مدل امیلی سیرز می گوید بیدار شدن در طول عمل جراحی مغز شد “عجیب و غریب و حقیقی’

مدل امیلی سیرز نشان داده است او دوره نقاهت پس از عمل جراحی مغز در حالی که بیدار هفته گذشته است.

روز دوشنبه استرالیا تاثیر گذار را باز کرد تا مورد عمل جراحی او را در Instagram که در آن او توضیح داد که او تشخیص داده شد آوریل گذشته با “کاورنو ناهنجاری در غیر این صورت شناخته شده به عنوان یک cavernoma است که خوشه ای از عروق خونی غیر طبیعی در مغز است که باعث تشنج.”

با توجه به 35 سال که مشترک یک عکس از خودش را در حال خواب در تخت بیمارستان بعد از عمل با او سر پیچیده شده در گاز تشخيص آمد و او با عجله به بیمارستان در سال گذشته پس از درد و رنج تشنج عمده.

“من تمام زندگی را در خود نگه دارد از آن نقطه از کار زندگی به من زندگی اجتماعی ارتباط من با بدن من و هویت من” سیرز نوشت. “در سال گذشته بوده است roller-coaster از و فراز زندگی از داشتن چندین تشنج, عوارض جانبی دارو در آزمایشات و عاطفی تلفات و همه چیز را در جهان تغییر تا به طور ناگهانی.”

در زیرنویس خوب آمریکایی جین مدل توضیح داد که او در مواجهه با انتخاب یا تحت عمل جراحی مغز و یا به زندگی “دارو برای بقیه زندگی من همیشه زندگی با احتمال داشتن تشنج دستیابی به موفقیت حتی در حالی که داروی”.


برای عمل جراحی سیرز گفت که او تا به حال برای بیدار ماندن “قادر به صحبت می کنند به مطمئن شوید که آنها نمی حذف هر گونه حیاتی بافت همراه با عروق خونی است.”

کلینیک مایو توضیح می دهد که بیدار مغز, جراحی, همچنین به عنوان بیدار کرانیوتومی استفاده می شود به “در درمان برخی از مغز (عصبی) از جمله برخی از تومورهای مغزی یا تشنج مبتلا به صرع.”

“اگر تومور یا منطقه ای از مغز که در آن تشنج خود را رخ می دهد (صرع تمرکز) است که در نزدیکی بخش هایی از مغز که کنترل چشم انداز حرکت و یا گفتار شما ممکن است نیاز به بیدار در طول عمل جراحی” مرکز پزشکی متحده است. “پاسخ خود را کمک به جراح خود را به اطمینان حاصل شود که او یا او رفتار صحیح منطقه از مغز شما نیاز به عمل جراحی” در حالی که کاهش خطر آسیب به “عملکرد مناطقی از مغز است که می تواند بر چشم انداز خود را حرکت و یا گفتار.”

با توجه به مدل تجربه بیدار شدن در حالی که تحت عمل جراحی مغز شد و هر دو “عجیب و سورئال”.“من به یاد داشته باشید هر لحظه که بیدار شد دو جراحان و یک دست تکان داد به من… آن را به عنوان عجیب و غریب و سورئال به عنوان آن را برای تلفن های موبایل!,” او نوشت.

سیرز نتیجه گیری از پست خود توضیح میدهد که چگونه این عمل را ترک کرده است او را با “احترام عمیق تر برای بدن انسان, ذهن انسان و روح انسان است.”

“در نهایت این تجربه من تغییر کرده است جهان بیشتر از من همیشه می تواند بیان و احساس کلی من در سمت چپ با قدردانی است,” او گفت:. “من متواضعانه ممنون توانایی دسترسی به بهداشت و درمان برای این واقعیت است که وضعیت من تا به حال درمان و حمایت دوستان و خانواده صنعت همسالان و برای من باور نکردنی مردی که گیر من تمام وقت است.”

تاثیر گذار همچنین با استفاده از این فرصت را به او یادآوری بیش از 4.9 m پیروان که مردم نمی به اشتراک گذاری همه چیز اتفاق می افتد در زندگی خود را در رسانه های اجتماعی و به “همیشه مهربان بود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>