قرص صبح روز بعد دسترسی کاهش می یابد به دلیل مستند: ‘حاملگی های ناخواسته می تواند افزایش یابد

دسترسی به اورژانس جلوگیری از بارداری کاهش یافته است در مستند آمار و ارقام جدید نشان می دهد.

با توجه به داده ها از تجزیه و تحلیل شرکت جمهوري اسلامي ايران, شماره اضطراری پیشگیری از بارداری, محصولات فروخته شده کاهش یافت و در حدود 20 درصد از 38,553 واحد در ماه مارس به 18,500 در ماه آوریل است.

در ماه مه به شکل گل رز حاشیه به 23,918.

در ضمن بیمه خدمات درمانی نسخه های اورژانس پیشگیری از بارداری, قرص نیز کاهش یافته و تقریبا 20 درصد از مارس تا آوریل است.

داده ها باعث شده است تا نگرانی هایی است که بریتانیا می تواند افزایش حاملگی های ناخواسته توجه به این که اکثریت صبح روز بعد از قرص به عنوان آنها شناخته شده هستند صادر شده بیش از حد در داروخانه ها و به طور معمول نیاز به یک چهره به چهره و مشاوره.

در حال حاضر کالج سلطنتی متخصصان زنان و Gynaecologists و بارداری مشاور خدمات خواستار انگلستان به آن را آسان تر برای دسترسی اضطراری پیشگیری از بارداری.

یک راه برای انجام این کار خواهد بود به دنبال در قدم به قدم از کشورهای دیگر در اروپا و آمریکا با دور انداختن مشاوره مورد نیاز و ساخت اورژانس پیشگیری از بارداری موجود در سوپر مارکت ها.

معمولا, جلوگیری از بارداری اضطراری در دسترس است به صورت رایگان از اعمال جراحی GP و پیاده روی در سلامت جنسی درمانگاه.

همچنین می توان از داروخانه ها پس از یک مشاوره و یا پس از تکمیل پرسشنامه صورت خرید آنلاین.

دکتر جین دیکسون, معاون رئیس جمهور از دانشکده جنسی و باروری بهداشت و درمان (FSRH) گفت: “ایمنی اورژانس پیشگیری از بارداری توسط شواهد علمی. اضطراری پیشگیری از بارداری بسیار امن گاه با عوارض جانبی جزئی.

“مسئله واقعی وقتی که می آید به اورژانس پیشگیری از بارداری است که دسترسی به هر دو از نظر قیمت گذاری و در دسترس بودن داروسازان/داروخانه ها در زمان نیاز و نه لزوما اجباری مشاوره با داروسازان نفسه.

“ارزش یک مشاوره با یک داروساز است که آن را یک فرصت برای ارزیابی چگونه به احتمال زیاد اضطراری پیشگیری از بارداری است که به کار به عنوان یک ارزیابی ایمنی.”

اما FSRH مدعی است که مشاوره باید عمل به عنوان یک مانع برای دریافت اورژانس پیشگیری از بارداری به عنوان آنها انجام داده اند در مستند.

Dr اد موریس رئیس جمهور RCOG گفت BBC: “از بین بردن موانع این درمان در حال حاضر مهم تر از همیشه با فشار در خدمات بهداشتی و درمانی با توجه به در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

“آن را تنها عادلانه است که زنان و دختران قادر به دسترسی های اضطراری جلوگیری از بارداری در یک محیط انتخاب خود را بدون نیاز به یک مشاوره به عنوان یک مسئله فوری.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>