار است.

و وجود دارد هیچ روزنامه نگاران. با وجود فرمول یک با موفقیت پیدا کردن کسانی که زندگی را از این ورزش درنا برای شرکت تبعید همه روزنامه نگاران از trackside که البته مشکل در آوردن اقدام به کسانی که قادر به حضور به عنوان حامیان به عنوان آهنگ در حال بسته به طرفداران.

به همین دلیل است که Crutchlow است ظاهر می شود در زوم در همان روز به عنوان هوندا تایید او دیگر نمی خواهد سوار برای آنها در 2021. پس از شش سال سه برد و 12 تریبون Crutchlow است که در lookout برای یک صندلی جدید.

"من فکر می کنم آن را متقابل اما این جای تعجب نیست یا یک شوک به من.," می گوید Crutchlow. "من می دانستم که سه ماه پیش که این وضعیت بود.

"من در حال حاضر صحبت کردن به تیم های دیگر. من می دانستم که این وضعیت در پایان سال گذشته به معنای آن است که نگاه مانند من می تواند همچنان (با هوندا) و آن نگاه مانند آنها خواهد تمدید قرارداد من است که ممکن است چیزی است که من می خواستم به انجام, اما من می خواستم گزینه ای را برای رفتن به مکان های دیگر نیز هست.

"آنها در زمان تصمیم خود را. من نمی تواند تصمیم خود را تغییر دهید اما آنچه می توانم بگویم این است که من تا به حال برخی از بزرگ سال با هوندا و ما تا به حال برخی از خاطرات بزرگ و برخی از برنده 12 تریبون و این اتفاق برای بسیاری از بچه ها در MotoGP, بنابراین من فکر می کنم ما به خوبی انجام داده ایم."

Crutchlow را ترک خواهد کرد LCR هوندا پس از شش سال (خبرگزاری گتی ایماژ)

به صورت کاملا فرانک که کتمان حقیقت است. Crutchlow به راحتی عملکرد بهتری نسبت به خورخه لورنزو در فصل گذشته و انجام بیش از حد با Dani Pedrosa در سال 2018 است. هر دو در نهایی خود را در فصل قبل از بازنشستگی اما هر دوی آنها در رپسول هوندا تیم. Crutchlow در حالی که یک کارخانه رایدر به صورت سه از شش سال با هوندا همواره شتافت برای LCR هوندا برادر کوچک.

در نقش خود به عنوان کارخانه سوار او نیز انجام می شود سهم عادلانه خود را از تست و توسعه قرار می دهد که او چیزی از یک موقعیت بی دست و پا در این فصل: باید سوار همچنان به توسعه یک دوچرخه می دانند که آنها نمی خواهد در شش ماه زمان ؟ Crutchlow هر چند احساس نمی کند که او بیش از حد از یک مخمصه در این زمینه می فرماید: "شما می توانید در حال توسعه همه شما می خواهید و شما می توانید به آنها بگویید که تمام اطلاعات شما می خواهید, اما این به آن معنا نیست که آنها می توانید آن را انجام دهید و یا آنها آن را انجام دهد." هوندا شهرت که هوندا بهترین می داند قبل از آنها می رود ،

اما 34 سال هرگز احساس جنبهی. پس از یک سال در بیابان با Ducati در سال 2014 Crutchlow در بر داشت یک خانه با هوندا. "صادقانه صحبت من تا به حال یک قرارداد بزرگ با هوندا برای سال, و من یک کارخانه سوار در LCR تیم که مناسب من بهتر است به هر حال.

"من فکر می کنم که من جنبهی? نه انبوه ، اگر هر چیزی آن را بیشتر به انجام با بسته بندی من بود. گاهی اوقات آنها ممکن است چیزی به دو سواران در کارخانه و تیم من نیست اما من سریع تر از یکی از سواران دیگر. شاید من به عنوان سریع به عنوان Marc اما این تنها راه آن است.

"این راه جهان آثار آن را در راه ورزش کار می کند و من خوشحال با آنچه که من انجام داده ام با هوندا و من می دانم که هوندا خوشحال هستند با آنچه که من با آنها انجام می شود. در پایان ما باید در چیز دیگر و من در حال حاضر به دنبال چیزهای دیگر."

هوندا اعلام می بیند سازنده پیوستن به یاماها و KTM در تایید برنامه های خود را برای 2021 ترک Crutchlow کوتاه در گزینه ها برای فصل آینده است. اما در حال حاضر با داشتن نمایندگی یاماها, Ducati و هوندا در زندگی حرفه ای خود آن را به خوبی ممکن است زمان برای چیزی جدید. او در حال حاضر مذاکرات با Aprilia که باقی مانده در برزخ به دلیل Iannone حماسه و با وجود اینکه صندلی های موجود در جای دیگر در یک کاربری به نظر می رسد خود سر بوده است چرخش و طرفداران خواهد بود رها به شنیدن آن را "بسیار زیاد" که کال Crutchlow باقی مانده است یک نام بر روی شبکه در 2021.

"البته Aprilia چیزی که مرا به هیجان می آورد آن را به چیزی کاملا متفاوت و کاملا جدید اما چیزی که من فکر می کنم خواهد بود یک پروژه بزرگ برای من به منظور تلاش برای قرار دادن دوچرخه در تریبون کنید و سعی کنید و انجام یک کار خوب برای آنها - اگر آن اتفاق افتاده است," او می گوید.

"یک پروژه جدید با دوچرخه جدید که در آنها سرمایه گذاری کرده اند و زمان برای ساخت یک دوچرخه جدید است که به نظر می رسد بسیار خوب و البته جالب است. من وجود دارد ؟ من نمی دانم. شاید نه اما وجود دارد برخی از گزینه های دیگر نیز که من در ادامه به نگاه و سپس را انتخاب کنید آنچه که من انجام دهید بعد در حالی که."

MotoGP را coronavirus اقدامات ایمنی در نیروی این آخر هفته (خبرگزاری گتی ایماژ)

اما در حال حاضر Crutchlow هنوز کار برای انجام با هوندا که در آن او خواهد شد به قرار دادن خود را فقیر تست سرعت پشت سر آنها در جرز این آخر هفته که در آن امیدوار U-نوبه خود به سال گذشته aero بسته را دریافت کنید آنها را همتراز با چشمگیر Yamahas. اما با جرز پخت در اندلس خورشید این هفته شرایط به خوبی می تواند به اثبات می شود بزرگترین آزمون. سواران صورت فشرده نجومی این سال به فشار در حداقل 13 مسابقه برای مسابقات قهرمانی جهان هر چند چشم انداز از سه گانه-هدر نمی نگرانی Crutchlow آنجا که گرفتن تا به سرعت این آخر هفته می کند.

"این به من نگران نباشید آنقدر به این دلیل که یکی از آن سه (به طور معمول) که ما در مالزی و ما هنوز خوب," او اضافه می کند. "این سفر که سخت است هنگامی که ما در حال انجام آن موها به صورت سه مسابقه اما در حال حاضر ما در اروپا ممکن است آن را کمی آسان تر است.

"اما مسابقه در مکان هایی مانند جرز آخر این هفته در گرما سخت خواهد بود از لحاظ جسمی زیرا هیچ یک از ما را سوار آن را مانند شما رفته و آماده شده است. هنگامی که ما به مالزی بوده ایم مسابقه تمام سال هنگامی که آن را مثل آتش داغ, در حالی که در حال حاضر آن را بیش از 40 درجه در اینجا و هیچ یک از ما شتافت و این چنین تنگ و پیچ خورده پیگیری است که بدون اجازه و آن را برای رفتن به یک شوک به سیستم برای اطمینان حاصل کنید."

خطا در دور آخر این هفته در Circuito de Jerez. طرفداران می توانید گرفتن تمام عمل زندگی می کنند به طور انحصاری در BT Sport و ثبت قرارداد رایگان با BT Sport ماهانه عبور فقط برای £25 در هر ماه. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید bt.com/sport.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب